Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosy w Star Wars: The Old Republic

72 postów w tym temacie

Dzięki takim zagrywkom bioware tworzy świetne gry. A co do wymowy to czasami jest to zbyt nienaturalne ;] Nawet ktoś kto sepleni to robi to starannie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie jeszcze nigdy BioWare nie wydał gniota. To ich gry wzbudziły we mnie nawyk oglądania do końca wszystkich filmików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ciekawe czy wie ktoś ile stron dialogów przeczytał taki np. polski lektor (ten sam od samego początku emisji w naszym kraju [sic!]) "Mody na sukces" :D Może przerósłby i Tormenta, i Baldura, i The Old Republic razem wzięte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:13, Pile napisał:

A co? Może bioware tworzy złe gry? ;]

Złe nie, ale jakiś wyjątkowo wspaniałych też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:16, loczyn napisał:

> A co? Może bioware tworzy złe gry? ;]
Złe nie, ale jakiś wyjątkowo wspaniałych też nie.



A grałeś w mass effect? Po samych recenzjach i doświadczeniach (przeszedłem grę jakieś 5 razy) stwierdzam oczywiście subiektywnie że bioware robi rewelacyjne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:16, loczyn napisał:

Złe nie, ale jakiś wyjątkowo wspaniałych też nie.


Wcale a wcale. Stworzył tylko parę klasycznych gier cRPG (saga Baldur''s Gate), i cholernie grywalne Jade Empire, Mass Effect i KotOR (choć te pierwsze dwa z komputerowymi RPG nie mają zbyt wiele wspólnego). Gry BioWare SĄ rewelacyjne - zdanie jednego/dwóch/trzech dzieciaków tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie trailer z E3... Powiem tyle - wreszcie ktoś zauważył, że to naiwne i głupie, że w każdej grze/filmie z SW to Jasna Strona Mocy wygrywa. Jest duża szansa na niebanalną historię zatem, nawet jeśli na jej końcu dobro i tak wygra (ale założę się, że to będzie zależeć od poczynań graczy) ;)

Natomiast boję się, że BioWare tym razem porwało się na zbyt wiele... Żeby tylko podołali zadaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to fajnie, ale bez szans na spolszczenie raczej.:/ EA w życiu się raczej nie podejmie spolszczać takiej ilości tekstu. Jak by CD-Project wydawał to może była by szansa choć po wpadce z Conanem też wątpię.:|
No ale EA może się postara.W Dragon Age robi dubbing to może tu wysili się na napisy chociaż bo dubbingu to bym nie chciał raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie... Tylko co z tego, że ponagrywają każdemu npc inne głosy jak tą grę zabiją nooby? Nie mogę się doczekać aż spekuje mnie "darthwacek69" swoimi dwoma różowymi mieczami świetlnymi :P
Uniwersum SW jest za fajne by niszczyć jego klimat jakimś mmo imho...
Królestwo za kotora 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:43, Gothia napisał:

zdanie jednego/dwóch/trzech
dzieciaków tego nie zmieni.

Jeśli to do mnie to trochę wyhamuj w osądach, dobrze? B oto świadczy tylko i wyłącznie o Tobie i Twojej ignorancji. Co do gier BioWare - ME mi nie podpasowało chociaż rozumiem ludzi którym się ta gra podoba, oraz to że patrząc obiektywnie jest zrobiona dobrze, ale nie jest to żadna epicka gra którą aż tak należy wychwalać. Natomiast JE to gra średnia. Kotory rzeczywiście są bardzo dobrymi grami, ale z pewnością nie są u mnie w Top10 (ogólnoświatowym rankingu również).
Prawda jest taka, że BioWare ostatnimi czasy się stacza, zobaczymy jak będzie z tym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gadać tutaj o Mass Effect, bo znowu będzie wojna o to, czy jest on RPG czy nie i czy jest świetną grą czy nie.

Zapełniła by 40 książek, ale ciekawe jakiej wielkości książki i jaka czcionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra okaże się oparta na mikropłatnościach, a nie na abonamencie, tak, jak głosiły plotki... To z pewnością wciągnę się w świat Star Wars raz jeszcze... Uwielbiam porządną fabułę w grach, uwielbiam uniwersum George''a Lucasa... No i możliwość zagrania Sithem ;] Czekam z niecierpliwością, może w końcu jakaś gra okaże się dla mnie lepsza od WoW (który, prawdę mówiąc, powoli schodzi na psy pod względem grywalności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 13:07, loczyn napisał:

Jeśli to do mnie to trochę wyhamuj w osądach, dobrze? B oto świadczy tylko i wyłącznie
o Tobie i Twojej ignorancji.


Ojojoj, nie bulwersuj się tak. Miałem na myśli pseudohardkorowych znafcuf cRPG, którzy każdego Mass Effect''a czy Dragon Age mieszają z błotem.

Dnia 12.07.2009 o 13:07, loczyn napisał:

Co do gier BioWare - ME mi nie podpasowało chociaż rozumiem
ludzi którym się ta gra podoba, oraz to że patrząc obiektywnie jest zrobiona dobrze,
ale nie jest to żadna epicka gra którą aż tak należy wychwalać.


Nie jest znakomita wg. ciebie. Innym ludziom bardzo przypadła do gustu (a tych jest znacznie więcej niż ''narzekaczy'') - sam przeszedłem ją przynajmniej trzy razy.

Dnia 12.07.2009 o 13:07, loczyn napisał:

Natomiast JE to gra średnia.


Rzeczywiście, o guru. Dziękuję, że postanowiłeś nam to uświadomić.

Dnia 12.07.2009 o 13:07, loczyn napisał:

Kotory rzeczywiście są bardzo dobrymi grami, ale z pewnością nie są u mnie w Top10 (ogólnoświatowym
rankingu również).


Nie obchodzi mnie twoje ''top 10''. Nie mam też pojęcia skąd wziąłeś ''top 10'' rankingu światowego. Najwyraźniej jednak rozmawiam z nastolatkiem, który baaardzo lubi sobie zmyślać.

Dnia 12.07.2009 o 13:07, loczyn napisał:

Prawda jest taka, że BioWare ostatnimi czasy się stacza, zobaczymy jak będzie z tym tytułem.


Prawda jest taka, że to tylko twoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować