Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 19:03, maja96 napisał:

Czy opłaca mi się kupować PSP jeśli mam już komórkę SE k550i i PMP Pentagram Vanquish
R-Touch.


Najpierw należy się zastanowić po co Ci będzie potrzebne PSP. Jak ma służyć jako konsola do gier, to kupuj. Ale jak ma być jako mp3 czy ,,telefonem" (skype) to nie masz po co kupowować bo tracisz kase.

PSP jako mp3 to cegła, sam się o tym przekonałem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 07:49, Ryan Kam napisał:

> Czy opłaca mi się kupować PSP jeśli mam już komórkę SE k550i i PMP Pentagram Vanquish

> R-Touch.

Najpierw należy się zastanowić po co Ci będzie potrzebne PSP. Jak ma służyć jako konsola
do gier, to kupuj. Ale jak ma być jako mp3 czy ,,telefonem" (skype) to nie masz po co
kupowować bo tracisz kase.

PSP jako mp3 to cegła, sam się o tym przekonałem :>



Ale fajna cegła ;)

zagadzam się z przedmówcami, trzeba się mocno zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP to konsola a nie odtwarzacz MP3 a więc sam pomysł na używanie go jako mp3 trochę mija się z celem. Pierwsze odtwarzacze mp3 były kilkukrotnie mniejsze od PSP i już wtedy miały nad nim, w tej kwestii, przewagę. Poza tym, jakość dźwięku bez dobrych słuchawek jest... no, pozostawia sobie wiele do życzenia :D. Ale to KONSOLA a nie telefon, odtwarzacz mp3 czy filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w Empiku można kupic gry z platyny na PSP za 49,90 (wcześniej były bodaj za 79,90). To chyba na stałe taka cena, więc już wiem gdzie będę gry kupował na moją małą czarnulkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:46, Mac Cry napisał:

Teraz w Empiku można kupic gry z platyny na PSP za 49,90 (wcześniej były bodaj za 79,90).
To chyba na stałe taka cena, więc już wiem gdzie będę gry kupował na moją małą czarnulkę
:)


Cena raczej na stałe :) Zapewne w Saturnie czy Media Markcie znajdziesz taniej. Przeważnie tak jest, że gdy empik obniża cenę to i Saturn też :-) (przeważnie)

Choć teraz w życiu bym nie dał 8 dych za grę. Najdrożej bo za 90 złotych kupiłem GTA VCS, ale gra była tego warta. Każda złotówka to jedna godzina gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:30, Ryan Kam napisał:

Cena raczej na stałe :) Zapewne w Saturnie czy Media Markcie znajdziesz taniej. Przeważnie
tak jest, że gdy empik obniża cenę to i Saturn też :-) (przeważnie)

Gdybym miał w pobliżu MM lub S...

Dnia 02.03.2009 o 19:30, Ryan Kam napisał:

Choć teraz w życiu bym nie dał 8 dych za grę. Najdrożej bo za 90 złotych kupiłem GTA
VCS, ale gra była tego warta. Każda złotówka to jedna godzina gry.

Na gry PSP nie dam więcej niż 50 zł, no chyba że jakiś super hicior ;] Ta cena w Empiku mi pasuje, już mam parę tytułów na oku (Daxter, a jak przywiozą to Tekken, GoW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:59, xbit71 napisał:

Tę grę (zdjęcie z aukcji) kilka minut temu kupiłem na Allegro. Mam nadzieję, że się nie
zawiodę. ^^


W sumie słyszałem, że ta gra jest raczej krótka (jak każda z resztą na PSP, no może GTA). Bądz co bądz miłej jazdy :)

Dziwi mnie fakt, że w niedawno zapowiedzianych tytułach nie ma GT. Miało się przecież ukazać na PSP, a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:07, Chaotizz napisał:

Zastanawiam się nad zakupem PSP i chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tej konsoli...
Jakieś za/przeciw kupna mile widziane. ;-) Z góry dzięki.


Ehh

Najpierw powiedz do czego Ci będzie służyła konsola. Pytanie wydaje się śmieszne, ale patrząc na możliwości PSP jest jak nabardziej na miejscu. Przejrzyj też ten temat. Mnóstwo razy była już poruszana ta kwestia.

Osobiści konsola jest wg. bardzo dobra. Szczególnie do gier typu GTA czy Tekken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zorientuj się jakie tytuły na daną konsolkę będą Cię interesować. Ja właśnie tym kierowałem się przy wyborze odpowiedniego handhelda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:38, Chaotizz napisał:

Eee, no konsola będzie mi służyła do grania... I dodam, że zbytnio nie podróżuje.

Wybacz, ale nie chcę mi się szukać odpowiedzi na moje pytanie na tych 154 stronach. ;]


Jeśli lubisz sobie pospacerować gdzieś w ciepłe dni latem czy wiosną. Masz niedaleko np do lasu przechadzasz się podziwiasz widoki znajdujesz ambonę siadasz i grasz jednocześnie się dotleniając. Przyjemnie z pożytecznym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że ta gra jest bez sensu na dłuższą metę. Po 3 misjach mi się już nudziło...
Dla mnie ta gra jest zbyt monotonna a sama grywalność nie daje mi przyjemności.

Radziłbym Ci Loco Roco, jest 100 razy lepsze moim zdaniem.
A i Patapon 2 radzę dużo bardziej niż pierwszą część.

Starcza na kilkanaście godzin grania. Trochę misji jest, ale system nie jest tak rozbudowany jak w Patapon 2 więc nie spędzasz czasu na multiplayer ani na modyfikację wojsk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W środę stałem się szczęśliwym posiadaczem PSP (3004). Niestety w pudełku nie było żadnej karty pamięci, ale za to znalazłem dwie gry: Tekken i Detektyw Clank. Jak każdy wie granie bez zapisywania nie ma dużego sensu i na próżno doszukiwać się w tym przyjemności. I jestem w kropce. Muszę kupić kartę pamięci, ale jakąś naprawdę tanią (4gb za 36 zł), ale czy ona będzie "sprawna". Myślę również czy 2GB czy też 4GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem tu nowy xD.
Mam PSP już dość długo (Slim) ale niestety nie chodzi mi net (Wi-Fi) niewiem co mam zrobic gdy mam ustalić nowe połączenie PSP poprostu mi się wyłącza.
Bardzo prosze o pomoc osoby bardziej doświadczone :D
Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować