Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #76: Które premiery gier w najbliższym czasie są najbardziej interesujące?

52 postów w tym temacie

A ja czekam na:
1. Call of Juarez: Więzy Krwi - już nie mogę się doczekać tego arcydzieła
2. Windchaser - nie interesowałem się ta grą, ale może być ciekawa - kupię po przeczytaniu kilku recenzji
3. Inne - Venetica oraz Divinity2:Ego Draconic - obie gry mają mieć premierę do końca wakacji (chyba, że coś się zmieni)

Laid_back
A Ty na jakie gry czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 21:12, Growin napisał:

Laid_back
A Ty na jakie gry czekasz?


1. Przede wszystkim Anno 1404, pograłem chwilę i co prawda na pierwszy rzut oka jest zbyt podobna do 1701, to i tak uwielbiam tę serię :)
2. CoJ: WK - bardzo lubię klimaty westernowe w grach, a niestety tych jest jak na lekarstwo... Poza tym z tego co dotychczas widzieliśmy, ekipa Techlandu odwaliła kawał dobrej roboty!
3. Zaznaczyłem ArmA 2 - z sentymentu za Operation Flashpoint. Pierwsza część ArmA to niestety nie było to i liczę, że tym razem będziemy mieli pełnokrwistego spadkobiercę bez dziur jak w serze szwajcarskim...

Prócz tego Ghostbusters, Overlord II, BF1943, The Abbey... niech no ktoś tylko powie, kiedy znaleźć czas żeby w to wszystko popykać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlestations: Pacific - poprzednia część z podtytułem Midway to jak dla mnie jedyne w swoim rodzaju połączenie strategii i symulatora, znakomita rzecz, mam nadzieję, że Pacific chociaż dorówna poziomem poprzedniczce.

Virtua Tennis 2009 - Gdyby Top Spin 3 wyszedł na pecety, zastanawiałbym się, ale skoro jest tylko jedna alternatywna, to wybór jest jedyny i niepowtarzalny.

Trainz Simulator 2009 - Każdego Trainza ograłem długo i dogłębnie, z tym pewnie nie będzie inaczej. Tylko jakby panowie z CDP trochę się ruszyli z wydaniem...

A dzikie karty lecą do Hotel Giant 2, CoJ:WK i Anno 1404 - za sprawą poprzedniczek, które prezentowały się nadzwyczaj dobrze i wyżarły kilka(naście) godzin z mojego życiorysu.

Dobrze, że idą wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 11:20, GRAMy napisał:

Co kto lubi... ;)


Wiem, dlatego wyraziłem swoją opinię, sorka, za zbyt dobitne sformułowanie, ale takie było pierwsze moje wrażenie po spojrzeniu na listę.

Większość to tytułu albo nudne, albo z niższej półki, proponowałbym robić ankiety w ten sposób:

1. dla nastolatków, którym jeszcze chormony buzują i jedyne co ich rajcuje to ponapierdzielanie w strzelanki.

natomiast

druga ankieta: Dla graczy bardziej dojrzałych, którzy już wymagają czegoś od gier, którzy wyrośli z młodzieńczego szału i traktuja gry poważnie.

bo przez to, że robiąc ankietę probujecie trafić w każdy grunt, to wkońcu w żaden nie trafiacie.

(zauważyłem właśnie taką zależność, że bedąc młodymi ludźmi uwielbialiśmy strzelać, natomiast kiedy dorastamy i poszerzaja się nasze choryzonty, to przechodzimy na bardziej dojrzały grunt zaczynamy grać w prawdziwe rpg itd. podchodzimy do gier bardziej professionalnie, przestaje nas bawić używanie kodów itp, no weźcie tych małolatów, czy któryś z nich lubi grać w prawdziwe rpg? może 1/10 os.?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była by sprawa dyskusyjna - np. tytuły które podałeś raczej kwalifikują się dla pierwszej grupy - czyli cukierkowe wymachiwanie mieczem przez japońskie stworki z dużymi... oczami ;)

To lista głośniejszych gier które mają premierę w najbliższym miesiącu, a że strzelanki mają dużo większą rzesze miłośników w porównaniu z ekonomicznymi, to oczywiste - zresztą mając szerokie horyzonty można grać i w jedno i drugie... i trzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Abbey, Secret Files 2: Puritas Cordis, Call of Juarez: Więzy Krwi... i skończyła mi się możliwość wyboru :P Poza tym Ghostbusters: The Video Game i Windchaser (wyglądający na całkiem sympatyczną produkcję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 10:08, verax2109 napisał:

jak zwykle olewacie Wii - widoczny brak profesjonalizmu


Nie , jest to widoczna kwestia gustu :P. Nie podobają mi się gry na WII, bo mają kupiastą grafę i nie chce płacić 1000 zł aby się przekonać, że są i tak grywalne. Ja wiem, że są ale za 1000 zł oczekuję czegoś więcej niż kafli i kanciastości ;)

A czekam na gry, które nie wyjdą w najbliższym czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować