Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 10:32, Erunn0 napisał:

Nie do końca. Activision już przyznało, że chcą sprzedać mase DLC do Black Ops, a raczej
nikt nie kupi dodatków do gry która nie jest grywalna.


Czyli te patche to taka zmyła, a pierwszym DLC to będzie patch naprawiający grę- koszt jedyne 10$ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 10:32, Erunn0 napisał:

> (...)
Nie do końca. Activision już przyznało, że chcą sprzedać mase DLC do Black Ops, a raczej
nikt nie kupi dodatków do gry która nie jest grywalna.


Wiesz na to bym nie liczył, wiele osób zapewne żałuje teraz zakupu tej gry, marketing zrobił jednak swoje. Nie zapominaj o tym, że target stanowią konsole, tam nie trzeba przywiązywać aż takiej wagi do patchy czy uwag graczy. Wszyscy są zadowoleni z tego co dostali w łapy.

Dnia 20.11.2010 o 10:32, Erunn0 napisał:

No cóż... Czekam na następny patch.


Gra która na półki sklepowe trafia jako beta - kiedyś została by wyśmiana. Teraz firma która ją wydała ''zachęca'' graczy do współpracy - co by tu poprawić. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 01:44, byverter napisał:

UAV psujący normalną rozgrywkę

Tak to jest, jak się gra za dużo w MW2. W CoD4 i WaW też jest ciągle UAV i nikt nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:12, BartexooN napisał:

Okej,panom za szybką informację podziękuje. A teraz idę zwrócic grę do sklepu. Pozdrawiam.


Ciekawy jestem czy przyjmą... Jest przypisana do konta Steam, więc trudno będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z patchem dostałem zwieszanie się gry po wejściu na serwer, problem jest już na forum steama, zobaczymy czy coś z tym zrobią. Podobno patch ma zadziałać po restarcie serwerów, a kiedy to nastąpi to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:53, Rogalenko napisał:

Ja wraz z patchem dostałem zwieszanie się gry po wejściu na serwer, problem jest już
na forum steama, zobaczymy czy coś z tym zrobią. Podobno patch ma zadziałać po restarcie
serwerów, a kiedy to nastąpi to nie wiadomo.

Tak ciekawe kiedy ten restart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, wspaniale. Już drugi patch, a mi dalej gra się zacina po jakiś 5-10 minutach grania i wyskakuje błąd z nagłówkiem "AiNap.exe" (treści nie mam jak odczytać). I to tak w multi, jak i w single. Wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 11:34, Lisun napisał:

> UAV psujący normalną rozgrywkę
Tak to jest, jak się gra za dużo w MW2. W CoD4 i WaW też jest ciągle UAV i nikt nie płacze.

W MW2 był ten sam UAV. Czy słyszałeś, aby jakiś cheater płakał z powodu swojego wallhacka? Po prostu ludzie chcą prostej i niewymagającej gry. Zamiast iść powoli i sprawdzać czy nikogo nie ma to trzeba biegać i przez 50% czasu gapić się za czerwonymi kropkami na minimapie. Klimatowo bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego UAV ma na Ciebie taki zły wpływ. Istnieje coś takiego jak tryb HC czy nawet perki które czynią Cię niewidzialnym. Co innego, że CoD pod względem realizmu do pięt nie dorasta np Americas Army.

Nie ma co się irytować, na serverach o których wspomniałem, UAV szybciej wprowadzi Cię w błąd niż pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po drugim "patchu" nie zauważyłem żadnych zmian, z tym wyjątkiem, że musiałem zrobić reinstalkę, żeby cholerstwo zechciało łaskawie ruszyć. Gra ścina jak ścinała = żadnych zmian + kolejne niewypełnione obietnice ze strony Treyarch.
Muszę się w końcu wybrać do Empiku i oddać grę, bo to przekroczyło już próg mojej cierpliwości. A pieniążki przeznaczę sobie na coś znacznie przyjemniejszego, chociażby jakiś dobry rock''owy album czy nowe struny do gitary, i wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xDeuSx
a jak oddasz grę z kontem oddać to byś mógł nie rozpakowaną a tak to możesz zapomnieć o zwrocie patch się zassał ale jeszcze nie było restartów serwerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 14:45, Andrzej18 napisał:

xDeuSx
a jak oddasz grę z kontem oddać to byś mógł nie rozpakowaną a tak to możesz zapomnieć
o zwrocie patch się zassał ale jeszcze nie było restartów serwerów

A ten restart serwerów nie usunie rank ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jeśli gra nie spełnia oczekiwań,lub w takim przypadku jak Call of Duty BO to kto ma prawo zwrócić pieniądze,a posiadacz grę? Nawet jeśli to przypisanie STEAM.
Bo u mnie, w MEDIA EXPERT mają "dylemat" ,bo nie wiedzą ,czy to ma wydawca/dystrybutor PL/sklep? Pewna osoba mi mówiła,że jeśli gra nie spełnia "prawdy" ,że jest super,czy,że wydawca gry olał tą grę,nas graczy PC?
Prawie ich przekonałem w poniedziałek może mi się uda oddać,ale muszę wiedzieć do kogo oddać tą grę.
Paragon,instrukcja,płyta i pudełko posiadane-wszystko git itp.
P.S-Udało się komuś dzisiaj oddać grę i zwrócić odp. kwotę?

P.S2- Proszę o pomoc w "argumentach" ,że ta gra powinna być oddana, ponieważ u mnie to nie spełnia,tzn pisałem wyżej itp.. Wymagania spełnia (kampania się nie tnie, multi też nie.Ale mogę pograć BAAAARDZO krótko [15-20sec?]).Nawet dzisiejszy patch nie pomógł. A Ja nie mam ochoty przy tym się paprać. Testowałem na 3 komputerach i 1 laptopie. Lepiej u mojego brata,ale również nie... W grze: 1 lvl multi [nie wbiłem nawet 10 P.D] & single [podczas jazdy samochodzie gra się tnie i reset PC]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie ze względu na oczekiwania bo ich nie spełnia, tu będzie problem bo przy instalacji gra jest przypisana do 1 konta i wymagała autoryzacji sieciowej także wątpię by zwrot był możliwy, ewentualnie gdybyś rozpakował a nie zainstalował wtedy może by dało radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra po patchu edycja w konsoli obowiązkowa lub pliku cfg (na jedno wyjdzie) oto co trzeba zrobić.
Niestety widać po tym że gra jest zrobiona w styly kopiuj/wklej z konsol bo niektóre wartości są właśnie z konsolami. I co za tym idzie cały power komputera jest marnowany!!

r_multithreaded_device "0" jak mamy co najmniej te 2 rdzenie to przestawić na "1" - jaja są takie że bo zrobieniu tej czynności średnie fps u mnie zwiększyło się w multi z 15 - 30 fps do 40 - 100 FPS!!

r_multiGPu "1" jak mamy pojedyńczą kartę to na "0" - dobre sobie mamy pojedyńcze karty a d****** z Treyarch taki błąd popełniają.

no i sprawa z BackBuffersize - Widać port z konsol i jeszcze na odwal zrobiony.

A żeby zapobiec ścieraniu wył. V-sync - no comment po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 15:58, Numenpl napisał:

/.../


Nie mam zamiaru bawić się w plikach gry nic... kupiłem i chcę grać normalnie!
Wam w ogóle udaje się multi włączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować