Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

Wasz ulubiony aktor/aktorka?

163 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2006 o 16:04, speedraid napisał:

Oczywiście piękna Angelina Jolie. Aktor? Niestety lub na szczęście nie mam.

Ciekawe za co ją tak cenisz ? Za urodę czy za aktorstwo ? Bez urazy, ale uważam że marna z niej aktorka. ale może się nie znam albo jestem uprzedzony ;) Ale dobra, nie bedę się wtrącał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę mało oryginalny...:)
Z aktorek - Meryl Streep
Z aktorów - Jack Nicholson
Dlaczego? Bo są to aktorzy nietuzinkowi, potrafiący odnaleźć się w każdej roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno tak po jednej osobie wybrać...

Ale jak już trzeba wybrać, to wybrałem:

1. Aktor- Johny Deep [za Edwarda Nożycorękiego], Adam Ferency [za SB-ka z Oficera Kwiatkowskiego], Robert Rozmus [za profesora Abronsiusa z Tańca Wampirów oraz Puk''a ze Snu Nocy Letniej], Kevin Spacey [za Prota z K-PAX], Wiktor Zborowski [za głos i posturę :)] (jest też paru innych, ale już mniej lubianych)

2. Aktorka- tu już łatwiej- bo nie mam, w końcu wszystie kobiety są piękne i doskonałe, czyż nie przyznacie mi racji drodzy panowie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktorzy: Johny Deep (każda rola na swoj sposob dobra:D), Tom Hanks (Terminal był dobry:D), Bruce Willis (duzo by wymieniać), Vin Diesel (Riddick i nie tylko) i jeszcze kilka ale nie pamietam..

Aktorki: Lubie... hmm... to co kolega wyrzej.. Ale bardzo lubie filmy z Kiera Nightly (czy jakos tak, grala w Krolu Arturze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 15:16, paweusz napisał:

A ja myślełem, że aktorów ocenia się za ich umiejętności aktorskie i kreacje, które stworzyli,
a nie za kolor włosów :D


No wiesz oczywiscie umiejętności również są ważne dlatego aktorki o blond i ciemnych włosach muszą mieć umiejętności nie napisałem tam to mój błąd sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie chcę być niegrzeczny, ale żałosne jest to, że niektórzy wielcy fani Johnego Deppa nawet nie wiedzą, jak się pisze jego nazwisko.

2. Z aktorów:
Al Pacino - nikt mi nie powie, że ktokolwiek inny ma większe umiejętności aktorskie.
Vin Diesel - głównie za postać Riddicka, ale w "Szybcy i Wściekli" też był niezły.
Clive Owen - "Króla Artura", "Tożsamość Bourne''a" (postać właściwie epizodyczna, ale ma swoją klasę)

Z aktorek:
Uma Thurman - tylko ona i nikt inny. Duże piwo i respekt dla każdego, kto także ma obsesję na jej punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wazecha johnsson, Torpeda norris(mama chucka) Rupert dream, karrambna klozet, walek o connor, rumpel syinken slavian vavko, Pawel janas, jedenastaka polska, Kizuyyhu nakatampurutukasaratakupfanuma, genitalia norris(brat norrisa) Sijak Openis, lama lukrowana , A tak naprawde S.L jacson bruce freeman wshington i Lebrada marlin formata kostucha knut pedzismrod anna lemijnia sraka spuszczacz sraczka wlodzimierz smolen felicjan ujfaluschi credasor i na koniec Kazyjashi Kolasertishirakishipashimishitishisuhiiktosiforumistojestishorisihhlopacisibezishgipishtematish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 21:39, Arci123 napisał:

Wazecha johnsson, Torpeda norris(mama chucka) Rupert dream, karrambna klozet, walek o connor,
rumpel syinken slavian vavko, Pawel janas, jedenastaka polska, Kizuyyhu nakatampurutukasaratakupfanuma,
genitalia norris(brat norrisa) Sijak Openis, lama lukrowana , A tak naprawde S.L jacson bruce
freeman wshington i Lebrada marlin formata kostucha knut pedzismrod anna lemijnia sraka spuszczacz
sraczka wlodzimierz smolen felicjan ujfaluschi credasor i na koniec Kazyjashi Kolasertishirakishipashimishitishisuhiiktosiforumistojestishorisihhlopacisibezishgipishtematish


Poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi ulubieni
aktorzy:
Harison Ford
Will Smith
Ewan McGregor


Moje ulubione
aktorki:
Jessica Alba
Keira Knightley
Jennifer Love Hewitt

więcej nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktorzy:
1.Johny Depp-za jacka sparowa, rozpustnika i jeżdżca bez głowy
2.Vin diesel-za riddicka, szybkich i wściekłych oraz pacyfikatora:)
3.Mel Gibson- za pasję i zabójczą broń

Aktorki:
1.Kiera Knightley- za piratów z karaibów i króla artura
2.Angelina Jolie- za tomb raider I i II oraz Mr. & Ms. Smith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę ich jest :)

ulubione aktorki:
Scarlett Johansson, Keira Knightley, Courtney Cox, Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Natalie Portman...

ulubieni aktorzy:
Kevin Spacey, Steve Buscemi,Tom Hanks, Johny Depp, Jason Statham, Sean Connery, Edward Norton, Gary Oldman, Samuel L. Jackson, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Jack Nicholson...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi najlepsi aktorzy to: Johnny Depp(Piraci z kAraibów)
Tom Hanks(Terminal i inne)
Orlando Bloom(Troja i Piraci z Karaibów)

Pewnie o kimś zapomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować