Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 16:30, QBIQ napisał:

Czy wam też się nie chce steam połączyć z siecia?
mi wyskakuje że synchronizacja ze steam cloud nie powiodła się czy jakos tak.
wie ktoś o co chodzi?


Steam dostał sraczki. Serwery widać mu padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:30, QBIQ napisał:

Czy wam też się nie chce steam połączyć z siecia?
mi wyskakuje że synchronizacja ze steam cloud nie powiodła się czy jakos tak.
wie ktoś o co chodzi?



Pociesze Cię, mam to samo :) czyli wszyscy tak pewnie mamy. Sipso2008 dobrze mówi :p Sprawdzałem również MW2 oraz kilka innych gier multi i nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzależnianie gier od takich platform jak Steam to istna porażżżżŻżżżżżka... Dziś miałem wyjątkowo mało lekcji i chciałem sobie zwyczajnie porżnąć w BO a tu kija mam bo Steam ma przeciążone serwery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 14:05, Sipso2008 napisał:

Bo last stand jest wkurzający?

A mnie jeszcze irytują przeciwnicy którzy do mnie strzelają :/ Ja sobie idę a tu nagle ginę bo jakiś nubek do mnie strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 17:37, Rumcajsev napisał:

> Bo last stand jest wkurzający?
A mnie jeszcze irytują przeciwnicy którzy do mnie strzelają :/ Ja sobie idę a tu nagle
ginę bo jakiś nubek do mnie strzela.


A mnie wkurza jak ogólnie biegam jak potrzepaniec i przegrywam. No kurcze cheatery same- nie mogę w nich trafić...
Sorry ludzie, ale śmieszni jesteście pisząc, że claymor jest dla noobów- noobami są Ci co wlatują w nie 10 razy na rundę gdy jest ustawiony w tym samym miejscu! Od czego jest haker jeśli Wam to przeszkadza? A może kurcze zostawmy same pięści, bo z AK i innych broni same nooby strzelają i trzeba tego zabronić. A serie ofiar? Dla noobów, bo oczywiste, że gość który zabił 11 razy pod rząd nie ma żadnego doświadczenia w porównaniu do Was- jakże sławne słowo "noob" ciśnie się na usta (klawiaturę), a może go wyklniemy, bo nas 5 razy zabił? Zrozumiałe jest, że w takich grach zdarzają się cheaterzy, ale co? Mamy inne serwery (mi samemu wyszukuje ponad 5000)- idź i szukaj gdzie indziej.
Podsumowanie- zrozumcie, że są lepsi od Was w tej grze, a że lepiej zawsze ich wykląć to już Wasz problem- bardzo poważny problem.
Treść tego posta nie jest skierowana do tego kolegi, któremu odpowiedziałem. (Może pierwsza część, do "trafić").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa :P Na polskich serwerach słowo noob jest pisane 10 raz na 30 sekund jak ktoś za dobrze gra. W tedy jest problem ze wszystkim claymonir, kampienie, C4, za UAV nawet ktoś raz do mnie powiedział noob że nie umiem grać, będąc na 1 miejscu całego serwa. A i jeszcze pytanie, czemu akurat tylko Polacy mają takie nastawienie do Last stand ? Raz dzięki niemu ktoś zabije i od razu "noob, nie umiesz grać, lol, żal, ban dla abc123". Nie wiem ale mnie jakoś to nie przeszkadza biorąc pod uwagę że jak twórcy to wprowadzili to nie powinno być zakazane. Takie jest moje zdanie i wiem że zaraz ktoś mnie skrytykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie odzywaj się jak nie wiesz. Ktoś minuje respa to jest lepszy, ta chyba w rankingu pt. "nie umiem celować ani grać - więc zaminuję respa". Weź mnie nie załamuj - chyba sam grasz tak skoro bronisz takiego stylu gry. Albo serwer ma ustalone zasady - no claymore,last stand i gl. I co wchodzi tak przez ciebie zwany lepszy i łamie te zasady - wybacz takich to tylko banować bo nie pojmują. Natomiast cały cyrk polega że powinno być jak w MW1 jak zginiesz to twój claymore znika a nie zostaje. No ale są już Pluginy i powoli serwery je wgrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:22, Wolf800 napisał:

Święte słowa :P Na polskich serwerach słowo noob jest pisane 10 raz na 30 sekund jak
ktoś za dobrze gra.


I dlatego nie gram na polskich serwerach - panoszy się tam chamstwo i plebs, więcej klną na czacie niż grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... piszesz, że ja nie rozumiem, a sam coś chyba "po łebkach" przeczytałeś mojego posta.
Napisałem mojego posta, bo gram w CoD''a i coś tam wiem o grze, w multi (za prosa się nie uważam) też trochę już gram.
"Bronisz tego stylu gry"- może i tak, ale to nie znaczy, że sam tak gram. Oczywiście, noszę Claymor i RPG, ale jak są serwy gdzie pisze, że nie można to szanuję decyzję adminów- oni za to płacą. Jeśli ktoś nie postępuje według zasad gry na danym serwie to można mu zwrócić uwagę, a nie jak na wszystkich polskich serwerach wykląć go od najgorszych (...). Ale co wtedy, gdy serwer nie zabrania claymor i RPG? W takim wypadku Ci, którzy tak tego nie lubią powinni to uszanować i wyjść lub grać na danych zasadach. Jak możecie wymagać od innych aby szanowali to co tam sobie admin wymyśli jak sami tego nie robicie? Już pierwsza lepsza zasada: nie obrażać innych graczy. Ha- śmieszne napiszecie, ale to jest tak samo ważne jak nie kamp, nie używaj claymor i RPG. Może snuję to takie teorie, których przeciętny CoD''owiec nie rozumie i zaraz mnie tu zjedzie, ale tak sobie myślę i tak sobie napisałem.
Pograjcie na innych serwerach (innych krajów) i sprawdźcie ich poziom kultury- kultury, której na polskich serwerach się nie spotyka. Dobremu graczowi na 1 miejscu (który ewidentnie nie cheatuje!) się nie gratuluje u nas tylko (no wiadomo) i to jest bardzo dziwne. Jedyne na co nas stać to "gg" od drużyny wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc ja powiem, że kretynem jest ten kto minuje respa i ten co przy nim kampi, a nie ten co stawia claymora w każdym innym normalnym czy nienormalnym miejscu i nie jest nim ten, który was kosi korzystając z zasad gry. Mam nadzieję, że nigdy nie zabronią Claymorów ani Last Stand. Jeśli ktoś nie potrafi posłać dodatkowej serii żeby się upewnić co do martwości przeciwnika, to faktycznie niech gra na takich serwerach, na których strzela się tylko z naboi i tylko z kałasznikowów i to wcześniej strzelając ostrzegawczo, żeby się gracz zdążył przygotować.

Mnie wkurzają lecące zza winkla granaty - Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając to co zostało napisane w kilku poprzedzających postach można ulec wrażeniu, że autorzy wybrali złą grę - albo server. Target tego tytułu jest inny - nie zapominajcie o tym.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak serwer nie zabrania to mi zwisa ale wkurza mnie to gdy widze typa który wchodzi i tak gra a serwer pokazuje że jest to zakazane. Dlatego na infinity gaming dali plugina i po sprawie.

Ale dlaczego jestem wyczulony na last stand i gaymore - proste przeciwnicy to pół biedy ale jak wejdzie ci taki do teamu. Normalnie scenka z przed tygodnia bodajże. Mapa summit i 3 debili z last stand minuje jedno przejście do pomieszczenia ale pozostałych 2 to nie pilnuje, w efekcie 2 typy ich zabiły, z czego jeden miał hacker pro albo teammate ma radar a i tak cie zabije bo idiota nie myśli dosłownie to samo, z last stand jeden dostał kulkę od snajpera to wali na wszystkie strony i zabija kolegów z drużyny po prostu no comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie czy po aktualizacji Steama tez nie mozecie sie polaczyc z serwerem? Ja w steamie nawet nie moge wyswietlic listy znajomych pokazuje ze nie mam polaczenia z internetem a gdy wchodze w MP przycisk Graj jest szary i gdy klikne na niego pokazuje ze serwer gry call of duty black ops jest obecnie niedostepny itd
Jakas rada? Dodam ze gralem jeszcze rano (przed aktualizacja steama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto wiedział (jedynie ze chodzi ci o to ze jej nie zauwazyles). Mi okienko aktualizacji ledwo mignelo, pokazalo steam - aktualizacja i zniknelo wiec jakas "lekka" aktualizacja która miala na celu oszukanie nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... to ja nie piszę, że jak serwer zabrania claymor to można tak robić... zwracam tylko uwagę, że są niektórzy tacy świetni, którzy innych by pilnowali, ale siebie nie. To mnie denerwuje w "kulturze" naszych serwów. Wszystkich na jakich grałem.
A jeszcze jedno- jak można poznać Polaka na serwie zagranicznym? Po nicku? Nie, po zachowaniu i to jest przykre.

@Shinigami
O ile się nie mylę to rozmawiamy o CoD BO- jego multi dokładnie- dlaczego mamy nie zapominać o tytule? Trochę jestem zdziwiony- ja tego pod spam bym nie podciągną.

@alienq
Steam wariuje- sam grać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Polaków na serwerach. To prócz wyzywania "bo claymore, albo coś" to jeszcze świetne jest to, że kiedy zostanie się samemu w S&D na 6-ciu i zginie się, od gościa, którego nie było po prostu prawa zobaczyć to od razu jest "noob, omg, lama itp". Wtedy wystarczy co prawda tylko napisać "Chciałbym zauważyć, że to dzięki wam zostałem sam na 6ciu i że to wy jesteście tymi prosami, którzy zginęli jako pierwsi"... Chyba sobie takie makro założę. No, i po takim tekście się uspokajają, lecz to nie zmienia faktu, że podczas gry z Amerykańcami tak nie mam, albo siedzą cicho, albo czasem jeszcze przeproszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:47, Radekl2 napisał:

@Shinigami
O ile się nie mylę to rozmawiamy o CoD BO- jego multi dokładnie- dlaczego mamy nie zapominać
o tytule?


"Target tego tytułu jest inny - nie zapominajcie o tym." Przeczytaj jeszcze raz.

Dnia 30.11.2010 o 19:47, Radekl2 napisał:

Trochę jestem zdziwiony- ja tego pod spam bym nie podciągną.


Zdziwiony jestem niesamowicie, jak Ty w moim poście znalazłeś coś na temat spamu.

Skoro ktoś kupuje grę a potem zaczyna narzekać na to co się w tym tytule znajduje to moim skromnym zdaniem wybrał źle. Ale to przecież takie zawiłe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy już przy tym kto czego nie lubi, to też napiszę co mnie denerwuje w grze :P

Last stand jest (a raczej był) nieraz wkurzający, szczególnie grając w HC... się napocisz, naskaczesz jak pijana żaba by gościa trafić i pozornie ubić, a on cię potem jednym strzałem ubija ;) Wkurzało mnie to na początku, ale teraz po prostu dobijam jak najszybciej i po sprawie :)

Druga sprawa i najpoważniejsza - ogień sojuszniczy aka friendly fire, po kiego ludzie (admini) nie wyłączają tego na serwach? To wypacza grę i psuje frajdę z niej płynącą :( Najgorzej mieć jeszcze wtedy w drużynie takich co naparzają do wszystkiego co zobaczą zanim zorientują się do kogo strzelają :P

I ostatnie, ale to się zalicza jako "pojedyncze przypadki" czyli problemy techniczne, po drugim patchu co jakiś czas gra mi się ni z tego ni z tamtego zawiesza na amen, jedynie alt+ctrl+del pomaga i na koniec wywala mi to jako apphang... oczywiście wszystkie osiągi mi zżera, kilka leveli tak straciłem i cierpliwość mi się kończy powoli... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować