Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 - sprzedano 1,4 mln egzemplarzy!

48 postów w tym temacie

Warto dodać, że w Polsce w weekend otwarcia sprzedało się 55 tysięcy sztuk - masakra! The Sims 3 pobiło tym samym Wiedźmina, którego kupiło 35 tysięcy osób w pierwsze 3 dni sprzedaży. Naprawdę niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jesu; znowu 30 dodatków wyjdzie a zachęcona dobrą sprzedażą EA Polska dalej będzie windować ceny...Tyle ile sobie startowo za Simsy żądają można tylko mianem chciwość określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż pogratulować sprzedaży, to raz. Dwa - widać że siłą rynku pecetowego są "casuale". Trzy - na PC też można zarobić kokosy, nie tylko na konsolach, 1,4 mln.w tak krótkim czasie naprawdę robi wrażenie.

Sam fenomenu serii nie rozumiem - moja przygoda z Simami skończyła sie dawno temu na demie części pierwszej, które to demo mnie wręcz odrzuciło.
Trójkę jednak mam w domu - żona jest fanką, więc sprawiłem jej prezent :) Efekt ? Dobrze, że w domu stoi też konsola, bo na kompie prędko nie pogram ;-)

ps. Przy okazji - system rejestracji gry na zamulających serwerach EA, w przypadku kiedy zapomni się swój login (z czasów "Crysisa") jest porażka na całej lini. Ale w końcu dałem radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość! Szkoda tylko, że wszelkie nowinki na temat tej gry tylko niszczą mnie psychicznie. Nie mam kasy, a tak chce kupić sobie The Sims3, bo wszelkie recenzje i relacje kolegów czy z forum różnego rodzaju tylko mnie napędzają. Kurde no...ja chce mieć tą grę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sims nie jest złe. Najbardziej przyjemne jest projektowanie, budowa i urządzanie domu i podwórka :) "Trójkę" być może i zakupię, ale na razie mam inne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz czekamy na Sims 4 z kolejne pięć lat, może ona pobije wynik trójki, bo nie sądzę by jakikolwiek dodatek choć w połowie przyrównał się do ilości sprzedanych egzemplarzy głownej wersji.
Ciekawe jakie nazwy do dodatków powymyślają koledzy z Maxis, bo raczej sama formuła i pomysły się nie zmienią. Sims 3 Melanż? Sims 3 Zwierzyniec? To by było cos...
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście seria Sims to kompletna porażka- jaki jest sens grania w symulator życia...to tak, jakby drwal wrócił do domu po pracy i grał w symulator ścinania drzew..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że mam siostrę bo mogę przynajmniej spróbować.
Stworzyłem sobie gostka, wyburzyłem jakiś dom żeby móc zbudować własny od podstaw. Wybudowałem, pograłem ze 4 dni (czasu w grze, czyli właściwego z godzinę), i się zanudziłem na śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 12:29, igor8472 napisał:

O jesu; znowu 30 dodatków wyjdzie


No i co z tego? Do miłej gry wystarczy podstawka. Ja w TS2 jedyne co robiłem do budowałem domy, żadnych dodatków nie musiałem kupować, a nowe przedmioty tworzone przez innych graczy mogę ściągnąć z sieci.
A przecież zabawa w "życie" też nie wymagała dodatkowych wydatków..

Dnia 10.06.2009 o 12:29, igor8472 napisał:

a zachęcona dobrą sprzedażą EA Polska dalej będzie
windować ceny...Tyle ile sobie startowo za Simsy żądają można tylko mianem chciwość określić.


Tak, pokaż mi kogoś kto sprzeda taniej choć bez problemu mógłby drożej. Chciwość.. błeh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować