• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.09.2006 o 22:59, krzysiek253 napisał:

troche szkoda że stona nie aktualizuje się sama bo żeby obejżeć nowe posty trzeba ją odświeżać :-(


to pewnie wina przeglądarki, ja np. nie musze nic odświeżać, wszystko ładnie się wczytuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm... na stronie XKX(gram.pl/extraklasyka) w zakładce: o serii, jest napisane, że Morrowind Złota Edycja jest w sklepach 31 sierpnia, a na tej samej stronie w zakładce katalog i w katalogu gram.pl, nie ma nawet karty tej gry w edycji XKX. To powinno być naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2006 o 19:46, Tomi_323 napisał:

Potwierdzam :)

A może to jakiś bonus ;) ?


Age of Empires III i Baldur''s Gate II + Tron Bhaala za dwie dychy kupuję (:, sorki za oftopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2006 o 23:30, krzysiek253 napisał:

kurcze właśnie odkryłem Ustawienia na samym dole strony główne? kiedy one się pojawiły jak dawno no to chyba nieza bardzo jestem spostrzegawczy ;-P

Zgadza się. Niezabardzo jesteś spostrzegawczy ;-P
"Ustawienia" są od samego początku tego forum. Więc jeśli zdecydujesz, że powinieneś wybrać się do okulisty, to nie będę Ci odradzał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi obecnie DNS działa sprawnie. Tylko przez 10min się strona ładowała i nie chciała wejść. Teraz już zaskoczyła normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.09.2006 o 12:28, Klimos napisał:

Znowu cos nie tak jest z DNSami i musze przez IP wchodzic.


Mi wszystko działa normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.09.2006 o 17:25, MonkOfWar napisał:

A ja dziś zauważyłem taki oto błąd w Statystykach (jeśli można to tu zgłosić):


Zapomniałem wyjaśnić, na czymż ów błąd polega. Temat miał zmienioną nazwę ładnych parę dni temu a w statsach figuruje pod starą nazwą.
Och, i właśnie przypomniał mi się kolejny błąd, tym razem dot. Forum.

Otóż: kiedy uploaduje się obrazek i pisze się jednocześnie coś w danym poście: po zakończeniu uploadu wpisany tekst znika. Ekhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.09.2006 o 20:24, krzysiek253 napisał:

do czego służy to URL obok przycisku odpowiedz bo już trochę tu jestem i jeszcze nigdy go nie
testowałem więc może mi ktoś powie co to jest???

jeśli chcesz dać odnośnik do konkretnego posta parę stron wcześniej albo w innym temacie to dajesz jego adres URL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.09.2006 o 18:02, LordOfUndeads napisał:

Heh...znowu trzeba przez IP wchodzić...Kiedy to ustanie?


Już ustało. Przynajmniej u mnie. Wchodzę przez normalny adres... Nie wiem czym to jest spowodowane, ale CDP musi nad tym popracować, skoro u niektórych użytkowników forum nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować