Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Base pack- Wiem że w giga packu wychodzi taniej- ale memorka 1 giga to za mało...
Ja kupiłem :
Base pack z ridge racer , później dokupiłem memorkę 2 GB soniaka oryginalną, kabelek, ochronę na ekran logitech visor(wiem że hori lepsze, ale mam pełno paprochów), i pokrowiec. Stojak uważam za niepotrzebny, ale jeżeli ktoś zatęskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 18:17, Klimos napisał:

Mnie paczka powitalna przyszła jakiś tydzień temu, a konsolę rejestrowałem gdzieś tak w połowie
grudnia. Cóż mogę powiedzieć, pozostaje mi tylko współczuć, że zostałeś "olany", chociaż możliwe,
że paczka "spodobała się" komuś na poczcie. Jeżeli bardzo Ci zależy na pokrowcu na UMD, to
na allegro takie same są za 18 złotych (13,50 + 4,50 wysyłka).

Ja prawie straciłem... Bez ubezpieczenia przesyłka... Dostałem otwarte...Tak czy siak rejestrowałem pod koniec listopada a dostałem na początku grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co sa posiadaczami PSP.. A mianowicie... Uwazacie ze warto je kupic? bo mam pieniadze ale nie jestem do konca zdecydowany... Czy nie nudzi sie na nim gra? bo np. jak kiedys hitem byl gameboy to rzucilem go w kat po tygodniu... :D i chcialbym jeszcze zapytac jaka gra waszym zdaniem jest najfajniejsza na konsolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 08:12, Fuzzy Lama napisał:

Mam pytanie do tych co sa posiadaczami PSP.. A mianowicie... Uwazacie ze warto je kupic? bo
mam pieniadze ale nie jestem do konca zdecydowany... Czy nie nudzi sie na nim gra? bo np. jak
kiedys hitem byl gameboy to rzucilem go w kat po tygodniu... :D i chcialbym jeszcze zapytac
jaka gra waszym zdaniem jest najfajniejsza na konsolke :)


Ja nie żałuję ani trochę zakupu. A co do Gameboy''a mam podobne odczucia: pograłem trochę u kolegi - ze 3 razy po 2 godziny i to mi wystarczyło. Jeśli chodzi o grę to już wyłącznie kwestia gustu, ja np. od miesiąca zagrywam się w Ridge Racera, a Narodowiec stwierdził parę postów wyżej, że to jedno wielkie G. Do najwyżej ocenianych tytułów należą: Tekken: Dark Resurrection, GTA: Liberty City oraz Vice City Stories, Daxter, MGS: Portable Ops, Burnout Legends czy Lumines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja se dzisiaj kupuje jakas gre:P a tak to mam: LOTR Tactics,Killzone Liberation i Pro Evolution Soccer 6 na memorce:P i chyba se kupie ridge racer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 10:56, michu96 napisał:

A oprócz zdolności psp oglądania filmów,grania i słuchania muzy co jeszcze jest możliwe??

Oglądanie zdięć, przeglądanie internetu, przy odpowiednim firmware - Czytnik e booków, robienie zdięć (trzeba dokupić odpowiedni aparat. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:35, Narodowiec napisał:

> A oprócz zdolności psp oglądania filmów,grania i słuchania muzy co jeszcze jest możliwe??

>
Oglądanie zdięć, przeglądanie internetu, przy odpowiednim firmware - Czytnik e booków, robienie
zdięć (trzeba dokupić odpowiedni aparat. itp.


A ile kosztuje internet do psp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 13:43, michu96 napisał:

> > A oprócz zdolności psp oglądania filmów,grania i słuchania muzy co jeszcze jest możliwe??

>
> >
> Oglądanie zdięć, przeglądanie internetu, przy odpowiednim firmware - Czytnik e booków,
robienie
> zdięć (trzeba dokupić odpowiedni aparat. itp.

A ile kosztuje internet do psp??

nie kosztuje tzn.

Jak mieszkasz w dużym mieście to szukasz punktu z darmowym hot spotem, jak mniejsze to jak masz sieć WLAN to prosisz admina o podłączenie. A jak np. neo bez liveboxa to musisz kupić cycek do kompa za 60 zł a jak livebox tp to podłączasz się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:26, Xfazi napisał:

kupilem se Ridge Racer:P hmmm. kup se w MM:P


A po ile jest Base pack w MM ?? A ogólnie ,gdzie się najbardziej opłaca kupić PSP Base pack??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:38, michu96 napisał:

> kupilem se Ridge Racer:P hmmm. kup se w MM:P

A po ile jest Base pack w MM ?? A ogólnie ,gdzie się najbardziej opłaca kupić PSP Base pack??

gdzies okolo 800zl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:38, michu96 napisał:

> kupilem se Ridge Racer:P hmmm. kup se w MM:P

A po ile jest Base pack w MM ?? A ogólnie ,gdzie się najbardziej opłaca kupić PSP Base pack??

W MM, bo jak się umówisz to będziesz mógł wymienić kiedy będziesz miał bad/hot/stuck pixela,
i jak będziesz miał bricka to warto zgrywać głupa bo ci wymienią prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 18:38, michu96 napisał:

> kupilem se Ridge Racer:P hmmm. kup se w MM:P

A po ile jest Base pack w MM ?? A ogólnie ,gdzie się najbardziej opłaca kupić PSP Base pack??

W MM, bo jak się umówisz to będziesz mógł wymienić kiedy będziesz miał bad/hot/stuck pixela,
i jak będziesz miał bricka to warto zgrywać głupa bo ci wymienią prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narodowiec juz ci wszystko powiedzial gdzie najlepiej kupic:P ja tez mam z MM i odrazu mialem z Killzone Liberation:P starsi mi na swieta kupili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 09:30, michu96 napisał:

A w saturnie po ile jest psp Base pack??

W Saturnie co prawda kupowałem PSP, ale w berlinie... Base Pack 805 zł razem z Ridge racer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować