Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2009 o 20:35, 0HoMicide0 napisał:

Która wersja PSP jest najlepsza/najbardziej rozbudowana, którą opłaca się kupić?


Jeśli zamierzasz używać oficjalnego oprogramowania, to 2000. Ale scena znalazła już exploity i zapewne można będzie już wkrótce odpalać homebrew i na 3000. A że nowa wersja to w gruncie rzeczy zmiany na lepsze, to odczekałbym chwilę i wziął najnowszą wersję. Lepszy ekran i mikrofon to przecież dobra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 19:16, Vantor_Zorin napisał:

> > W media Markcie, Empiku czy innych elektro marketach są nówki zwykłe po 650-700zł

> (zazwyczaj
> > w zestawach z jakimś grami już), wersja PSP 3000 bądź 2000, lepiej zawsze brać
nowszą.
>
> > Karta pamięci - Memory Stick Pro Duo, 8 GB na aukcjach od 65zł.
>
> PSP 3004 w Mediamarkt - 650 zł z dwiema grami Tekken: DR i Secret Agent Clank.
> PSP 2004 w MegaAvans - 630 zł bez gier.
A w MM to jakie miasto?


Akurat podaję przykład MM w Koninie(Wielkopolskie jakby ktoś nie wiedział). Konsola kupiona tuż przed świętami wielkanocnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 21:30, 0HoMicide0 napisał:

A jeśli nie chcę przerabiać konsoli, a mam do wydania 500-600zł, to która wersja
jest najlepszym wyborem? Ważne aby miała lepsze parametry.


To w takim razie kup 3004. Bo ma kilka dodatkowych bajerów. To już było 1000 razy wałkowane. Masz mic''a - nie musisz posiadać kamery GoCam, żeby rozmawiać przez skype. Masz lepszy wyświetlacz - nieco lepszy kontrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wszystko rozbija się o to, że wpa jest do zlamania (jakieś ok. 11 dni nasłuchu i już ;) a wpa2 obecnie praktycznie nie, chociaż jeśli nie jestes jakas wazna osobistoscia to raczej mysle nikt nie bedzie tyle zachodu robil by sie do ciebie wlamac. No, chyba, ze komus bardzo zalezy ale to ja juz nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 16:51, Vantor_Zorin napisał:

ps: sony czy sandisk?


4-8 gb bez problemu wystarczy i jeszcze dużo zostanie. Weź lepiej Sandiska. Tańszy a jakoś taka sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 16:51, Vantor_Zorin napisał:

A wystarczy karta 4gb czy lepiej 8gb bo na całosc mam około 800zł a nie kupuje w sieci.(do
save''ow ,dem ,muzyki)?

ps: sony czy sandisk?


Za równe 800 zł mój brat kupił PSP 3004 i kartę sony 8GB. Co do transferu to liczy się odczyt, ponieważ zapis jest bardzo niski, a to przez kabelek USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:23, cypers napisał:

> A wystarczy karta 4gb czy lepiej 8gb bo na całosc mam około 800zł a nie kupuje w
sieci.(do
> save''ow ,dem ,muzyki)?
>
> ps: sony czy sandisk?

Za równe 800 zł mój brat kupił PSP 3004 i kartę sony 8GB. Co do transferu to liczy się
odczyt, ponieważ zapis jest bardzo niski, a to przez kabelek USB.

A jaki transfer ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 10:29, Vantor_Zorin napisał:

> > A wystarczy karta 4gb czy lepiej 8gb bo na całosc mam około 800zł a nie kupuje
w
> sieci.(do
> > save''ow ,dem ,muzyki)?
> >
> > ps: sony czy sandisk?
>
> Za równe 800 zł mój brat kupił PSP 3004 i kartę sony 8GB. Co do transferu to liczy
się
> odczyt, ponieważ zapis jest bardzo niski, a to przez kabelek USB.
A jaki transfer ma byc?


Po prostu wystarczy, że kupisz sobie kartę sony mark2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować