Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2009 o 18:20, Yaquza napisał:

Imo każdy Gothic jest dobry.No oczywiście poza Gothiciem 3 i dodatkiem -.- A szkoda bo
jakby się przyłożyli to by coś z tego imo było.

Po najnowszych pachtach Gothic 3 też jest fajną grą, również mi się podoba, no ale na temat dodatku nie będę się wypowiadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 19:43, pjs96 napisał:

Czy można dostać jakiś sposób (bez kodów oczywiście:)ciężki pancerz strażnika czy jak
to tam??

Można. W Górniczej Dolinie możesz go kupić jeżeli jesteś członkiem straży. Za 2,5 tyś chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothicem 2 - otóż podczas gry obraz mi miga, jakieś czarne tekstury czy cuś. Mam Win Xp sp3, 768 mb ram, radeon 9600 128 mb, sm 2.0. O dziwo kiedyś jak miałem 256 ramu gothic mi normalnie działał. Miał ktoś coś podobnego, prosze o pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 21:40, abbott123 napisał:

Mam problem z Gothicem 2 - otóż podczas gry obraz mi miga, jakieś czarne tekstury czy
cuś. Mam Win Xp sp3, 768 mb ram, radeon 9600 128 mb, sm 2.0. O dziwo kiedyś jak miałem
256 ramu gothic mi normalnie działał. Miał ktoś coś podobnego, prosze o pomoc!!!

Możliwe że masz "za nowe" sterowniki. Sprawdź jakieś starsze, z tego okresu co właśnie wyszła gra lub była jeszcze wspierana przez twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie: czy istnieją jakieś godne polecenia modyfikacje poprawiające wygląd gry? nie żeby G2 był brzydki, po prostu nudno po raz któryś z kolei oglądać te same tekstury ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 18:08, Azra napisał:

pytanie: czy istnieją jakieś godne polecenia modyfikacje poprawiające wygląd gry? nie
żeby G2 był brzydki, po prostu nudno po raz któryś z kolei oglądać te same tekstury ;]

Może tutaj http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,35.0.html znajdziesz to co Ciebie interesuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo ! Mam Problem Z Gothic 2 ! Kiedyś Grałem I Pamiętam Że Nawet Dobrze Mi Szło . Wczoraj Zainstalowałem Gothic 2 ( ORYGINAŁ ) Uruchamiam I Gram . Potem Gasze Komputer I Następnego Dnia Mi Już Nie Działa ! Problem Tkwi W Tym Że Jeszcze Przed Filmikami Mam Czarny Ekran :D ! Nie Wiem Co Się Stało . Proszę O Szybką Odpowiedź !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 10:42, AzorPL napisał:

Elo ! Mam Problem Z Gothic 2 ! Kiedyś Grałem I Pamiętam Że Nawet Dobrze Mi Szło . Wczoraj
Zainstalowałem Gothic 2 ( ORYGINAŁ ) Uruchamiam I Gram . Potem Gasze Komputer I Następnego
Dnia Mi Już Nie Działa ! Problem Tkwi W Tym Że Jeszcze Przed Filmikami Mam Czarny Ekran
:D ! Nie Wiem Co Się Stało . Proszę O Szybką Odpowiedź !!


Miałem swego czasu taki problem z którąś ze starszych fif (chyba 2002) i sie okazało że po pierwszym uruchomieni trzeba było rozdzielczość zmienić. Sprawdz. Może i banał taka odpowiedź ale nic innego nie przychodzi mi na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może I Masz Racje Ale Jak Mam Rozdzielczość Zmienić Skoro Gra Się Nie Odpala Bo Mam Czarny Ekran ?? Reinstal Nie Pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:19, AzorPL napisał:

Może I Masz Racje Ale Jak Mam Rozdzielczość Zmienić Skoro Gra Się Nie Odpala Bo Mam Czarny
Ekran ?? Reinstal Nie Pomaga

Po co każde słowo piszesz wielką literą? It''s troublesome.

Czarny ekran przy starcie... Jakie parametry ma twój komp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już sobie z tym poradziłem ! Wystarczyło pobawić się troszkę pliczkiem gothic.ini w katalogu system . Zmieniłem rozdzielczość w tym pliku i gitara !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:38, AzorPL napisał:

Dobra już sobie z tym poradziłem ! Wystarczyło pobawić się troszkę pliczkiem gothic.ini
w katalogu system . Zmieniłem rozdzielczość w tym pliku i gitara !!!


Tzn. miałem racje. Tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 12:57, GothicIIIII napisał:

Kocham GOTHICKA!


jak my wszyscy, a tak poza tematem zna ktoś może jakieś fajne mody do Ghotica 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 14:13, wicekppp napisał:

Zabójcza wypowiedź. ;)

Nie lepsza niż Twoja .... Jak nie masz nic konkretnego do wypowiedzenia to lepiej nic nie mów.

Czy znacie linijkę w konsoli która odpowiada za automatyczne wypicie mikstur życia i many ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować