Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

pytanie - w multi gram bez problemu za to w singla nie da się grać ( strasznie się tnie ), czy tylko ja tak mam czy to ogólny problem
jeszcze jedno pytanie co trzeba zrobić w misji obrona khe sanh, bronię pozycji przed atakującymi wietnamczykami, wcześniej była mowa o jakiś beczkach z napalmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 09:45, tosz napisał:

pytanie - w multi gram bez problemu za to w singla nie da się grać ( strasznie się tnie
), czy tylko ja tak mam czy to ogólny problem
jeszcze jedno pytanie co trzeba zrobić w misji obrona khe sanh, bronię pozycji przed
atakującymi wietnamczykami, wcześniej była mowa o jakiś beczkach z napalmem

Podchodzisz do beczek i wciskasz f lub v, aby naciąć je nożem i zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!
Bardzo radosna nowina (przynajmniej dla mnie)- odkryłem powód wieszania się singla (np. błąd "aplikacja nie została właściwie zainicjowana")- wystarczy... odinstalować Avirę! Miałem tego antywirusa,a gdzieś wyczytałem, że może powodować problemy- spróbowałem i pięknie! Można grać na bardzo wysokiej rozdzielczości i detalach- gra nic nie tnie, a nieszczęsny moment misji w aucie przeszedłem bez problemu... na 100% tego nie potwierdziłem- ugrałem dopiero do misji

Spoiler

w pentagonie

, ale to jest sukces, bo przedtem zawsze w filmikach się zwieszało.
Multi nie sprawdzałem- może też nie ma błędu map?
A więc podsumowanie- macie Avirę, spróbujcie odinstalować, jak nic nie da to nie wiem- mi pomogło!
Jestem no można powiedzieć szczęśliwy i to bardzo :)
Może trochę offtopu, ale ktoś mi poradzi innego antywirusa (darmowego w 100%)? Teraz mam avasta (nie sprawdzałem jak gra się z nim), ale jest na 30 dni darmowy... nie mam wielkich zagrożeń wirusowych chyba- wchodzę tylko na pewne strony (tak codziennie, czasami może jak czegoś szukam to mogę się narazić), nie pobieram dużo (jakieś materiały jedynie, wypracowania itp.). Mogę liczyć na jakąś pomoc? Nie chcę zostawić kompa bez ochrony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 15:46, Radekl2 napisał:

Jestem no można powiedzieć szczęśliwy i to bardzo :)
Może trochę offtopu, ale ktoś mi poradzi innego antywirusa (darmowego w 100%)? Teraz
mam avasta (nie sprawdzałem jak gra się z nim), ale jest na 30 dni darmowy... nie mam
wielkich zagrożeń wirusowych chyba- wchodzę tylko na pewne strony (tak codziennie, czasami
może jak czegoś szukam to mogę się narazić), nie pobieram dużo (jakieś materiały jedynie,
wypracowania itp.). Mogę liczyć na jakąś pomoc? Nie chcę zostawić kompa bez ochrony...


Przecież avast jest cały czas darmowy. Trzeba go tylko zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 15:46, Radekl2 napisał:

UWAGA!!!
Bardzo radosna nowina (przynajmniej dla mnie)- odkryłem powód wieszania się singla (np.
błąd "aplikacja nie została właściwie zainicjowana")- wystarczy... odinstalować Avirę!
Miałem tego antywirusa,a gdzieś wyczytałem, że może powodować problemy- spróbowałem i
pięknie! Można grać na bardzo wysokiej rozdzielczości i detalach- gra nic nie tnie, a
nieszczęsny moment misji w aucie przeszedłem bez problemu... na 100% tego nie potwierdziłem-
ugrałem dopiero do misji

Spoiler

w pentagonie

, ale to jest sukces, bo przedtem zawsze
w filmikach się zwieszało.
Multi nie sprawdzałem- może też nie ma błędu map?
A więc podsumowanie- macie Avirę, spróbujcie odinstalować, jak nic nie da to nie wiem-
mi pomogło!
Jestem no można powiedzieć szczęśliwy i to bardzo :)
Może trochę offtopu, ale ktoś mi poradzi innego antywirusa (darmowego w 100%)? Teraz
mam avasta (nie sprawdzałem jak gra się z nim), ale jest na 30 dni darmowy... nie mam
wielkich zagrożeń wirusowych chyba- wchodzę tylko na pewne strony (tak codziennie, czasami
może jak czegoś szukam to mogę się narazić), nie pobieram dużo (jakieś materiały jedynie,
wypracowania itp.). Mogę liczyć na jakąś pomoc? Nie chcę zostawić kompa bez ochrony...


Z Avastem to działa?Bo od czasu premiery gra ciągle crashuje mi na pierwszej misji z błędem "aplikacja nie została właściwie zainicjowana"?Bo już jestem strasznie rozgorycznony.

I kolejne pytanie czy wyjdzie jakiś następny patch do CoDa,poprawiające te crashe?Bo już mam naprawdę dosyc tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie robi coraz bardziej wkur*****. Jak, powiedzcie JAK można wydać grę, która jest niegrywalna przez różne rzeczy... A w moim przypadku przez ciągłe Braki odpowiedzi bez żadnych błędów, ani informacji.
Ciekawe czy Treyarch ruszy rzyć i zrobi jakiegoś działającego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 15:53, iPeXx napisał:

Przecież avast jest cały czas darmowy. Trzeba go tylko zarejestrować.


Dzięki- nie wiedziałem.
Zaraz zobaczę czy z avastem działa wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 17:24, Radekl2 napisał:

> Przecież avast jest cały czas darmowy. Trzeba go tylko zarejestrować.

Dzięki- nie wiedziałem.
Zaraz zobaczę czy z avastem działa wszystko...


U mnie bez avasta nic nie pomogło.Nadal się zawiesza lub resetuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepokoją mnie wasze problemy, mości panowie (panie?). Jakieś 10 stron wcześniej pisałem już o swoich obawach związanych z tym, że mój PC (dokładniej to jego procesor) nie spełnia minimalnych wymagań. Czytam jednak wywody ludzi, którym na super-prędkich komputerach gra nie działa poprawnie (albo nie działa wcale). I teraz to już na prawdę nie wiem, czy na zakup Black Ops się zdecydować. A chrapkę na nowego CoD''a mam ogromną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 17:26, Grey_Wolf napisał:

Z mojej strony 2 grosze, ja używam Aviry i nie spotkałem się do tej pory z żadnymi problemami
typu crashe czy zwisy..


Nie mam pojęcia dlaczego tak się działo, ale na avaście jest wszystko ok. Mogę grać spokojnie singla! Zaraz uruchomię multi i zobaczę czy tam również problemy się skończyły. Co do Aviry- nie mam żadnych zastrzeżeń i nie wiem dlaczego "przeszkadzała" CoDowi w graniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny problem.

Zaraz po dostaniu się na serwer gra wywala mnie do menu z komunikatem "Serwer Call of duty:Black ops jest obecnie niedostępny,spróbuj ponownie później lub odwiedź stronę: http://www.callofduty.com/blackops/status. " Z internetem wszystko w porządku na 100% , gra na drugim kompie działa , wiecie może w czym jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Problem w tym,że próbowałeś prawdopodobnie wejść na serwery ok. 3-4 z błędem hosta. Próbowałeś,próbowałeś i aż w końcu to wyskoczyło. Ale i tak ta strona gucio da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie działa...
Mogę potwierdzić w 100%, że u mnie problem sprawiała Avira. Jeszcze w multi mam od czasu do czasu zwiech, ale grać się da! 5 map, bez żadnego błędu...
Możecie spróbować pokombinować z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możecie mi wypisać co robią wersje pro dla perków? Wiem już co robi pewna ręka.Jeden oczywiście wszystkiego nie wypisze,więc napiszcie co wiecie ^^ (na modernwar.pl nie ma praktycznie nic o wersjach pro :\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
W Coda mam przegrane ponad tysiąc godzin po multi, kolejno w WaWa, MW i MW2. Bardzo lubię tą serię, zresztą nie tylko ja (nawet mojemu ojcu zdarzy się pograć).
Na Athlonie 5000+, 8800GTS 512 i 2GB RAMu będę mógł komfortowo pograć w multi? Opłaca się wydawać te 120zł?
Na dzisiaj gra jest grywalna czy - wnioskując po ilości narzekań tu i ówdzie - nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować