Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2010 o 21:13, QBIQ napisał:


Noto sobie trochę poczekamy,jeśli przez następne 3 dni nie będzie mi chodziła gierka
oddam ją tam z kąt kupiłem czyli do empiku.Co z tego że BO ma steama? Wogóle mnie już
wk****a to że nawet oficjalną stronę callofduty.pl zamkneli.


Zrobie dokładnie to samo. Jak jej nie będą chcieli to zrobie chyba zrobie filmik jak niszcze te

Spoiler

gówno

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh chyba sobie sprawię nowego coda. Ale zeby wydac te 200zl to musze znac odpowiedzi na pytania: Ile trwa kampania? Czy są jakieś dodatkowe misje coopowe? tryb zombie sprawdza sie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś się nad tym nawet zastanawiać, tylko po prostu pójść i grę oddać, jeśli twój komputer spełnia minimalne wymagania a w grę grać nie można, oznacza to tylko i wyłącznie tyle, że zostałeś przez wydawcę po prostu oszukany, znając mentalność amerykanów zastanawiam się ilu z nich mając takie same problemy zgłosiło się już do prawników z żądaniem wytoczenia pozwu wydawcy za to, że ich oszukał, nie wiem dlaczego wogóle z tym zwlekać, pewnie lepiej jęczeć i czekać na wydanie patcha ? A może go wydadzą przed końcem miesiąca, a może.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam trochę się na prawach klientów , więc jeśli nie będą chcieli przyjąć gry , to można napisać do VELVE CORPORATION czy jak im tam,i WYMAGAĆ odautoryzowania gry od mojego konta i zwrotu pieniędzy .
Gra nie spełnia podstawowych zasad sprzedaży produktów nowych ,oryginalnie zapakowanych-w tym przypadku produkt nie jest w takim stanie w jakim powinien być i jaki obiecywało Treyach.

Jeżeli dalej tak będzie to chyba zakończę swoją przygodę z serią Call of Duty i kolejne części nie bedą mnie interesowały.Najważniejsze aby Treyach nie tworzyło (skoro nie potrafi) tak doskonałych serii gier jak CoD.
Mam na dzieję że plotki na temat developerów CoD 8 się potwierdzą i że tworzeniem gry zajmie się studio Sledgehammer.

EDIT:
Zastanawiałem się na oddaniem już teraz tej gry , ale zdecydowałem że poczekam ,CoD BO był dla mnie najbardziej oczekiwaną grą tego roku.Grałem w MoH Tier 1 ale według mnie to jest naprawdę ogromna klapa EA i serii MoH.Co są 4h kampanii i 15 lvl dla każdej klasy w MP dla zagorzałego fana gier FPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŚWIERZY NEWS:


""""""""""""Łatka za kilkanaście godzin

Doczekaliśmy się pierwszych, potwierdzonych informacji na temat patcha do Call of Duty: Black Ops.

Twórcy zastawiają sobie pewną wolną przestrzeń w kwestii premiery, ponieważ jako datę podają „w ciągu najbliższych 24 godzin„. Pozostaje nam nic więcej jak tylko czekać, aż otrzymamy informacje na steamie o dostępnych aktualizacjach do gry.

Problemy budzi tylko lista poprawek, która ma zostać wprowadzona, jest ona bardzo krótka i brakuje tam bardzo ważnej i istotnej rzeczy, oto ona:

* Poprawiona zostanie wyszukiwarka serwerów
* Zmiana parametrów serwerów z 5.000 do 25.000 (sv_maxRate), co powinno zmniejszyć lagi podczas gry

Wywnioskować można zatem, że łatka nie skupi się na największym problemie, czyli na licznych warpach i ścinach podczas rozgrywki, głównie graczy używających karty nVidia."""""""""""""""


ŹRÓDŁO: http://callofdutyblackops.pl/aktualnosci/latka-za-kilkanascie-godzin/


Zwróccie uwagę na zdanie :
"Wywnioskować można zatem, że łatka nie skupi się na największym problemie, czyli na licznych warpach i ścinach podczas rozgrywki, głównie graczy używających karty nVidia."

Czy jest ktoś komu działa ta gra z kartą nVidia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako "szczęśliwy" posiadacz cod BO mam wrażenie swoistego informacyjnego rozdwojenia jaźni. W tzw. głównym nurcie informacje o ilości sprzedanych egzemplarzy porównywanie grafik a na peryferiach, gdzieś na forach nieśmiałe odgłosy graczy, że na PC-tach nie da się w to gówno grać. Czyżbym miał początki choroby psychicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:39, QBIQ napisał:

Czy jest ktoś komu działa ta gra z kartą nVidia?


Tak ja. Nvidia Geforce 9800 gt. Single bez ścin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że nie ma gdzieś blisko mnie MM bo kupiłbym ten shit. Z tego co słyszę to na piecu nie da się grać , a właśnie tą wersję chciałem kupić , trzeba będzie odłożyć kasę na coś innego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:41, Katchorr napisał:

Jako "szczęśliwy" posiadacz cod BO mam wrażenie swoistego informacyjnego rozdwojenia
jaźni. W tzw. głównym nurcie informacje o ilości sprzedanych egzemplarzy porównywanie
grafik a na peryferiach, gdzieś na forach nieśmiałe odgłosy graczy, że na PC-tach nie
da się w to gówno grać. Czyżbym miał początki choroby psychicznej?



Jesteś(chyba) zdrowy ;/ niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:47, Rincewind napisał:

> Jako "szczęśliwy" posiadacz cod BO mam wrażenie swoistego informacyjnego rozdwojenia

> jaźni. W tzw. głównym nurcie informacje o ilości sprzedanych egzemplarzy porównywanie

> grafik a na peryferiach, gdzieś na forach nieśmiałe odgłosy graczy, że na PC-tach
nie
> da się w to gówno grać. Czyżbym miał początki choroby psychicznej?


Jesteś(chyba) zdrowy ;/ niestety :(


Mimo tego "chyba" dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety różne zabiegi, zmiana konfigu karty graf , zciaganie nowych sterow nic mi nie pomogło (Radeon 4850, Athlon x2 6000+, 3 GB RAM, Win 7 64 bit). Przetestowałem frapsem liczbe klatek i... raz mialem:

min max avg
8 61 38

a raz:

25 77 50

Ja juz zgłupiałem. A scinki tez u mnie wystepuja w postaci...ide prosto chce skrecic w np. prawo to skreca ale po jakiejs 0.5 s. strzelam, puszczasz przycisk myszy a on dalej strzela i przestaje po jakiejs 0.5 sek, i to wszystko w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""""Sprawdziły się nasze przypuszczenia odnośnie pobicia finansowego rekordu w branży gier komputerowych. Rok temu, kiedy obwieszczono, że Call of Duty: Modern Warfare 2 pierwszego dnia sprzedaży zarobiło 310 milionów dolarów nikt nie śmiał przypuszczać, że kolejny rekord pojawi się już po roku.

Oczywiście rekordzistą stało się Call of Duty: Black Ops, które bije swojego poprzednika o ponad 50 milionów dolarów więcej, stając się tym samym najbardziej dochodową grą na świecie oraz najczęściej kupowaną częścią serii Call of Duty.

Dla porównania, obstawiany konkurent Black Ops (czy. Medal of Honor) zarobił „zaledwie” 100 milionów. """""


ŹTRÓDŁO : http://callofdutyblackops.pl/aktualnosci/manna-z-nieba/

I pomyśleć że zapewne 2/3 z tych 360 mln graczy zostało oszukanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:39, QBIQ napisał:

Czy jest ktoś komu działa ta gra z kartą nVidia?


Mam kartę GeForce 9500 i żadnych lagów nie mam, ani w multi ani w singlu (w multi do żadnego serwa wejść nie mogę, ale grałem trochę w szkolenie)... niby wszystko działa jak trzeba tylko podczas ładowania nowej misji gra ścina się tak, że trzeba resetować kompa... jak to naprawią to będę szczęśliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 21:54, WhiteCrow225 napisał:

Niestety różne zabiegi, zmiana konfigu karty graf , zciaganie nowych sterow nic mi nie
pomogło (Radeon 4850, Athlon x2 6000+, 3 GB RAM, Win 7 64 bit). Przetestowałem frapsem
liczbe klatek i... raz mialem:

min max avg
8 61 38

a raz:

25 77 50

Ja juz zgłupiałem. A scinki tez u mnie wystepuja w postaci...ide prosto chce skrecic
w np. prawo to skreca ale po jakiejs 0.5 s. strzelam, puszczasz przycisk myszy a on dalej
strzela i przestaje po jakiejs 0.5 sek, i to wszystko w singlu.


No tak, mamy tu chyba do czynienia w singlu z nowym rodzajem gry FPS - first person screenshot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4.0 GB ramu nvidia GeForce GTS 450 Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 Windows 7 64bit i cod bo się tnie w singlu jak i w multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 22:05, vimak napisał:

4.0 GB ramu nvidia GeForce GTS 450 Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 Windows 7 64bit
i cod bo się tnie w singlu jak i w multi


Zeby i na takim sprzecie byly scinki to az smieszne sie robi...co to k..a Crysis 5 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować