Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Twój kumpel ma i nie ma racji bo ty jesteś w 2 rozdziale i masz odzyskać oko innosa, które gwizdnął Pedro i za którym ruszyli nowicjusze więc niby logicznie rzecz ujmując oko powinno być tam gdzie Pedro ale tak nie jest oko znajduje się w okolicach czarnego trolla a w znalezieniu dokładnie tego miejsca pomogą Ci nowicjusze wysłani za złodziejem. Najważniejszym celem tego zadania jest odzyskać oko a Pedro nie jest tak ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:52, sir durin napisał:

Twój kumpel ma i nie ma racji bo ty jesteś w 2 rozdziale

W 3. ;)

Dnia 02.07.2008 o 23:52, sir durin napisał:

i masz odzyskać oko innosa,
które gwizdnął Pedro i za którym ruszyli nowicjusze więc niby logicznie rzecz ujmując
oko powinno być tam gdzie Pedro ale tak nie jest oko znajduje się w okolicach czarnego
trolla a w znalezieniu dokładnie tego miejsca pomogą Ci nowicjusze wysłani za złodziejem.
Najważniejszym celem tego zadania jest odzyskać oko a Pedro nie jest tak ważny

A gdzie są ci nowicjusze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:40, JayL napisał:

A gdzie są ci nowicjusze?

A raczej ich zwloki... Po prostu jesli bedziesz szedl szlakiem wyznaczonym przez martwych nowicjuszy znajdziesz Oko.
Znajduje sie ono na kamiennym oltarzu zaznaczonym na mapce:

20080703184745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 18:40, JayL napisał:

A gdzie są ci nowicjusze?


Leżą martwi robiąc za oznaczenie szlaku którym musisz iść:)
Miejsce w którym znajdziesz samo oko zaznaczyłem na poniższej mapie czerwonym "x".

EDIT:
Za późno:)

20080703185210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie co do zwoju zmniejszenia potwora - gdzie można go kupić? Gadałem z ludźmi na targu - nikt nie ma. A może jeszcze na niego za wcześnie? [nie ten rozdział znaczy] Próbowałem też walić, przebiegać pod ręką itd., ale Troll się obraca, powala i dobija. ;/ A skoro już muszę leźć po raz drugi ten kawał drogi, to chciałbmy chociaż przy okazji odwalić te zadania dla Sagitty i Raoula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 22:31, JayL napisał:

\...\


Najlepszą metodą na trolla jaką znam jest stanie za nim i walenie go w plecy mieczem,toporem czy jaką tam masz broń.Troll to wyjątkowo powolne zwierze więc za nim się obróci by Cię zaatakować powinieneś znowu ustawić się za jego plecami.Aby zwiększyć swoje szansę możesz spróbować wypić miksturę szybkości.Co do zwoju,sprawdzałeś czy nie ma go ten mag w tej kaplicy po drodze do klasztoru(nie pamiętam jak się nazywa),jeśli nigdzie nie ma tego zwoju to widocznie jest jeszcze na niego zawcześnie(pojęcia nie mam od którego rozdziału kupcy sprzedają różne zwoje,bo prawie wcale ich nie używam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 22:39, raven91 napisał:

> \...\

Najlepszą metodą na trolla jaką znam jest stanie za nim i walenie go w plecy mieczem,toporem
czy jaką tam masz broń.Troll to wyjątkowo powolne zwierze więc za nim się obróci by Cię
zaatakować powinieneś znowu ustawić się za jego plecami.

Tego próbowałem, ale chyba coś nie tak z moją szybkością, bo nim go walnąłem, on walnął mnie. ^^
>Co do zwoju,sprawdzałeś czy nie ma go ten mag w tej

Dnia 03.07.2008 o 22:39, raven91 napisał:

kaplicy po drodze do klasztoru(nie pamiętam jak się nazywa)

Nie sprawdzałem, ale sprawdzę, dzięki.
>(pojęcia nie mam od którego rozdziału

Dnia 03.07.2008 o 22:39, raven91 napisał:

kupcy sprzedają różne zwoje,bo prawie wcale ich nie używam)

Jeden z kupców, imienia nie pamiętam, ale ten obok Baltrama ma zwoje, jednak zmniejszeniem potwora nie dysponuje. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam modu,ale znam sposób.Klikasz [B] wpisujesz MARVIN i ponownie klikasz [B].I następnie klikasz F3.
Mam nadzieję że pomogłem i że o to ci chodziło.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:43, adi54 napisał:

Jakie są wymogi nauki pozyskiwania smoczej krwi i łusek? (PN+kasa)

z czego co pamiętam to kasy chyba nic ale chyba 5 PN za krew i 5 PN za łuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 PN i 5 PN.
A nauczysz się tego u..kurcze nie pamiętam:P
U tego gościa w obozie przy siedzibie Kamiennego Smoka,siedzi z Gornem przy ognisku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że musisz na tą umiejętność wydać 3 PN, co do złota to u Gestatha możesz się tego chyba nauczyć za darmo, zresztą w 4 Rozdziale koszt w złocie nie powinien być już tak istotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:54, gorn63 napisał:

U tego gościa w obozie przy siedzibie Kamiennego Smoka,siedzi z Gornem przy ognisku;]


A na samym początku jak wchodzisz do Górniczej Doliny jest w tej grupie Łowców Smoków przy drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:54, gorn63 napisał:

5 PN i 5 PN.
A nauczysz się tego u..kurcze nie pamiętam:P
U tego gościa w obozie przy siedzibie Kamiennego Smoka,siedzi z Gornem przy ognisku;]

Uczy Gestath- siedzi, tak jak piszesz, kolo Gorna. Pod wulkanem, tam jest chyba Feomathr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:53, TICOCHONDRIUSS napisał:

Uczy Gestath- siedzi, tak jak piszesz, kolo Gorna. Pod wulkanem, tam jest chyba Feomathr

Nie pod wulkanem tylko w drodze do kamiennej fortecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 19:53, TICOCHONDRIUSS napisał:

Pod wulkanem, tam jest chyba Feomathr


Raczej na drodze do górskiej fortecy w której siedzi Pedrakhan. W G1 można było z tego miejsca przejść na szczyt góry która w g2 została zamieniona w wulkan ale niestety teraz nie ma już mostu który to umożliwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować