Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2007 o 15:38, JackXP napisał:

Moje pytanie: Zrobiłem Update softa z 2.50 do 3.01 - bez tego nie zagrałbym w parę wersji demo
gier. Czy to prawda, że wraz z updatem softu oficjalnego na 2.50 na oficjalny 3.01 przepadła
mi gwarancja? Jeśli tak, to czy jest możliwość ewentualnego powrotu do wersji 2.50 ?



Gwarancja po upgrade softu nie przepada (tak mi się zdaje). A już na pewno nie próbuj wracać do poprzedniego softu bo jest duże prawdopodobieństwo, że Ci się coś schrzani i zrobi się tzw. brick, czyli konsola niezdatna do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 15:38, JackXP napisał:

Moje pytanie: Zrobiłem Update softa z 2.50 do 3.01 - bez tego nie zagrałbym w parę wersji demo
gier. Czy to prawda, że wraz z updatem softu oficjalnego na 2.50 na oficjalny 3.01 przepadła
mi gwarancja? Jeśli tak, to czy jest możliwość ewentualnego powrotu do wersji 2.50 ?


oczywiście ze zadna gwarancja Ci nie przepada. Gwarancja moze przepaść (ale jak dobrze zamylisz to nie musi) tylko w przypadku instalacji nieoficjalnego softu (oznaczonego z regóły oznaczonego symbolami OE, OE-B).

Instalując 3.01 pozbawiłeś się mozliwośći downgradeu(czyli na dzień dzisiejszy nie jest mozliwy powrót do 2.50). I dobrze. Nie bedzie Cię kusiło żeby piracić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:03, Minsc i Boo napisał:


> Moje pytanie: Zrobiłem Update softa z 2.50 do 3.01 - bez tego nie zagrałbym w parę wersji
demo
> gier. Czy to prawda, że wraz z updatem softu oficjalnego na 2.50 na oficjalny 3.01 przepadła

> mi gwarancja? Jeśli tak, to czy jest możliwość ewentualnego powrotu do wersji 2.50 ?

oczywiście ze zadna gwarancja Ci nie przepada. Gwarancja moze przepaść (ale jak dobrze zamylisz
to nie musi) tylko w przypadku instalacji nieoficjalnego softu (oznaczonego z regóły oznaczonego
symbolami OE, OE-B).

Instalując 3.01 pozbawiłeś się mozliwośći downgradeu(czyli na dzień dzisiejszy nie jest mozliwy
powrót do 2.50). I dobrze. Nie bedzie Cię kusiło żeby piracić:D



Dzięki za odpowiedzi. Na jakimś forum internetowym koleś pisał, że jak się ma konsolę na gwarancji to nie można robić upgradu softu.

Znacie jakąś stronę z softem w wersji 3.03? Muszę zainstalować go żeby grać w TOCA 3 ;]

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:15, JackXP napisał:

Znacie jakąś stronę z softem w wersji 3.03? Muszę zainstalować go żeby grać w TOCA 3 ;]


Pewnie na oficjalnej stronie PSP (Sony) jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 16:15, JackXP napisał:

Znacie jakąś stronę z softem w wersji 3.03? Muszę zainstalować go żeby grać w TOCA 3 ;]

Pzdr.


Jeżeli nie masz zamiaru w najblizszym czasie piracić ani używać homebrew(nieoficjalnych programów, które nota bene mogą uszkodzić konsolkę) ściągnij odrazu soft w wersji 3.11 ze strony www.yourpsp.com

na najbliży czas będziesz miał spokuj z upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:15, JackXP napisał:

/.../

Można robić upa, co ci zabrania. Sony wręcz zachęca :D. A co do softu, zależy jakiego szukasz. Jak 3.03 OE-C, to na forum PSP-TEAM ( http://psp-team.pl/) jest nawet i poradnik, jak zainstalować. A jak szukasz 3.03 oryginalnego, to masz na oficjalnej stronie PSP ( http://yourpsp.com/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy uważacie że warto wydać 1000 zeta za konsolę? co można na niej robić oprócz grania?
da się filmik odpalić?
piosenek posłuchać?
jest jakaś sieć?
HeLP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

Czy uważacie że warto wydać 1000 zeta za konsolę? co można na niej robić oprócz grania?

Dużo rzeczy...

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

da się filmik odpalić?

Da się

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

piosenek posłuchać?

Da się

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

jest jakaś sieć?

Jest
Coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:19, ko?nik napisał:

> Znacie jakąś stronę z softem w wersji 3.03? Muszę zainstalować go żeby grać w TOCA 3 ;]


Pewnie na oficjalnej stronie PSP (Sony) jest dostępny.



Nie lubie tej strony. Wszystko długo się ładuje i peło obrazków jest, przez co [przynajmniej mi] trudno się połapać... W dodatku wszystko po ANG jest... Ale cóż, jak nie ma polskiej strony, to trzeba na tej sobie radzić.

Ps. Nigdy nie piraciłem na PC [ mam ponad 200 orginalnych gier - liczę tu razem z tymi z czasopism], więc nie będe miracić na PSP. No.. może raz... pobrałem sobie Deluxe Ski Jump 3D na piecyk ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

Czy uważacie że warto wydać 1000 zeta za konsolę? co można na niej robić oprócz grania?


Za 1000 zl to juz dostanieszk kompletny mega zestaw z kartą ze 2 giga i jakąś grą/ Ja uwazam że sie oplaca

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

da się filmik odpalić?


da. albo z dysków z umd, albo z karty pamięci(wcześniej trzeba skonwertować film do odpowiedniego formatu)

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

piosenek posłuchać?

jak najbardziej. PSP jest bardzo dobrym mp3 playerem

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

jest jakaś sieć?


PSP ma wifi, więc możesz łaczyć się z siecią(jeżeli masz w okolicy jakiś acces point)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

Czy uważacie że warto wydać 1000 zeta za konsolę? co można na niej robić oprócz grania?


-> Dobrą konsolę możesz mieć już za 750zł. Poszukaj w sklepach internetowych, np. w www.sklep.psxextreme.pl

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

da się filmik odpalić?


Oczywiście, albo z UMD, albo z Memory Sticka [wtedy musizz zmienić format filmu na ".mp4"

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

piosenek posłuchać?


-> Oczywiście. Tyle, ile tylko pozwala ci pojemność Memory Stick`a

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

jest jakaś sieć?


Tak, ale w praktyce słabo się sprawuje... przynajmniej u mnie... Są spore kłopoty z tzw. hot-spotami...

Dnia 28.02.2007 o 16:26, OloMax napisał:

HeLP



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:47, JackXP napisał:

> jest jakaś sieć?

Dnia 28.02.2007 o 16:47, JackXP napisał:

Tak, ale w praktyce słabo się sprawuje... przynajmniej u mnie... Są spore kłopoty z tzw. hot-spotami...


Zawsze możesz sobie zrobić hot spota w domu. Router WiFi to wydatek rzędu 150 złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:30, Klimos napisał:

> > jest jakaś sieć?

> Tak, ale w praktyce słabo się sprawuje... przynajmniej u mnie... Są spore kłopoty z tzw.
hot-spotami...

Zawsze możesz sobie zrobić hot spota w domu. Router WiFi to wydatek rzędu 150 złotych ;)


Tak, tylko po co mi internet na PSP w domu, jak w domu używam komputer...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:30, Klimos napisał:

> > jest jakaś sieć?

> Tak, ale w praktyce słabo się sprawuje... przynajmniej u mnie... Są spore kłopoty z tzw.
hot-spotami...

Zawsze możesz sobie zrobić hot spota w domu. Router WiFi to wydatek rzędu 150 złotych ;)

Router wi-fi to taki router bezprzewodowy?? Jesli tak, to ja taki mam. wiesz moze jak go podlaczyc i jak skonfigurowac PSP abym mial ten przeklety Internet na konsolce. na razie mam modem stacjonarny. jak to mozna podlaczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 17:43, JackXP napisał:

Tak, tylko po co mi internet na PSP w domu, jak w domu używam komputer...?

Ja router kupowałem do laptopa półtora roku temu, a na PSP korzystam teraz przy okazji.

Erton -->
To co w końcu masz router bezprzewodowy czy modem stacjonarny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 18:08, Klimos napisał:

Erton -->
To co w końcu masz router bezprzewodowy czy modem stacjonarny ??

Uzywam stacjonarnego, ale mam tez nieuzywany router bezprzewodowy. ot mialy byc 2 kompy w domu, wiec kupiono bezprzewodowy, ale pomysl upadl (pieniadze poszly na remont) i zostal jeden komp ze stacjonarnym monitorem. pytanie moje jest takie. jak to zrobic, zeby net byl i na kompie i na PSP?? czy wiaze sie to z koniecznoscia "podlaczania" kompa do modemu stacjonarnego, czy mozna tak to jakos rozdzielic, zeby ten sam sygnal internetowy szedl poprzez modem stacjonarny na kompa i poprzez modem bezprzewodowy na PSP??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie internet z TV kablowej. Od gniazdka idzie kabel do modemu kablowego. Nastepnie z modemu do routera WiFi. Jeden komp (stacjonarny) jest podpięty na sztywno zwykłym kablem UTP, a drugi (laptop) łączy się z internetem bezprzewodowo - funkcję nadajnika, hotspota, czy jak to tam nazwiesz pełni w tym wypadku router. W ten sam sposób co laptopa podłączam się PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować