Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Bluźnie i narzekam jak chyba wszyscy na sposób w jaki ta gra chodzi, ale jednego nie można BO odmówić. Świetna kampania SP, dużo lepsza od tej historyjki z kosmosu z mw2. Właśnie skończyłem i jestem pod dużym wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś stał się cud! Odinstalowałem antywirusa (Avira) i wszystkie moje problemy poszły w niepamięć. Zarówno singiel jak i multi elegancko śmigają na full detalach i porządnej rozdzielczości. Co ciekawe przy wyłączonym antywirusie gra nadal się crashowała, dopiero całkowite usunięcie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 21:58, Erunn0 napisał:

Dziś stał się cud! Odinstalowałem antywirusa (Avira) i wszystkie moje problemy poszły
w niepamięć. Zarówno singiel jak i multi elegancko śmigają na full detalach i porządnej
rozdzielczości. Co ciekawe przy wyłączonym antywirusie gra nadal się crashowała, dopiero
całkowite usunięcie pomogło.


Dałeś się nabrać! Teraz już nic ni chroni Twojego komputer przed tłustymi rączkami Bobby''ego Kottick''a, który wciśnie Ci na siłę wszystkie kolejne DLC, nawet jeśli tego nie chcesz!

A tak poważnie - gratulacje. :) Spróbuję tego samego z moim Avastem, ale szczerze mówiąc to wątpię, aby cokolwiek poza zmianą sprzętu pozwoliło mi grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma problem.Gra mi się zawiesza na pierwszej misji w kampanii.Kiedy podchodze do drzwi i uciekam z tego baru.A tresc błędu to " aplikacja zostałą nieprawidłowo zainicjowana ..".Pomoże ktos?Bo walcze z tym błędem juz drugi dzień i nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze doatkowe informacje o tym błędzie który mi wyskakuje a konkretnie."Aplikacja została źle zainicjowana 0x000012d".Wie ktoś jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 14:11, Arcadae napisał:

Jeszcze doatkowe informacje o tym błędzie który mi wyskakuje a konkretnie."Aplikacja
została źle zainicjowana 0x000012d".Wie ktoś jak to naprawić?


Mam to samo... i w single i w multi... nie wiem co z tym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 14:33, Radekl2 napisał:

> Jeszcze doatkowe informacje o tym błędzie który mi wyskakuje a konkretnie."Aplikacja

> została źle zainicjowana 0x000012d".Wie ktoś jak to naprawić?

Mam to samo... i w single i w multi... nie wiem co z tym robić.


Ja tez to miałem i ja wtedy instalowałem all nowe strowniki czyli nowe go grafy i DirectX z czerwca i mi chodzi lub brakuje jakiegos pliku lub rejestru a odpalałem gra na Virtual Box przy Win 7 i Xp i chodziło| Zaktualizujcie all co sie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 13:06, vip_konius napisał:

co daje korzenne piwo ??? reszta trunkow juz opcykal i wiem do czego sluza ale po wypiciu
piwka nie odczulem roznicy...


Double Tap Root Beer chyba to było ... większa szybkostrzelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 15:46, tomson52 napisał:

> > Jeszcze doatkowe informacje o tym błędzie który mi wyskakuje a konkretnie."Aplikacja

>
> > została źle zainicjowana 0x000012d".Wie ktoś jak to naprawić?
>
> Mam to samo... i w single i w multi... nie wiem co z tym robić.

Ja tez to miałem i ja wtedy instalowałem all nowe strowniki czyli nowe go grafy i DirectX
z czerwca i mi chodzi lub brakuje jakiegos pliku lub rejestru a odpalałem gra na Virtual
Box przy Win 7 i Xp i chodziło| Zaktualizujcie all co sie da..


Do grafiki aktualizowałem sterowniki wczoraj (znikną błąd z DirectX''em), spróbuję z płytki CoD''a zaktualizować (dobre będą?).
O co chodzi z Virtual Box?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 17:48, BartexooN napisał:

> O co chodzi z Virtual Box?
>
http://pl.wikipedia.org/wiki/VirtualBox


Ok, jakiś program- nie umiem, nie bawię się w takie coś :)
DirectX zaktualizowany. Zobaczymy co się stanie.

EDIT:
Eh... znów bardzo miłe zaskoczenie- gry nie da się odpalić ;/ Już kiedyś pisałem o tym problemie... nie wiem pewnie przeciążenie serwów mają, bo zazwyczaj wieczorem się nie da. No cóż- nie pogram...
Steam mnie nie lubi :(

EDIT 2:
BartexooN oddałeś do sklepu? Przyjęli przypisaną do Steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2010 o 17:50, Radekl2 napisał:

EDIT 2:
BartexooN oddałeś do sklepu? Przyjęli przypisaną do Steam?


raczej sprzedał konto, które założył na tego coda i je sprzedał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 18:57, wilqu94 napisał:


> EDIT 2:
> BartexooN oddałeś do sklepu? Przyjęli przypisaną do Steam?

raczej sprzedał konto, które założył na tego coda i je sprzedał...


Skąd wiesz?
Teraz z kojarzyłem, że BartexooN miał dzisiaj chyba dostać decyzję czy w sklepie przyjmą zwrot. Ciekawi mnie czy się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak udało mi się,mimo,że ta gra jest przypisana. Posiadałem paragon. I podałem argumenty:
dot:

"Wspaniała rozgrywka w 3 unikalnych trybach" -Tylne na opakowaniu.Skoro nie działały to stan niezgodny z opisem co kwalifikuje go do zwrotu,wadliwy.

Edit;Było ciężko,ale dowody w stylu ,że graczom nie działa,czy Treyarch zrobiło nas w konia*nie powiedziałem tak,ale coś w tym stylu*. Więc,możesz spróbować,problemem byłoby gdybym grę kupił w Łodzi/Skierniewicach. Ale cóż jeśli chcesz spróbować,to co powiedzieć...Powodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:01, BartexooN napisał:

/.../

Tak udało mi się,mimo,że ta gra jest przypisana. Posiadałem paragon. I podałem argumenty:
dot:

"Wspaniała rozgrywka w 3 unikalnych trybach" -Tylne na opakowaniu.Skoro nie działały
to stan niezgodny z opisem co kwalifikuje go do zwrotu,wadliwy.

Edit;Było ciężko,ale dowody w stylu ,że graczom nie działa,czy Treyarch zrobiło nas w
konia*nie powiedziałem tak,ale coś w tym stylu*. Więc,możesz spróbować,problemem byłoby
gdybym grę kupił w Łodzi/Skierniewicach. Ale cóż jeśli chcesz spróbować,to co powiedzieć...Powodzenia?


Jak kupowałem na gram.pl :)
Ale jednak nadal liczę, że kiedyś normalnie pogram (!!!). Nie jestem aż tak bardzo zrozpaczony- trochę zdenerwowany tak, na razie jeszcze liczę, że Treyach nie ma nas całkowicie w ****.... że coś chcą jednak zrobić....
A grę Ci usunęli jakoś z Steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Gra kupiona w miejscowym MediaExpert.

Dnia 22.11.2010 o 19:07, Radekl2 napisał:

A grę Ci usunęli jakoś z Steama?


O dziwo nie, wiedzą o tym,ale dziwne jakoś nie zwracali na to uwagi. Pewnie jakieś bezmózgi,albo poprostu ich to nie obchodzi.Zauważ,że kto będzie próbował odpalić-nie odpali.Bo gra na koncie jest nadal w moim posiadaniu,a w prawie STEAM jest tak,że nie można "wypisać" gry z konta,tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra podaję mój tweak na fps i lagi

/com_maxfps 250
/r_multiGpu 0
/r_multithreaded_device 1
/rate 25000
/sv_maxrate 25000
/cl_maxpackets 100
/cl_maxping 250

efektem tego miałem prawie zero lagów w efekcie tego wreszcie można grać.

20101122192907

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:14, BartexooN napisał:

O dziwo nie, wiedzą o tym,ale dziwne jakoś nie zwracali na to uwagi. Pewnie jakieś bezmózgi,albo
poprostu ich to nie obchodzi.Zauważ,że kto będzie próbował odpalić-nie odpali.Bo gra
na koncie jest nadal w moim posiadaniu,a w prawie STEAM jest tak,że nie można "wypisać"
gry z konta,tak mi się wydaje.


Strach kupować gry po premierze :) Odpisać samemu nie można, ale może są na tyle inteligentni i oddadzą grę wydawcy, a on już coś z tym zrobi.
No nic- jak nie usuną, a wpadną na pomysł sprzedaży to ktoś nieźle się natnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej, ping ludzi z którymi grałeś jest straszny. Część pewnie się teleportuje - nie rozumiem jak można grać w FPS z pingiem większym jak 100 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować