Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eidos o Deus Ex 3 i Thief 4

18 postów w tym temacie

Ciekawi mnie fabuła nowego Thiefa. Deadly Shadows wydawał się zamykać fabułę. I ciekawe czy głównym bohaterem będzie Garrett, czy ta dziewczynka. Raczej nie ma co się martwić o to, że gra stanie się FPSem.

Ps. nazwali jednak grę Thief 4. T:DS celowo nie miał numeru 3 w tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle liczę, że Thief 4 będzie skradanką. Po zobaczeniu nowego Splinter Cella niestety nie jestem tego już tak pewny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 14:53, logray napisał:

Ja tam ciągle liczę, że Thief 4 będzie skradanką. Po zobaczeniu nowego Splinter Cella
niestety nie jestem tego już tak pewny :(


Ale Splinter Cella robi nie Eidos (oni wogóle się jeszcze tak nazywają?) a Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thief 4 powstaje tez na konsole więc nie tak jak jest napisane "Oba tytuły powstają z myślą o komputerach osobistych w studio Eidos Montreal. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ glazik
Może powstawać z myślą o komputerach osobistych i jednoczesnie byc wydany na konsole, jedno drugiemu nie przeczy. Znaczy to tyle, że PeCety są tutaj główną platformą jaka brana jest pod uwagę, tak jak chociażby w przypadku Dragon Age, który na PC przecież już dawno jest gotowy, ale czeka aż ukonczone zostaną wersje konsolowe, bo tak zarządziło sobie EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ludzi, którzy pod newsem o Deus Ex 3 i Thiefie 4 piszą o tym, że ich to nie interesuje, ale wolą choćby takiego Hitmana. Rispekt, panowie, zamiatam przed wami czupryną podłogę (a czuprynę mam sporą, oj tak).
Mało. Jeśli cokolwiek decydują się powiedzieć o Thiefie, to niech mówią konkretami albo siedzą cicho. Od chwili ogłoszenia prac nad tą pozycją nie mogę się doczekać choćby maciupkiego trailerka. I co? Jajco. Zespół się powiększa. Geez, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) ale wówczas nie przedstawił żadnych szczegółów na jego temat (...)"
Jak to nie przedstawili? A ta śmieszna sentencja, którą wygłosili, że gry stealth są nudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 17:23, zermithon napisał:

> Ja tam ciągle liczę, że Thief 4 będzie skradanką. Po zobaczeniu nowego Splinter
Cella
> niestety nie jestem tego już tak pewny :(

Ale Splinter Cella robi nie Eidos (oni wogóle się jeszcze tak nazywają?) a Ubi.

Po tym jak usłyszałem, że skradanki są nudne spodziewam się najgorszego. Dla mnie tym najgorszym są filmiki ze Splinter Cella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować