Zaloguj się, aby obserwować  
HumanGhost

Awatary

6177 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 14:02, DJ Szlafrok napisał:

> Co przedstawia twój avatar? Ja poza podpisem niczego tam się nie dopatrzyłem...

Chyba chciał o ocenę avka, którego już, hm... zainstalował. Tzn. Oceniać obrazek obok nicka
(-u?). Ech...

A co sądzicie o moim?

Jak widzicie, dosyć znacznie różni się od obecnie ustawionego, ale to dlatego, że ustawiony
oryginalnej formie, a potem zmniejszony przez grama byłby baaardzo nieczytelny.



Bardzo fajny awatar :)

no-to-gramy jeżeli chodzi o twój to jak już mam go ocenić to daję 7.5/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:33, Lesz3yk napisał:

A co zrobiłem, jak nie oceniłem jego avka? Na mojej rozdzielczości nic poza napisem i czarnym
tle nie widać... Nie wiem jak sprawa ma się u innych, ale u mnie nie wygląda to najlepiej...


Achhhh. Załapałem. U mnie tak samo, obrazki zmniejszone do 64x64 są zupełnie nie czytelne, dlatego albo trzeba zamieszczać ich niewielki kawałek (jak ja to zrobiłem), albo zdecydować się na inny... No, chyba że w ustawieniach forum włączyć duże avatary. Ale nie martw się, nie tylko Ty tak masz. Razielu93, Twoja to wielka wina! :-)

Dnia 01.10.2007 o 14:33, Lesz3yk napisał:

A co do twojego awatara, to jest całkiem ładny ;)


Dzięki. :o)

Dnia 01.10.2007 o 14:33, Lesz3yk napisał:

Bardzo fajny awatar :)


J.w. :o)

@No-to-gramy

Nie ocenię przez skalę, ale raz, że takie avatary już są wysłużone, wynikiem czego możliwe, że spotkasz gdzieś taki sam, dwa, że takich nie lubię, ale to TYLKO i WYŁĄCZNIE moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dylemat który av wybrać,jak coś to zastrzegam sobie prawa do każdego tu pokazanego wiec nie kraść mi ich; XD
I nie oceniać mi wielkości tylko treść bo wielkość i tak sie zmniejszy do pasujących.

20071001171029

20071001171041

20071001171106

20071001171114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:12, Xsaw napisał:

a ja mam dylemat który av wybrać,jak coś to zastrzegam sobie prawa do każdego tu pokazanego
wiec nie kraść mi ich; XD
I nie oceniać mi wielkości tylko treść bo wielkość i tak sie zmniejszy do pasujących.


Według mnie (i tylko mnie,kieruj się własnymi przekonaniami) poszukałbym coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po S.T.A.L.K.E.R.-ze mam pewno skrzywienie dot. awaterów. Mianowicie - na każdym awatarze MUSI znajdować się maska przeciwgazowa. Nie pytajcie dlaczego, sam nie wiem. To silniejsze ode mnie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni pan jest całkiem fajny ;) Swoją drogą - z jakiej to gry (jeśli w ogóle) - RoL? Ja tam avatarem zbytnio się nie przejmuję - więcej uwagi zwracam na wystrój GS''a, choć avka oczywiście całkowicie nie olewam. Mam nadzieję, że ten obecny z orangutanem wam się spodoba ;) Może pora na troszkę lepsze miejsce w konkursie (ostatnio z wampirkiem m. 17, wcześniej w końcu stawki, raz nawet byłem przedostatni xD)?

Teraz reszta:

xDeuSx
Dlaczego? xD

Rosomk
Średni, średniawy... Poszukałbym czegoś innego - nie podobają mi się te ucięte ręce...

Lisun[/b
I tu troszkę krytyki - strasznie słaba jakość tego avatara... Pobaw się może z jakimiś filtrami i nieco go wyostrz, lub po prostu znajdź inne zdjęcie. A może to tylko ja się czepiam? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 17:12, Xsaw napisał:

a ja mam dylemat który av wybrać,jak coś to zastrzegam sobie prawa do każdego tu pokazanego
wiec nie kraść mi ich; XD
I nie oceniać mi wielkości tylko treść bo wielkość i tak sie zmniejszy do pasujących.


Mi się podoba ten 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:37, Lesz3yk napisał:

Ten ostatni pan jest całkiem fajny ;) Swoją drogą - z jakiej to gry (jeśli w ogóle) - RoL?
Ja tam avatarem zbytnio się nie przejmuję - więcej uwagi zwracam na wystrój GS''a, choć avka
oczywiście całkowicie nie olewam. Mam nadzieję, że ten obecny z orangutanem wam się spodoba
;) Może pora na troszkę lepsze miejsce w konkursie (ostatnio z wampirkiem m. 17, wcześniej
w końcu stawki, raz nawet byłem przedostatni xD)?

Hmm nie wiem z czego to właściwie jest znalazłem to na jakieś stronie z avatarami według mnie jeszcze master chief jest niezły ale i tak jeszcze trochę znaczek spawn''a ponoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu postanowiłem zmienić lich kinga na coś bardziej "gustownego" czyli do motyw z mojej ostatnio zagrywanej gry chyba nikt ni ma takiego aktualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 19:26, marcin112 napisał:

<---------------a to mój awatar

przereklamowany :]
jesteś chyba 4 osobę u której widze ten avek

???????A co powiecie o moim??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2007 o 19:30, bezimienny15 napisał:


???????A co powiecie o moim??????

Mi sie podoba, nawet fajny hmm moge powiedziec ze nawet bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 19:41, Unser Fuhrer napisał:

Obrazek ładny ale napis ciutkę szpeci bo go prawie nie widać :) ogólnie ok

to wina nicku, ale już pracuje nad zmianą, może rzeczywiście bez niczego lepiej sie prezentuje?? :]
dla porównania avek bez nicku ;]

20071004195502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować