• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 10.09.2010 o 13:11, Pietro87 napisał:

Wyczyść dane przeglądarki, powinno nawet pomóc samo oczyszczenie pamięci podręcznej i
ciasteczek.

Nie działa - często czyszczę ów rzeczy, a długość ładowania - taka sama(nawet 40 sec).
Wczoraj wieczorem była przerwa techniczna, może z tego powodu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam to samo co gramowicze powyżej. Koszmarnie długie czasy ładowania od paru dni. Mam nadzieję, że sprawa się szybko rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.09.2010 o 18:13, heyboy napisał:

Mam to samo co gramowicze powyżej. Koszmarnie długie czasy ładowania od paru dni. Mam
nadzieję, że sprawa się szybko rozwiąże.


A Ja już byłem przekonany, że to problemy z internetem bo od dłuższego czasu najczęściej odwiedzam gram :)
Hmm,coraz więcej użytkowników coraz wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2010 o 21:52, Pietro87 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61777&u=3

Tak jak koledzy w temacie zgłaszaja.
Wszystkie przeglądarki [oprócz IE który generalnie wszystkie zagrożenia olewa i jest
dziurawy jak ser szwajcarski =P] wykrywają forum gramowe jako zagrożenie.

Poniżej screen z mojego GC .


Hmm... mea culpa, mea maxima. Nawet nie sprawdziłem, czy taki wątek istnieje. Taka wtopa... :/

W każdym razie mam nadzieję, że to tylko jakaś pomyłka, a nie realne zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2010 o 21:52, Pietro87 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61777&u=3

Tak jak koledzy w temacie zgłaszaja.
Wszystkie przeglądarki [oprócz IE który generalnie wszystkie zagrożenia olewa i jest
dziurawy jak ser szwajcarski =P] wykrywają forum gramowe jako zagrożenie.

Poniżej screen z mojego GC .

u mnie to samo na fire fox nie moge na forum wejśc bo pisze cos o zagrożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.09.2010 o 22:03, Carter napisał:

> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61777&u=3
>
> Tak jak koledzy w temacie zgłaszaja.
> Wszystkie przeglądarki [oprócz IE który generalnie wszystkie zagrożenia olewa i
jest
> dziurawy jak ser szwajcarski =P] wykrywają forum gramowe jako zagrożenie.
>
> Poniżej screen z mojego GC .
u mnie to samo na fire fox nie moge na forum wejśc bo pisze cos o zagrożeniu


I u mnie to samo. (korzystam z Google Chrome) Nawet jak chce napisać posta to mi się wyświetla ostrzeżenie. Mam nadzieje że to jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rzeczywiście. Witryna została zgłoszona jako zawierająca złośliwy kod. Fajnie by było skontaktować się z ekipą lub chociaż dowiedzieć się, skąd problem i liczyć, że zostanie prędko naprawiony.

Tymczasowe rozwiązanie, to przenieść się na inną przeglądarkę lub wyłączyć w opcjach Firefoxa blokowanie zgłoszonych witryn stanowiących zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ktoś w ekipie w jednym z tematów powstałych po "awarii" napisał, że szkodliwy kod został usunięty i już nie powinno być dręczącego komunikatu. Ciekawe jak długo będzie trzeba czekać na odpowiedź serwera zawierającego informacje o niebezpiecznych stronach...

Edit znalazłem wypowiedź:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61774&pid=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Komunikat o zagrożeniu nie pojawia się już przy wejściu na forum nie mniej ciągle pojawia się w oknach dodawania posta/odpowiedzi jak również przy potwierdzeniu dodania posta gdy strona danego tematu ma się odświeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po pierwsze - lagi - masakrycznie długo wczytujące się forum oraz czekanie aż łaskawie otworzy się okno by odpowiedzieć na czyjego posta.

Po drugie - strona się krzaczy - a to wyloguje, a to brakuje wszystkich grafik, buttonów, banerów, strona się rozjeżdża jakby była niedokończona i tak dalej.

Po trzecie - czasami mam komunikat "Przekroczono limit czasu połączenia / Serwer forum.gram.pl zbyt długo nie odpowiada." + wczytuje mi się inny skin na forum niż przeze mnie wybrany.

Co się dzieje? Ostatnio jest tu taki bajzel że ja pierdyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>/ciach/
Podpisuje się obydwiema nogami i rękoma!
Myślałem, że to wina nowych wtyczek, ale na tą chwile nie jestem dobrze skonfigurować.
gram.pl jest jedyną stroną(dziennie stron sprawdzam ~25), która pracuje... źle.
Nie jest to jedyny przypadek - od początku roku miałem z takich 4-5 incydentów, gdzie najpoważniejszy uniemożliwił mi całkowicie wejście na stronę.

@Tyler_D - mam nadzieje, że moja wypowiedź w postać odpowiedzi na post nie jest ''niewygodna'' - chciałem po prostu wesprzeć oraz podkreślić, że takie sytuacje nie dotyczą jakiś jednostek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Również potwierdzam.
Od dobrych kilku tygodni mam identyczne problemy.
Do tego dodać mogę jeszcze sporo błędów 404 tudzież komunikatów o przerwie technicznej wyskakujących znikąd i równie szybko znikających.

Problem z przeglądarką czy komputerem - z góry mówię odpada, mam czysty komp, regularnie [co dzień] czyszczone tempy + ciasteczka itp smieciochy, problemy są na wszystkich testowanych przeglądarkach tj : IE, FF, GC, Opera.
Problemy też mam na wszystkich trzech kompach tj na mojej głównej stacjonarce, na starszym kompie którego używam głównie jako serwera do gier po sieci sporadycznie jako magazynu na kopie zapasowe, na laptopie również wszystkie wymienione wyżej problemy występują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcicałem wysłać maila na adres redakcja@gram.pl, aczkolwiek po każdym wysłaniu dostaję zwrot. Zlikwidowano/zablokowano adres, czy to jakiś błąd niezrozumiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnimi czasy miewam problemy z forum. A to wyskoczy komunikat, że strona wygasła, a to strona wczytuje się, ale po tym wszystko jest na niej "wymieszane". Takie nieprzyjemności dzieją się już od jakiegoś czasu. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować