Zaloguj się, aby obserwować  
W3

Zrobaczałe forum...

46 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że podobnego wątku nie ma, w każdym razie ja nie znalazłem.

Jak widać, korzystanie z oprogramowania Microsoftu wciąż wiąże się z różnymi problemami. :P

Próba dodania posta:

---

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''80004005''

Timeout expired

/inc/common_db_open.asp, line 10

---

I kto mówił, że forum straciło dawny klimat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 09:10, W3 napisał:

Jak widać, korzystanie z oprogramowania Microsoftu
wciąż wiąże się z różnymi problemami. :P
I kto mówił, że forum straciło dawny klimat? :P


ja od wczoraj gdzieś od 23:30 miałem kłopoty z wejściem na forum a także na stronę gram.pl bo pojawiał się błąd HTP wewnętrzny serwera (czy coś w tym stylu) a także podobny tekst do tego co Tobie się pokazywał. miałem pod IE i pod Operą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 09:10, W3 napisał:

Mam nadzieję, że podobnego wątku nie ma, w każdym razie ja nie znalazłem.

Jak widać, korzystanie z oprogramowania Microsoftu
wciąż wiąże się z różnymi problemami. :P


1) co to ma wspolnego z bledami forum jak tytul twojego warku glosi? Czy mozesz wskazac?
2) czy mozesz w jakis sposob udowodnic ze wina ta wiaze sie z oprogramowaniem microsoftu? W sensie na innym systemie/programie taki blad by nie wystawpil, bo...

Cos nie tak jest z poloczeniem z baza sql calego serwisu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 09:24, D2T napisał:

2) czy mozesz w jakis sposob udowodnic ze wina ta wiaze sie z oprogramowaniem microsoftu? W sensie
na innym systemie/programie taki blad by nie wystawpil, bo...

Dnia 15.10.2005 o 09:24, D2T napisał:

Cos nie tak jest z poloczeniem z baza sql calego serwisu
i tyle.


Mhm. Tyle tylko, że najwięcej problemów z połączeniem z bazą jest na serwerach na których wykorzystywane jest oprogramowanie Microsoftu. NIe tylko na gram.pl - podobne problemy zdarzają się także w innych serwisach opartych o ASP i SQL Microsoftu. Apache nie ma, generalnie, takich problemów. Chyba, że webmaster wprowadził w jakimś konfigu złe dane. Ale wtedy, z reguły, nic nie działa.

No, chyba, że serwer nie wyrabia z powodu transferu. Zgadnij jakie technologie "przodują" tutaj...

Ale to już nie był tajmałt. To jest odpowiedź na drugi punkt Twojej wypowiedzi. "Nieokreślony błąd"...

---

Provider error ''80004005''

Unspecified error

/inc/common_db_open_forum.asp, line 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 09:10, W3 napisał:

Próba dodania posta:
Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error ''''80004005''''
/inc/common_db_open.asp, line 10

mi podobny błąd wyskakiwał dzisiaj rano jak probowałem wejść na www.gram.pl albo forum. wiwat małomiekki? nawet wie kiedy sie psuć..... (w sobotę admini zwykle mają wolne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... nie wiem czy to moja wina. Ale gdzieś tak od 15 do teraz Stronka prawie nie chodziła :/. Ale to chyba już moja wian... jak ja kocham narzekać na innych xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od godziny 13 do 17:30 nie mogłem połaczyć się ze stroną gram.pl, ok. godziny 17:35 połączyłem się ze stroną lecz nie mogłem wejść na forum i przejrzeć newsów (zdenerwowałem się).
od godziny 18 wszystko wróciło do normy - mam nadzieję, że tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzionek ciężko było się tu dostac;] udało mi się wchodzic na głowną stronę gram.pl( choc i ona czasem sie sypała) a o foum nie wspominam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie cały dzień miałem problem by dostać się na stronę CD projektu do połowy się ładowało a potem przestawało.
O godz 12 byłem tu na forum ale ponownie dostałem się tu gdzieś o godz 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:08, Widek napisał:

Dzisiaj cały dzionek ciężko było się tu dostac;] udało mi się wchodzic na głowną stronę gram.pl( choc i ona czasem sie sypała)
a o foum nie wspominam:D


No działała tylko strona głowna, do komentarzy newsów już wejść się nei dało, bo się froum posypało/zamknęli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie powtórzyć to co napisałem w sąsiednim wątku odnośnie przerwy w działaniu strony: niestety mieliśmy pewne sprzętowe zawirowania z jednym z serwerów. W tym momencie wszystko jest już OK i mam nadzieję, że tak pozostanie :). Wszystkich którzy natrafili na problemy z korzystaniem z serwisu gram.pl w ciągu ostatnich kilku godzin oraz zeszłej nocy bardzo przepraszam za te utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2005 o 12:17, W3 napisał:

Tyle tylko, że najwięcej problemów z połączeniem z bazą jest na serwerach na których wykorzystywane jest oprogramowanie
Microsoftu. NIe tylko na gram.pl - podobne problemy zdarzają się także w innych serwisach opartych o ASP i SQL Microsoftu.
Apache nie ma, generalnie, takich problemów.


jedym słowem "microsoft to zło wcielone i powod wszystkich katastron na swiecie" a ja przychodze z misja "linux - lekarstwo na wszystko"

zieeef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:24, Mr. Bazuka napisał:

> Apache nie ma, generalnie, takich problemów.

jedym słowem "microsoft to zło wcielone i powod wszystkich katastron
na swiecie" a ja przychodze z misja "linux - lekarstwo na wszystko"

zieeef.



Mam dziwne przeczucie, że kłótnie z W3 przegrasz :P.On Ci już udowodni, że Microsoft ble ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować