Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2007 o 10:17, michu96 napisał:

Nie są najtańsze nie są najdroższe...
A co do memorki to pojedź na jakąś giełdę komputerową (lub popatrz po sklepach internetowych) i kup dopiero tam, tylko uważaj na podróbki memorek soniaka...


http://www.pspboard.xorg.pl/Ktorato-orginale-t1943.html
1 oryginał
2 podróbka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednak sie nie udało. nie wiem jak to skopiować zeby działało pomóżcie


to są zdjęcia z folderem z grą

1 zdjęcie jest to główny folder z grą
2 na tym zdjęciu wszegłem w folder PSP_GAME
3 na kolejnym wszedłem w folder USRDIR
4 a na tym zdjęciu jest folder SYSDIR

20070116205353

20070116205815

20070116205910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma albo gral w Need for Speed Rivals na PSP?? Tak tania gierka ze ja nie moge. i teraz powstaje pytanie- czy tania , bo slaba czy tania bo stara, ale ludzie ja kupuja wiec zostala w ofercie?? Jak jest z jazda po miescie. Bo w opisie wyczytalem cos o 10 trasach. czy to wszystko czy mozna sobie jak na PC po prostu pojezdzic po miescie?? i czy ogolnie gra starcza na dlugo czy mozna ja przejsc w 3 godziny i zapomniec ze sie gralo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:52, Ryan Kam napisał:

Grał ktos moze w Medal of Honor heroes i mógłby sie podzielic swoimi wrażeniami ????

Słszałem że bez 2go analoga gra się jak kaleka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 20:38, Erton napisał:

Czy ktos ma albo gral w Need for Speed Rivals na PSP?? Tak tania gierka ze ja nie moge. i teraz
powstaje pytanie- czy tania , bo slaba czy tania bo stara, ale ludzie ja kupuja wiec zostala w ofercie??

Raczej opcja nnumer 2. Need For Speed Underground: Rivals był tytułem startowym PSP w Europie, więc od premiery minęło już półtora roku. Gra sprzedała się w sporej ilości egzemplarzy, dzięki czemu trafiła do seri Platinum, przez co kosztuje niewiele.

Dnia 23.01.2007 o 20:38, Erton napisał:

Jak jest z jazda po miescie. Bo w opisie wyczytalem cos o 10 trasach. czy to wszystko
czy mozna sobie jak na PC po prostu pojezdzic po miescie??

Z jazdą po mieście jest tak jak na PC w części pierwszej Undergrounda, czyli jej po prostu nie ma ;)

Dnia 23.01.2007 o 20:38, Erton napisał:

i czy ogolnie gra starcza na dlugo czy mozna ja przejsc w 3 godziny i zapomniec ze sie gralo??

W takiej cenie grę spokojnie można brać. Jeżeli szukasz alternatywy, to możesz rozważyć jeszcze Burnout: Legends lub Wipeout Pure. NFS Underground Rivals to jedne z najlepszych wyścigów wydanych na PSP i (przynajmniej moim zdaniem) najbardziej udana część serii NFS na tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanko!!niedawno zakupilem sobie psp i jestem ciekaw trwalosci sprzeta tej konsoli...co najczesciej sie psuje i czy trudno jest z naprawa...osobiscie nie nazekam na jakos sprzetu bo jest ona wysoka...ale czasami przy graniu w gry mam obawy co do trwalosci np. dzoystika...za odp z gory dziekuje;)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:19, Mroczny78 napisał:

hej mam pytanko!!niedawno zakupilem sobie psp i jestem ciekaw trwalosci sprzeta tej konsoli...co
najczesciej sie psuje i czy trudno jest z naprawa...osobiscie nie nazekam na jakos sprzetu
bo jest ona wysoka...ale czasami przy graniu w gry mam obawy co do trwalosci np. dzoystika...za
odp z gory dziekuje;)pozdro


Analog - To co ty nazywasz joystickiem :p objawia się tym że często sam się kieruje - wystarczy przedmuchać sprężonym powietrzem(chyba) .
No i przyciski L i R (czasami).
Doszły mnie też słuchy że klapa lubi odmawiać posłuszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim!!jestem ciekaw czy ma ktos psp koloru bialego lub rozowego...bo sa takie...ale wiekszosc moich znajomych ma czarna ale ostatnio moj kolega chce biala:/jestem ciekaw waszych opinii...czy kolor ma jakies duze znaczenie??moim zdaniem nie ale czarny to taki uniwersalny kolor i nie widac na nim chyba jakis tam uszkodzen...sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy łapię. Nie jesteś zadowolony, że Twój kolega kupuje sobie PSP w określonym kolorze? Tylko nie zacznij go z tego powodu prześladować:P

O.k niedługo zamierzam się zaopatrzyć w PSP. Mam 2 pytania. Czy save''y z karty pamięci można spokojnie zrzucić na hdd w PC? A drugie: czy ktoś wie, gdzie można kupić adapter do którym umieszcza się kartę pamięci z telefonu kom. i całość wkłada się do PSP? Nabyłem SonyEricssona. Mam w nim kartę 256mb. Karta w sumie potrzebna jest mi tylko do zapisywania stanu gier:P W sklepach internetowych widziałem tylko zestawy adapter+mała karta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:05, shinian napisał:

Nie wiem czy łapię. Nie jesteś zadowolony, że Twój kolega kupuje sobie PSP w określonym kolorze?
Tylko nie zacznij go z tego powodu prześladować:P

nie chce go przesladowac tylko doradzic dlatego sie pytam:Pon sam nie jest zdecydowany nad zakupem dlatego to tylko gdybanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:05, shinian napisał:

Nie wiem czy łapię. Nie jesteś zadowolony, że Twój kolega kupuje sobie PSP w określonym kolorze?
Tylko nie zacznij go z tego powodu prześladować:P

O.k niedługo zamierzam się zaopatrzyć w PSP. Mam 2 pytania. Czy save''y z karty pamięci można
spokojnie zrzucić na hdd w PC? A drugie: czy ktoś wie, gdzie można kupić adapter do którym
umieszcza się kartę pamięci z telefonu kom. i całość wkłada się do PSP? Nabyłem SonyEricssona.
Mam w nim kartę 256mb. Karta w sumie potrzebna jest mi tylko do zapisywania stanu gier:P W
sklepach internetowych widziałem tylko zestawy adapter+mała karta.


A na jakie pamięci jest twój telefon ( podaj całą nazwę0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować