Zaloguj się, aby obserwować  
Tomoya-kun

Visual Novel - temat ogólny

1301 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2013 o 02:55, Buhahahahaha napisał:


Blu-ray edition do którego dorzucają... coś? Co to w ogóle jest to czerwone, wór z mięsem? XD Gdyby nie to że po przeliczeniu na nasze tego typu kolekcjonerki kosztują prawie tysiaka to bym się skusił ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 14:46, ziptofaf napisał:

Blu-ray edition do którego dorzucają... coś? Co to w ogóle jest to czerwone, wór z mięsem?

Bandana z narysownaym mięsem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 17:30, Pablo_Querte napisał:

> Blu-ray edition do którego dorzucają... coś? Co to w ogóle jest to czerwone, wór
z mięsem?
Bandana z narysownaym mięsem xD


Łeeee, a to nie chcę. Mogli się chociaż postarać i z mięsnego wziąć jakieś zgniłe steki jako dodatek kolekcjonerski - "Feel like Fuminori while playing!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 17:45, ziptofaf napisał:

Łeeee, a to nie chcę. Mogli się chociaż postarać i z mięsnego wziąć jakieś zgniłe steki jako dodatek kolekcjonerski - "Feel like Fuminori while playing!"

Jak Ci na tym bardzo zależy to możesz pójść do najbliższego rzeźnika i kupić/wybłagać jakieś resztki ;P Oczywiście jeśli mieszkasz w bloku lub kamienicy to może się to skończyć tym że sąsiedzi naślą na Ciebie Sanepid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2013 o 17:45, ziptofaf napisał:

Łeeee, a to nie chcę. Mogli się chociaż postarać i z mięsnego wziąć jakieś zgniłe steki
jako dodatek kolekcjonerski - "Feel like Fuminori while playing!"

W sensie, że... bardzo lepki i śliski onanhole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Katawa Shoujo. Wrażenia? Bardzo pozytywne, ciekawa tematyka, ładna oprawa graficzna, miła muzyka. Moja pierwsza VN. Byłem nieco zaskoczony tym, że naprawdę mało wybrów w tym jest. Wiedziałem, że to będzie interaktywna książka, ale liczyłem na nieco więcej wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 17:52, Fimbulvinter napisał:

Skończyłem Katawa Shoujo. Wrażenia? Bardzo pozytywne, ciekawa tematyka, ładna oprawa
graficzna, miła muzyka. Moja pierwsza VN. Byłem nieco zaskoczony tym, że naprawdę mało
wybrów w tym jest. Wiedziałem, że to będzie interaktywna książka, ale liczyłem na nieco
więcej wyborów.


Chcesz dużo wyborów? Weź Clannad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2013 o 17:52, Fimbulvinter napisał:

Skończyłem Katawa Shoujo. Wrażenia? Bardzo pozytywne, ciekawa tematyka, ładna oprawa
graficzna, miła muzyka. Moja pierwsza VN. Byłem nieco zaskoczony tym, że naprawdę mało
wybrów w tym jest. Wiedziałem, że to będzie interaktywna książka, ale liczyłem na nieco
więcej wyborów.

"Zaliczyłeś" wszystkie ściezki ;)?
>raczej VN to nie moja działka.
Heh, jeszcze kiedyś wrócisz jak zaczną cię denerwować pewne rzeczy w anime ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 11:02, Fimbulvinter napisał:

> "Zaliczyłeś" wszystkie ściezki ;)?
Dopiero zaczynam drugie podejście. Pierwsze padło na Emi.

To powiedział bym że dopiero liznąłeś co ta gra ma do zaoferowania. Jaką ścieżkę ukończyłeś jako pierwszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 12:08, Fimbulvinter napisał:

Pierwsze padło na Emi. Teraz mam zamiar sprawdzić ściezkę Hanako.

Rzeczywiście źle przeczytałem moja wina. Cóż sam ścieżkę Emi oceniam najsłabiej z gry bo ona jako jedyna mnie jakoś nie wciągnęła była taka zbyt przeciętna(inna sprawa że postać Emi kompletnie do mnie nie przemawia). Dużo bardziej polecam właśnie inne.Najlepiej wypadają moja ulubiona czyli Lilly, potem Hanako i Shizune. Rin może wydawać się nieco dziwna ale jej arc przypomina bardziej oglądanie filmu Piękny Umysł niż tradycyjny romans, ma świetne sceny jak i gorsze momenty oraz masę naprawdę orginalnych dialogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zamierzasz kiedyś powrócić do VN, to polecam wziąć się za Kagetsu Tohya (po uprzednim zaliczeniu Tsukihime). Tam znajdziesz to czego szukasz - Tony wyborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 13:25, Buhahahahaha napisał:

Jeżeli zamierzasz kiedyś powrócić do VN, to polecam wziąć się za Kagetsu Tohya (po uprzednim
zaliczeniu Tsukihime). Tam znajdziesz to czego szukasz - Tony wyborów


http://nabe.kokidokom.net/wp-content/uploads/2013/01/kagetsu1.png

Trolololo. Nie no, mi się udało bez poradnika odblokować ledwo z połowę opowiadań dodatkowych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować