Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Ja się cały czas zastanawiam , czy oprócz co-opa zombie mode, co-op''a Dead Ops Arcade, jest jeszcze jakiś zwykły co-op (vide w World at War - kampania)? Nie widziałem chyba nigdzie potwierdzenia, a sporo ludzi wypowiada się o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak napewno będzie na wszystkie platformy a żeby go odblokować w głównym menu kiedy jesteśmy przytwierdzeni do fotelu (tam gdzie mamy do wyboru campaing options itp) naciskamy kombinację klawiszy żeby się z niego uwolnić a następnie podchodzimy własnoręcznie do komputera i wpisujemy ... dos czy jakoś tak nie pamiętam

*Radovan
Noo jest jeszcze Combat Training "Combat Training allows you to play against enemy controlled AI with your friends, online and split-screen." Czyli taki co op :) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 10:21, Radovan napisał:

Ja się cały czas zastanawiam , czy oprócz co-opa zombie mode, co-op''a Dead Ops Arcade,
jest jeszcze jakiś zwykły co-op (vide w World at War - kampania)? Nie widziałem chyba
nigdzie potwierdzenia, a sporo ludzi wypowiada się o czymś takim.


Co-opa w kampanii nie będzie na pewno, jakiś czas temu twórcy o tym mówili. Co do innych trybów - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:03, sinir napisał:

Sorry za drugiego posta ale...

http://sklep-callofduty.pl/promocje.html

Jak się okazuje drugim bonusem do pre-ordera w tym sklepie jest nieśmiertelnik. Teraz
to już na pewno tam zakupię. Pierwszym bonusem jest koszulka, jakby ktoś nie wiedział.

Hehe, tak myślałem :) Ostatnio bardzo popularne.
Cóż, gra, koszulka, i nieśmiertelnik to całkiem ładny zestaw. Biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:43, Baluk25 napisał:

O, dzięki. ;)
A ile się płaci za przesyłkę tam, bo nigdzie nie jest napisane?


Kliknij na "DOSTAWA" pod bannerem z napisem "Salon Call of Duty". Tam masz cennik. Mi z kurierem wyszło 146 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje zamawiać pre-ordery... Wolę pójść do sklepu w dzień premiery i mieć pewność, że dostanę. W tym roku w każdym Tesco ma być COD BO za 99zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to wyczytałeś? W każdym? Nie zaoszczędzę :(

EDIT: na kiedy macie przewidywaną dostawę CoD'a? Ja na 17.11 i to mnie dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 15:49, Jedimax napisał:

Ja się boje zamawiać pre-ordery... Wolę pójść do sklepu w dzień premiery i mieć pewność,
że dostanę. W tym roku w każdym Tesco ma być COD BO za 99zł :)

Jakoś wątpię by w każdym. I jak już, to pewnie za dużo sztuk nie będą mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:07, Radekl2 napisał:

Gdzie to wyczytałeś? W każdym? Nie zaoszczędzę :(


Znalazłem takie coś ... http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8605932,Krotka_pilka__Call_of_Duty__Black_Ops_taniej_w_Tesco.html?bo=1

99 zł to rewelacyjna cena, zwłaszcza że sugerowana jest 140zł, a normalnie sprzedają 125zł ... Nice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, bo taka cena robi wrażenie. Choć nie mam zbyt dobrego dostępu do najbliższego Tesco i raczej zamówię w sklepie gram.pl, bo jakoś mam zaufanie do tego sklepu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:28, Outlander-pro napisał:



Yhm.... No tak jak Darkstar napisał- pewnie w każdym nie będzie. Raczej w moim na 100% nie, bo jeszcze tam gry nie widziałem :) A i tak mam już z gramu opłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zapalonym graczem między innimi CoDa i jak co roku planowałem zakup nowej odsłony, w wakacje zakupiłem nowego kompa radeon HD 5850 amd czterordzeniowy 2.8 i 4 giga ddr 3. Teraz sobie myślałem, że cod będzie będzie błyszczeć na moim kompie:), ale dowiedziałem się, że jakos przed gwiazdką rodzice kupuję jakiś dobry telewizor hd ok 46 cali i teraz myślałem, czy kupić do niego konsolę i kupić coda(ale to dopiero w grudniu), czy zainwestować w dorby monitor (myślałem o 27 cali lg HD) jak już mam dobrego kompa. Teraz nie wiem kurcze, ale narazie chyba kupię coda na pc a potem najwyżej na konsole ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 17:02, Ziloh napisał:

Witam jestem zapalonym graczem między innimi CoDa i jak co roku planowałem zakup nowej
odsłony, w wakacje zakupiłem nowego kompa radeon HD 5850 amd czterordzeniowy 2.8 i 4
giga ddr 3. Teraz sobie myślałem, że cod będzie będzie błyszczeć na moim kompie:), ale
dowiedziałem się, że jakos przed gwiazdką rodzice kupuję jakiś dobry telewizor hd ok
46 cali i teraz myślałem, czy kupić do niego konsolę i kupić coda(ale to dopiero w grudniu),
czy zainwestować w dorby monitor (myślałem o 27 cali lg HD) jak już mam dobrego kompa.
Teraz nie wiem kurcze, ale narazie chyba kupię coda na pc a potem najwyżej na konsole
;/.

Podłącz PC do TV ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 17:02, Ziloh napisał:

czy zainwestować w dorby monitor (myślałem o 27 cali lg HD) jak już mam dobrego kompa.
Teraz nie wiem kurcze, ale narazie chyba kupię coda na pc a potem najwyżej na konsole
;/.

Zainwestuj w lepszy monitor. Telewizory są kiepskie do grania w PCtowe tytułu. Po prostu z bliska obraz jest bardzo rozmazany. CoD na konsole to porażka. Jedyny argument za konsolą to exlusive takie jak Heavy Rain, Killzone i GT5 (Czyli PS3) Tylko pamiętaj, że grafika będzie rozmazana, a spadki animacji na konsoli to norma.
Według mnie 27" to za dużo. 23" IMO jest idealne na biurko. Tutaj bardzo dobry monitor. Dostał 9 i wygrał test w ostatnim CDA:
HP 2310ei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 17:37, byverter napisał:

CoD na konsole to porażka.

Czemuż to?

Dnia 03.11.2010 o 17:37, byverter napisał:

Tylko pamiętaj, że grafika będzie rozmazana, a spadki animacji na konsoli to norma.

Ja tam nic takiego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować