Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Rozwala mnie jedno - ani na gry-online ani na gram.pl nie ma nawet wzmianki że w tą grę się NIE DA GRAĆ na PC. Chwalą się tylko milionami sprzedanych sztuk, podniecają w filmikach jaka to wspaniała gra, ocenami w prasie a o tym ani słowa.Bo co? Sprzedaż spadnie w ich sklepach?Panowie Moderatorzy to jest ŻENADA!A sama gra(wydanie gry) to wtopa roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromny problem!
Mianowicie: chodzi o misję "Powracająca pamięć".

Spoiler

Chodzę sobie, widzę liczby, co jakiś czas są scenki gdy sobie coś przypominam. W momencie gdy Hudson powala mnie na ziemię zaczyna coś do mnie mówić i po chwili zamiast pistoletu ma AK-47 i czarne okulary, a po jakiejś sekundzie jest już w z pistoletem tylko, że w tym momencie obraz się zacina, ale pomimo tego napisy nadal się przewijają i dźwięk też jest. Nie mogę wstać, ruszyć się, nic tylko wyjść do głównego menu!


Bardzo proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 18:56, siatix napisał:

Rozwala mnie jedno - ani na gry-online ani na gram.pl nie ma nawet wzmianki że w tą grę
się NIE DA GRAĆ na PC.


Tak szczerze mówiąc - co ich to obchodzi? Treyarch i Activision zrobiło nas w balona i wepchnęło nam niegrywalną grę za niemałe pieniądze...

Dnia 11.11.2010 o 18:56, siatix napisał:

Chwalą się tylko milionami sprzedanych sztuk, podniecają w filmikach
jaka to wspaniała gra, ocenami w prasie a o tym ani słowa.Bo co? Sprzedaż spadnie w ich
sklepach?Panowie Moderatorzy to jest ŻENADA!A sama gra(wydanie gry) to wtopa roku.


Zgadzam się. Ja czuję się tą grą oszukany. Kupiłem w dniu premiery, we wtorek. Wydałem zaoszczędzoną kasę, zainstalowałem - tymczasem mamy czwartkowy wieczór i nie widziałem w grze więcej, niż koszmarnie ścinające menu. A specjalnie kupiłem, bo chciałem pograć przez długi weekend.
Mam swoją cierpliwość i rozumiem, że gra może mieć jakieś niedoróbki, ale mija druga dobra, a ja nie widziałem ani jeszcze żadnej wiadomości od twórców w stylu "Przepraszamy za kłopot, pracujemy nad tym" itd. Powiem tak, jak się ( za przeproszeniem ) wku*wię, to po prostu odniosę grzecznie grę do Empiku i powiem, że czuję się oszukany - tym samym żądając zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 18:56, siatix napisał:

Rozwala mnie jedno - ani na gry-online ani na gram.pl nie ma nawet wzmianki że w tą grę
się NIE DA GRAĆ na PC. Chwalą się tylko milionami sprzedanych sztuk, podniecają w filmikach
jaka to wspaniała gra, ocenami w prasie a o tym ani słowa.Bo co? Sprzedaż spadnie w ich
sklepach?Panowie Moderatorzy to jest ŻENADA!A sama gra(wydanie gry) to wtopa roku.


Dlaczego się na PC nie da grać? (Jestem nie w temacie jak coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2010 o 19:10, xDeuSx napisał:

Mam swoją cierpliwość i rozumiem, że gra może mieć jakieś niedoróbki, ale mija druga
dobra, a ja nie widziałem ani jeszcze żadnej wiadomości od twórców w stylu "Przepraszamy
za kłopot, pracujemy nad tym" itd. Powiem tak, jak się ( za przeproszeniem ) wku*wię,
to po prostu odniosę grzecznie grę do Empiku i powiem, że czuję się oszukany - tym samym
żądając zwrotu pieniędzy.


Zgadzam się w 100%. Ich forum na oficjalnej stronie zamknięte, żadnego me ani be, ani pocałujcie nas w d*pe frajerzy, którzy kupiliście grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2010 o 19:14, JackXPPL napisał:

Dlaczego się na PC nie da grać? (Jestem nie w temacie jak coś).


Bo gra to jeden wielki pokaz slajdów, bez względu na moc sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wiedzieli że nie zdążą się wyrobić z tą "konwersją" na pc :) ^^
i planują dać nam darmowe mapki w zombie ?
(heheh tak wiem (napewno))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:10, xDeuSx napisał:

to po prostu odniosę grzecznie grę do Empiku i powiem, że czuję się oszukany - tym samym
żądając zwrotu pieniędzy.

Zapomniałeś ,że gra przypisana jest na STEAM i nie można jej ,że tak powiem "wyjąc"? EMPIK nie przyjmuje takich gier,miałem tak w przypadku L4D2 ,bo byłem grą rozczarowany i oszukany pod względem,gadania ,że jest "świetna oj super super i 100% lepsza od poprzedniczki"...Dalej dokończać nie będę,ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:16, Bartex69 napisał:

Zapomniałeś ,że gra przypisana jest na STEAM i nie można jej ,że tak powiem "wyjąc"?
EMPIK nie przyjmuje takich gier,miałem tak w przypadku L4D2 ,bo byłem grą rozczarowany
i oszukany pod względem,gadania ,że jest "świetna oj super super i 100% lepsza od poprzedniczki"...Dalej
dokończać nie będę,ale cóż...


Co innego być niezadowolonym z tego jak gra wygląda i jak się w nią gra,a co innego być wk.. bo wcale nie można zagrać bo jest wadliwa. Oczywiście też nie wierze że oddanie gry jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:15, siatix napisał:


> Dlaczego się na PC nie da grać? (Jestem nie w temacie jak coś).

Bo gra to jeden wielki pokaz slajdów, bez względu na moc sprzętu.


Tak zdupili optymalizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak:
Single-Tnie się i tnie,prawie tak samo jak w multi.A w większości misji nie można zagrać,albo jest dc,albo steam coś chce,szwankuje etc. Czasami pomoże jedno-reset
Multi-Tnie się ,czasami nie da się nawet knifem dotknąć kolesia i jest lag na ok. 5-10 sec. (przynajmniej u mnie) I mam problemy z hostami oraz mapy się ładują mi 35 sec. A mecz z botami nie ładuje się w ogóle tylko lagi,lagi i lagi...
Zombie Mod-Jest na pewno lepiej,niż w single. Zatnie się raz na 1 min.
Menu-Myszka się teleportuje jak w Portal''u.Jak wyłączysz którąś z opcji w opcjach,zupełnie lepiej...
Cut-scenki-Nie tną się w ogóle u mnie,mój kolega marudzi ,że raz mu się zatnie i musi resetować PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 19:24, Crew_900 napisał:

A na czym grasz ? pentium 4 ? GeForce 7600 ?


Nie cwaniakuj, bo nie takie maszyny jak twoja(moja) poległy przy tej grze. A konfigurację mam podobną do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odgrywam cwaniaka bo mam dobry sprzęt. Dużo ludzi ma słabe kompy i narzeka, że gra im się nie uruchamia lub muli na maks detalach na kracie 7600 GT czy innej -.-


Dobra, co do patcha, mam informację, że w ciągu 24 godzin będzie dostępny, ale on będzie naprawiam tylko przeglądarkę serwerów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować