Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 09: StarCraft 2 pod koniec roku!

59 postów w tym temacie

No, nareszcie jakieś konkrety :) Choć trzeba oczywiście brać poprawkę na Blizza i zdać sobie sprawę, że to "pod koniec roku" może być nawet za dwa lata, no ale kto wie.. ja zaczynam w tym roku studia, a pierwszy rok jest ponoć przerąbany więc jeśli wyjdzie w zimie to pewnie wiele sobie nie pogram więc zbytniej różnicy mi to nie robi. No ale jako prezent pod choinkę idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie StarCraft 2, tylko 1/3 StarCrafta 2 :P

Poza tym nadal pozostaje to - "Jadnak, jak zawsze, nie wydamy jej dopóki nie będzie spełniała standardów i oczekiwań graczy". Czyli równie dobrze można powiedzieć, że pod koniec 2012 roku ;>

Anyway, good news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 10:29, tosz napisał:

jak już wypchną StarCraft 2 to w końcu wezmą się za ukończenie Diabełka III



Hehe jak wyjdzie SC2 cz1 pozostanie jeszcze 2 i 3 część więc ludzie odpowiedzialni za SC2 ciągle przy nim będą pracować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 10:43, TTBoS napisał:

> jak już wypchną StarCraft 2 to w końcu wezmą się za ukończenie Diabełka III


Hehe jak wyjdzie SC2 cz1 pozostanie jeszcze 2 i 3 część więc ludzie odpowiedzialni za
SC2 ciągle przy nim będą pracować ;P


Ba ! Nadal pracują nad pierwszym Starcraft, wypuszczając co raz nową łątkę… ostatnia wyszła w okolicach 23 stycznia 2009 ! Daję do myślenia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, ze nawet jeśli przesunięcie nastąpi, to na pierwsza połowę następnego roku. Gra musi być już w naprawdę zaawansowanej fazie i decyzja o przesunięciu będzie pewnie zależała od tego co pokażą beta testy. Ale tu raczej nie mogą pojawić się jakieś koszmarnie skomplikowane w naprawie babole, by miały przesuwać wydanie gry w odleglejsze terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w końcu jakieś konkrety teraz tylko czekać na beta testy i co one pokażą jeśli wszystko dobrze pójdzie to będą ciekawe święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki będzie odstęp czasowy między pierwszą i drugą, a potem trzecią kampanią, mam nadzieję, zę nie większy niż 3-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z niewielu gier, na które czekam. Mam nadzieję, że wszystkie trzy części drugiej odsłony StarCraft''a (wiem, brzmi to to co najmniej dziwnie) ukażą się jednocześnie, lub w naprawdę małych odstępach czasowych. Im bliżej do SCII tym również bliżej do Diablo III - can''t wait, want them both NOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge sie doczekać kiedy ukaże się druga cześć STARCRAFTA klwierka i mycha to palić sie będzie od łupania łomem mnie od kompa nie oderwą!!!!Gdzieś czytalem że podobno cala trylogia ma się zakończyć dopiero w 2012 wiec na reszte częsci Trzeba bedzie poczekac a DIABLO wyjdzie gdzieś pomiedzy mam taką cicha nadzieje. Fajnie jak by można było dostac zaproszenie na beta tesy!!!! Szkoda ze na koniec roku sie dopiero ukaże co za pech!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to już naprawdę ostatni termin premiery. Chyba niepotrzebnie aż tak się starają, skoro i tak jak to mają w zwyczaju wydadzą zapewne kilkanaście patchy usprawniających rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 10:06, Cybertrash napisał:

Nie StarCraft 2, tylko 1/3 StarCrafta 2 :P


glupoty piszesz i to straszne... 3czesiowa gra to nie wypuszczanie po 33% tylko 3x100% -.-

co do terminu obstawiam poczatek 2010, wczesniej nie ma co liczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 15:39, Purpose napisał:

W MediaMarkt w Zielonej Górze ogłaszają, że jeszcze w czerwcu wyjdzie ;)

Popracujesz trochę dorywczo to będziesz wiedział o co im chodzi :P. Jaja sobie robią... bo mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają racje że nie warto jeszcze niczego przewidywać w każdej chwili gra może pójsc w odstawke na dośc długo. Też wole grac w kontynuacje króla RTS-ów bez bugów czy zbędnych niedogodnien ze strony Starcrafta 2. Poczekamy możemy przeciez to dla nich zrobić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować