Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 19:55, bojanzaw napisał:

> no nie sadze, popatrz na forach poswieconych psp. 99% ma w podpisie oe. to na gram same
swietoszki
> sa:), nie powiem o ci mi chodziło:) chce zachowac swoj profil i nie dostac bana.

O lol -.- Czego ty się człowieku boisz? Hehe. Przecież to, że się ma OE nie oznacza od razu
piractwa ;) Możliwości PSP są szerooooooookieeeee ^^ Np. wykorzystanie PSP jako pilota od TV
xD Fajnie można starych powkurzać :P Aplikacje homebrew są darmowe, więc prawa nie łamiesz,
a zabawa przednia :)

szczerze powiem dzieki oe czytam ebooki w postaci pdfów, bardzo przydatna rzecz.. no i w ogole sporo homebrew fajnych mam, a moje psp wyglada fajnie:) ,duzo lepiej od standardowego,

20070817200225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:54, xbit71 napisał:

Gdyby się troszkę pieniędzy pozbierało, to miało by się wymarzoną zabaweczkę, nie?


Nie tyle chodzi mi o uzbieranie forsy, bo to nie problem. Chodzi mi o to, że szkoda mi ją wydać. PSP nie jest dla mnie wymarzoną zabaweczką. Owszem miło by było mieć i sobie pograć, ale nie teraz. Poczekam aż porządnie stanieje.

Dnia 17.08.2007 o 19:54, xbit71 napisał:

PSP naprawdę nie jest drogie. Zwłaszcza przy zakupie na 0% raty...


No way. Nie zamierzam kupować komputera/konsoli na raty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:56, danzelmario napisał:

ale sa gry nie warte swej ceny, do przejscia w 2,3 godziny..:/


Popieram. Takie GTA, MGS: PO czy chociażby Killzone są jak najbardziej warte każdej wydanej nań złotówki, ale większość peespekowych produkcji to proste, bardzo krótkie gry i denerwuje mnie to, że za nie również trzeba płacić grube pieniądze, tym bardziej, że w tej samej cenie można dostać o wiele bardziej rozbudowane tytuły na konsole stacjonarne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:27, des1og napisał:

> ale sa gry nie warte swej ceny, do przejscia w 2,3 godziny..:/

Popieram. Takie GTA, MGS: PO czy chociażby Killzone są jak najbardziej warte każdej wydanej
nań złotówki, ale większość peespekowych produkcji to proste, bardzo krótkie gry i denerwuje
mnie to, że za nie również trzeba płacić grube pieniądze, tym bardziej, że w tej samej cenie
można dostać o wiele bardziej rozbudowane tytuły na konsole stacjonarne ;/

no wlasnie.. gry ktore wymieniles to znam tylko killzona, i wiem ze on jest wart swojej ceny. ale reszta to zwykłe potraktowane po macoszemu produkcje.. jak np cod, moh czy sonic(bo przechodzic 4 razy to samo tylko innym bohaterem to nic ciekawego..). nie wem czemu na psp jest tak drogo w dodatku twórcy robia byle co i byle jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 19:33, danzelmario napisał:

no nie sadze, popatrz na forach poswieconych psp. 99% ma w podpisie oe. to na gram same swietoszki
sa:), nie powiem o ci mi chodziło:) chce zachowac swoj profil i nie dostac bana.


Nie wiem czy wybrałeś reprezentatywną grupę osób. Wiadomo, że na forum poświęconym PSP będą ludzie chcący wykorzystać trochę bardziej swoją konsolkę niż przewidziało to Sony, a do tego konieczna jest zmiana softu. Osobiście nie odczułem jeszcze potrzeby odpalenia jakiegoś programu domowej roboty, ale w niedalekiej przyszłości rozważam zmianę firmware''u. Od razu zaznaczam, że tylko w celu uruchamiania aplikacji zwiększających funkcjonalność konsolki. Odpalanie gier z ISO/CSO mnie nie interesuje. Sam pracuję jako programista, więc zdaję sobie sprawę z tego jak to jest gdy ktoś Cię okrada nie płacąc za twoją pracę.

Co do komórki za złotówkę jeszcze.
Cały czas wierzycie w te bajki sprzedawane w reklamach, że możecie mieć coś za pół darmo? Wszystko jest idealnie wkalkulowane w abonament czy inną umowę jaką się zawiera z operatorem. Ukryte koszty, których nie widać. Płacisz złotówkę i dostajesz sprzęt warty 600 razy tyle? W dzisiejszych kapitalistycznych czasach to niemożliwe. Operatorzy telefonii komórkowej nie są organizacjami pokroju Caritas Polska, tylko prężnie działającymi firmami zarabiającymi ogromne pieniądze. Nie dość, że nie dają nic za darmo, to jeszcze sporo na nas zarabiają. Nie mówię, że jest to złe. Tak po prostu to działa. I styka tych wywodów, bo się mały offtop zrobił. Dobrze że przynajmniej wyżej coś na temat skrobnąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:32, danzelmario napisał:

no tak na 10 gier wg mnie 2 sa warte uwagi.. nie wiecej, ale na szczescie gier na psp jest
duzo wiec około 50 gier jest w ktore warto zagrac..


Mi najbardziej spodobało się tylko pięć gier: MG Acid i MGS: Portable Ops, LocoRoco, Lumines oraz Killzone. GTA nie wciągnęło mnie na zbyt długo; owszem, doceniam wysiłek twórców i cały trud włożony w stworzenie tak ogromnej i długiej produkcji na PSP, ale po zagraniu na Xboxie 360 w Saints Row seria GTA póki co dla mnie nie istnieje :) Twórcy gier chyba przyzwyczaili się już, że peespekowcom wystarczą ochłapy w postaci okrojonych portów z PS2 bądź badziewne remake''i staroci sprzed 10-20 lat. Dopóki Sony nie nauczy się, że same konwersje nie wystarczą, dopóty PSP nie wygra wojny z DS''em, które co prawda nie zachwyca możliwościami technicznymi, ale za to w przeciwieństwie do PlayStation Portable może pochwalić się dużą liczbą oryginalnych i diablo grywalnych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 20:43, Klimos napisał:

> no nie sadze, popatrz na forach poswieconych psp. 99% ma w podpisie oe. to na gram same
swietoszki
> sa:), nie powiem o ci mi chodziło:) chce zachowac swoj profil i nie dostac bana.

Nie wiem czy wybrałeś reprezentatywną grupę osób. Wiadomo, że na forum poświęconym PSP będą
ludzie chcący wykorzystać trochę bardziej swoją konsolkę niż przewidziało to Sony, a do tego
konieczna jest zmiana softu. Osobiście nie odczułem jeszcze potrzeby odpalenia jakiegoś programu
domowej roboty, ale w niedalekiej przyszłości rozważam zmianę firmware''u. Od razu zaznaczam,
że tylko w celu uruchamiania aplikacji zwiększających funkcjonalność konsolki. Odpalanie gier
z ISO/CSO mnie nie interesuje. Sam pracuję jako programista, więc zdaję sobie sprawę z tego
jak to jest gdy ktoś Cię okrada nie płacąc za twoją pracę.

jak skoncze informatyke i pojde do firmy pracowac to kupno oryginału nie bedzie stanowic dla mnie problemu. co do homebrew to uwierz mi ze jest wiele swietnych aplikacji, chyba ze sie psp do niczego nie uzywa, ja uzywam i to w znaczacy sposób,

Dnia 17.08.2007 o 20:43, Klimos napisał:

Co do komórki za złotówkę jeszcze.
Cały czas wierzycie w te bajki sprzedawane w reklamach, że możecie mieć coś za pół darmo?/ciach/

ja akurat wie mze nie ma nic za złotówke, nikt nic za darmo nigdy nie dał i nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:35, totek11 napisał:

mam pytanko czy sa dema gier na psp czy mozna je gdizes sciagnac jak tak to z jakiej stronki
i gdzie je wgrac na psp



Dema gier na PSP można ściągać np z tej strony:

==> http://www.pspdemos.de.vu/

Podłączasz potem PSP do komputera za pomocą kabla USB, na konsoli ustawiasz USB Connection. Teraz na PC wchodzisz w Mój Komputer i w Dysk Przenośny (tak komputer nazywa nasze PSP) i wgrywasz demko w katalog Games.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:11, bartek_kawa napisał:

A tak BTW: jakiego języka programowania używa PSP? Zawsze mnie to nurtowało ;)

Pozdrawiam



Angielskiego, lecz jest też do wyboru Francuski, Niemiecki i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:25, CzystyZysk napisał:

> A tak BTW: jakiego języka programowania używa PSP? Zawsze mnie to nurtowało ;)
>
> Pozdrawiam


Angielskiego, lecz jest też do wyboru Francuski, Niemiecki i inne.



-_- owned by CzystyZysk... Jemu chodziło o PROGRAMOWANIE, a nie o język w menu............ lmao xD

danzelmario napisał, że C... mario a to C++?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2007 o 12:44, bojanzaw napisał:

-_- owned by CzystyZysk... Jemu chodziło o PROGRAMOWANIE, a nie o język w menu............



O lol xD Myślałem, że język ale w menu. Przepraszam, za nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 14:34, Tal441 napisał:

Ma ktoś folie hori. Bo ja mam problem. Pierwszą z czerwonym paskiem trzeba nakleić ale ona nie ma kleju.


Miałem. Męczyłem się z nią ze 3h i ostatecznie wywaliłem do kosza. Nie potrafiłem jej przykleić tak, żeby między folią a ekranem PSP nie było drobinek kurzu. Tego samego dnia jeszcze kupiłem na allegro cztery bezfirmowe folie bezklejowe za 10 zł, przycięte tylko na wymiar ekraniku konsolki i od dwóch miesięcy nie mam z nią żadnych kłopotów. Cały czas przyklejona jest pierwsza a trzy pozostałe czekają aż tamta się zniszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedyś na gram.pl było napisane coś o nowej wersji PSP i nie wiem czy mi się zdawało, ale chyba również była jakaś inforamcja, że konsolka będzie tańsza czy to prawda? A może ktoś z was zna jeszcze jakieś szczegóły dotyczące nowego PSP? Z góry Dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 16:19, edzio13 napisał:

Mam pytanie. Kiedyś na gram.pl było napisane coś o nowej wersji PSP i nie wiem czy mi się zdawało,
ale chyba również była jakaś inforamcja, że konsolka będzie tańsza czy to prawda? A może ktoś
z was zna jeszcze jakieś szczegóły dotyczące nowego PSP? Z góry Dziękuje!


Chodzi Ci zapewne o PSP Slim? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25329&tpage=1&u=95 - w tym temacie możesz znaleźć więcej info na temat tej konsolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować