Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 4 - screeny z rozgrywki

55 postów w tym temacie

Fajnie to wygląda. Mam nadzieję że niektórzy komentujący skapną się że to wczesna wersja :P
Od siebie dodam że wystaczyłaby mi tylko poprawka paska z HP, Maną i Staminą. I dajcie mi w to zagrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny już widziałem (w środę).

Nie wiem kto się tego czepia? Może nie do końca się przystosowałem do nowych gier, w które nie gram i nie wiem jak wyglądają, bo wg. mnie grafikę Arcania ma świetną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche te paski na dole mi sie nie podobają ... A gra wygląda tak jakoś dziwnie ( nie chodzi mi że źle ! Wręcz przeciwnie !!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny znane już od kilku dni. Ale nie powiem, naprawdę mi się podobają. Grafika przyzwoita, efekty świetlne i pogodowe też niczego sobie. Klimacik powinno się udać zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to nawet interesująco, ale czegoś mi brakuje w tych screenach. W tych lasach jakby trochę za zielono. Jako fan serii Gothic liczę na dobry tytuł. Fabuła i klimacik mają być perfekto : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście są screeny z XBOX.
Dodatkowo może podkolorowane lub w wersji "amerykańskiej"?
Wydaje mi się, że ostateczna wersja sprzedawana w europie nie będzie taka "nasycona".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i ładne, ale jak dla mnie to nie rewelacyjne. Serię Gothic kiedyś lubiłem, ale to mi przeszło, za dużo błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sory ale podręczna minimapa psuje cały klimat gry, w poprzednich częściach trzeba było sobie kupić skórzaną mapę i to dodatkowo jescze do różnych regionów były inne mapy, a tu jakaś nawigacja satelitarna z minimapą? a tfuuu z takim syfem! Gothic to byłą jednyna taka gra gdzie można było poczućnaprawdę, że jest wsięwświece rzeczywistym, wszystko było ustawiane na realizm, a tu? oby takie uproszczenia zniknęły w finalnej wersji gry. A i tak RISEN będzie lepszy, Pranha sama sobie pracuje nikt jej nie goni, nie przyśpiesza i gra będzie miała to coś, a w g4 chyba idą na masówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może powiem tak :)
Jeżeli z tytułu usuną słowo " Gothic " a zostawią po prostu Arcania, to będzie super !
Do Gothica to w ogóle podobne nie jest, moim zdaniem straci klimat.
Ale zobaczymy. Za wszystkiego w HUDzie.
Ale grafa wymiata jak na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż grafika nie jest najważniejsza ( imo że screeny są ładne ), wolałbym żeby dopracowali fabułe, nawet kosztem grafiki. seria Gothic zauroczyła tyle osób właśnie jej fabułą z I części cyklu. Niestety wydaje mi się, że bez PB ta gra zatraci się w grafice, a fabuła będzie mało dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radar? WTF??? Beznadziejny pomysł -.-
Roślinność na szkrinach prezentuje się dziwnie...co prawda jest aż gęsto od drzew ale wszystko wydaje się być takie mdłe, zupełnie jakby ktoś zapomniał o modelingu liści (mówię o najnowszych zdjęciach, bo inne prezentują się wspaniale jeśli o roślinność chodzi).

Wydaje mi się (niestety), że gra jeszcze bardziej zatraci klimat starych Gothików niż G3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wręcz przeciwnie: czuję w niektórych screenach klimat starych Gothiców. Radar co prawda nieco te wrażenie psuje, ale już nie będę się tak o to pluł jak niektórzy... Przyznam, że często mi tego w G3 brakowało. W G1 i G2 nie było to potrzebne, bo światy w tych grach były po prostu bardzo małe i nie sposób było się tam zgubić... W każdym razie, zaciekawiły mnie te screeny, czekam na tę grę chyba nie mniej niż na Risen''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować