Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000 na konsole ujawniony!

57 postów w tym temacie

Wooow, tylko na konsole ?! Chwila, moment, stop! Obwołajcie mnie każdym dowolnym "-istą", ale ja się nie zgadzam.

Ale jedno trzeba przyznać: RPG w świecie 40k - pachnie smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi :

"Warhammer 40,000: Space Marine is a third-person, over-the-shoulder action game with RPG elements. "

To zdanie nie oznacza gry RPG. Przez takich ludzi jak Ty wszelkie pojęcia, którymi się posługujemy przestają mieć jakąkolwiek wartość.

To może być ciekawa gra akcji z zabawą z ekwipunkiem. Ciekawe, jak wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na trailer wydaje mi się, że będzie to raczej action RPG z naciskiem na "action". Osobiście wolałbym coś rozbudowanego fabularnie, z wielką ilością dialogów i statystyk, wyborami moralnymi bohaterów. Czyli coś w stylu np. BG a nie Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi tytułami Relic zawiódł mnie mocno (zwłaszcza DoW 2 - ni to h&s, ni to rts - nieudana, uproszczona hybryda, obydwu gatunków).

Teraz będą mieli okazję się zrehabilitować :-)Wbrew temu co pisze newsman nie będzie to RPG i tak tego nie nazywajmy - bo zaraz zlecą się tu puryści i będą ubolewać nad upadkiem gatunku. Sami autorzy określają to co najwyżej jako "lite RPG" albo grę akcji z elementami RPG - nie inaczej: wystarczy poczytać zapowiedź na Eurogamerze. Koniec końców - szykuje się "hack&slash".

Nie mam nic przeciwko temu, pod warunkiem, że :
- będzie niezły klimat
- będzie multum questów
- będą różnorodne lokacje (a nie trzy rodzaje scenerii na krzyż jak w DoW 2)
- będzie sensowny rozwój postaci
- będzie dużo przedmiotów, broni, pancerzy, itp.
- będzie sensowna fabuła
- oraz dobry system walki

Ogółem: jestem zainteresowany, czekam na dalsze informację. O ile będzie to grywalny odmóżdżacz w stylu "Diablo 2" to jestem jak najbardziej na tak (mam nadzieję ze multi też będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 10:50, Lordpilot napisał:

Ostatnimi tytułami Relic zawiódł mnie mocno (zwłaszcza DoW 2 - ni to h&s, ni to rts -
nieudana, uproszczona hybryda, obydwu gatunków).

A mi DoW 2 bardzo przypadł do gustu. I raczej nie nazwałbym tego hybrydą, a zawarciem dwóch gier w jednej. Bo tak naprawdę, to nie mamy do czynienia z miksem gatunków (jak np. w Spellforce). Mamy jedną grę, kampanię dla jednego gracza, która jest h''n''s''em i drugą grę, czyli multiplayer i skirmish, który jest normalnym (przynajmniej jak na standardy Relic ;]) RTS''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

action RPG z perspektywy trzecioosobowej

padlem ^^ przeciez to co jest na trailerze to ladnie wygladajaca bezmyslna sieczka na okreslonych obszarach, oczywiscie w 110% liniowa... bylo juz bardzo duzo takich gier... ale licencja zrobi swoje i gra sie swietnie sprzeda. mam nadzieje ze nie zrobia czegos takiego na podstwie zwyklego mlotka -.-

@Lordpilot

marzenia scietej glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ EmperorKaligula

Marzyć zawsze można, że tak powiem (vide zacytowana przez ciebie wypowiedź) ;) Oczywiście do czasu gdy PO nie wprowadzi podatku od marzeń.
Ale wracając do tematu. Kiedyś dawno temu grałem w Fire Warrior ( i wiem, że to był FPS) i muszę powiedzieć, że niesmak pozostał do dziś :( oby SM było dużo lepszą grą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik ktory wyciekl prawie rok temu wygladal o niebo lepiej . Ciekawe co sie stalo bo teraz wyglada jakby uzyli modeli i enginu z Dow2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 11:45, Miniu napisał:

Filmik ktory wyciekl prawie rok temu wygladal o niebo lepiej . Ciekawe co sie stalo bo
teraz wyglada jakby uzyli modeli i enginu z Dow2 .

Wygladał lepiej pod jednym względem: kolorystki, był dużo mroczniejszy. Teraz mamy za to kolorową bajeczkę z DoW2, ale przynajmnie na filmiku nie świeci się wszystko jak psu jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 11:49, Mroku21 napisał:

> Filmik ktory wyciekl prawie rok temu wygladal o niebo lepiej . Ciekawe co sie stalo
bo
> teraz wyglada jakby uzyli modeli i enginu z Dow2 .
Wygladał lepiej pod jednym względem: kolorystki, był dużo mroczniejszy. Teraz mamy za
to kolorową bajeczkę z DoW2, ale przynajmnie na filmiku nie świeci się wszystko jak psu
jajca.

Sama rozgrywka przypominala tez Gearsy . Tutaj pewnie bedzie to samo co w Dow2 tylko inaczej pokazane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać zapowiada się nieziemsko,muszę poważnie się zastanowić nad nabyciem tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 11:18, EmperorKaligula napisał:

action RPG z perspektywy trzecioosobowej

padlem ^^ przeciez to co jest na trailerze to ladnie wygladajaca bezmyslna sieczka na
okreslonych obszarach, oczywiscie w 110% liniowa... bylo juz bardzo duzo takich gier...
ale licencja zrobi swoje i gra sie swietnie sprzeda. mam nadzieje ze nie zrobia czegos
takiego na podstwie zwyklego mlotka -.-

Alee osochosi?
Czyż taka nie jest wojna? To samo jest w Dawn of War tylko inna perspektywa, liczebność, ograniczenia i możliwości.

Przyznaję rację w jednym - z nazywaniem go RPG. Identyczna sytuacja co w przypadku Fallout3 i Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - kompletnie nie rozumiem zaskoczenia. Filmik wyciekł dawno, dawno temu.
Po drugie - ktoś powiedział że gra przypomina Gears of War :P. Skomentuje to słowem "lol". Gra nie będzie chowaniem się co chwilę za osłonę, tylko ostrą walką z szarżą prosto na dziesiątki wrogów.
Po trzecie - ktoś powiedział że chciałby cRPG jak BG. Też skomentuje to słowem "lol". To tylko pokazuje jak autor mało wie o uniwersum Warhammera 40k. Tam się NIE rozmawia, tam się ZABIJA(przynajmniej jeśli chodzi SM).

Gra z tego co widać będzie slasherem z elementami rpg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować