Zaloguj się, aby obserwować  
kuba9876543210

Facebook, czyli najwiekszy portal społecznościowy na świecie - co nim myslicie - dyskusje, uwagi, komentarze

761 postów w tym temacie

witam
mam pytankko, wie ktos jak zweryfikowac konto?
kilkam na ten link, podaje nr telefonu dostaje sms-a z jakims tam chyba kodem i co teraz?
gdzie mam to wpisac, bo mnie juz wpienia ze za kazdym razem jak cos chce zrobic musze wpisac te 2 slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak przestać być fanem jakieś stronki, czy czegoś innego oraz, czy można wykasować wszystkie wpisy naraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 01:27, Albii napisał:

Wie ktoś jak przestać być fanem jakieś stronki, czy czegoś innego oraz, czy można wykasować
wszystkie wpisy naraz ?

Wejdź na stronę, której jesteś fanem i tam(chyba po lewej) będzie okienko "nie lubię"(czy coś w tym stylu). Musisz na nie kliknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się usuwa znajomych? Bo mam klku jakiś ludzi, tylko do sąsiadów do Treasure Isle, a że gra mi się znudziła to ie chce tych ludzi. Kiedyś chyba to umiałem, a teraz oś chyba zmienione, albo ślepy jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 11:05, Markush napisał:

A jak się usuwa znajomych? Bo mam klku jakiś ludzi, tylko do sąsiadów do Treasure Isle,
a że gra mi się znudziła to ie chce tych ludzi. Kiedyś chyba to umiałem, a teraz oś chyba
zmienione, albo ślepy jestem.


wchodzisz na ich profil, po lewej stronie na samym dole jest ''usuń z listy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prostszy sposób. W prawym górnym rogu masz zakładkę "konto". Klikasz na nią, otwiera się lista i wybierasz "edytuj znajomych". Wtedy pojawia Ci się lista znajomych i jedynie klikasz "x" przy tych, których nie chcesz mieć w zaszczytnym gronie Twoich znajomych. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to szukam ludzi z gramu grających w Mafia Wars :P. Bo tylko 1 mój znajomy w to gra, a mafię mam małą :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś szuka znajomych do Mafia Wars i FarmVile to możecie wysyłać zaproszenia przez Facebook na narmiak na skrzynce o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może powiedzieć jak facebook wyszukuje znajomych?:D Otóż jakoś nigdy tu tam nie właziłem, ale dzisiaj sobie myślę stworzę tam konto. Na początku podaje tylko imię i nazwisko. Później mamy pierwsze kroki. Po przeszukaniu maila znalazło mi jednego znajomego. Ale kurde to co zobaczyłem w kroku 3... Nie wpisałem żadnej szkoły itd i gdy dałem pomiń wyskoczyła mi lista dodaj ludzi, których znasz. I tam pełno znajomych, a ja za kija nie wiem jakim cudem facebook zna takie wiadomości. Dodam tylko, że ta lista nie ma nic wspólnego z tym wcześniejszym kumplem znalezionym po liście skrzynki. Nawet kurde miasta nie mam wpisanego ( chociaż to pewnie sprawdza po ip).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli podawales maila czy jakis komunikator, to moze sprawdzac na podstawie twoich kontatkow w mailu/komunikotorach. Jesli przypisywales sobie szkole i jesli Twoj znajomi sa przypisani do tej samej sieci szkoly, to masz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 11:59, kuba9876543210 napisał:

Jesli podawales maila czy jakis komunikator, to moze sprawdzac na podstawie twoich kontatkow
w mailu/komunikotorach. Jesli przypisywales sobie szkole i jesli Twoj znajomi sa przypisani
do tej samej sieci szkoly, to masz odpowiedz.


Po mailu napewno nie znalazło ponieważ nic tam nie mam. Komunikatora żadnego również nie podawałem. Szkołę również żadną nie przypisywałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2010 o 12:19, kuba9876543210 napisał:

A do zadnej Sieci (Network) nie przylaczales sie? Moze to byc siec szkoly/miasta/kraju.

A nr. telefonu podawales?
Zreszta facebook ma swoje sposoby ;))

no właśnie nic z tych rzeczy, ledwo zdążyłem stworzyć konto i wpisać imię oraz nazwisko i tu takie rzeczy:P to mi wyskoczyła panna z którą byłem na studniówce, jeden z lepszych kumpli który mieszka 200 km dalej itd :D no nic widzę, że ciekawe sposoby mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować