Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Specjalne edycje CoD Modern Warfare 2

145 postów w tym temacie

Prestige to sam miód, ale aż się boję myśleć o cenie. Jaka by jednak nie była i tak raczej Acti-Blizz będzie do niej dopłacał. Jeśli się nie mylę takie gogle do tanich nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo :P. Na bank biorę 2 albo 3. Ciekawe ile ta ostatnia będzie kosztować. Taki noktowizor do tanich nie należy. Z chęcią złożyłbym już pre-order, na którąś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu taki pokaz. Czy będzie w Polsce. Wydaje mi się że nie. Chodzi oczywiście o Prestige. Na filmiku mówi że bardzo limitowane to będzie. W sumie nie dziwota bo ile by kasy mieli wybulić na robienie takich edycji w wielkich ilościach i wysyłanie ich wszędzie. A nie wiadomo czy im się to zwróci.

http://www.youtube.com/watch?v=FMSS12iY1X0&eurl=http%3A%2F%2F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że pożądny nightvision by mi się przydał... hehehe :P

Mam dziwne, nieodparte wrażenie, że niestety opcja Prestige ominie nasze ojczyste ziemie. A nawet jeśli nie, to cena będzie dość... nieprzystępna. W końcu takie cacuszko to niemała kasa.

I znów... (do diabła) pozostaje oczekiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byłoby mieć coś takiego, ale zapewne dla Polaków będzie trudne zdobycie tego...I przez możliwości zwykłe, tak i finansowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 11:46, jammy napisał:

Cena gry z noktowizorem jest ustalona na 80$ więc tak dużo nie kosztuje i jak tylko wyjdzie
w Anglii to ją kupie

Błąd. To jest cena edycji Hardened, która ma po prostu metalowe opakowanie. Edycji Prestige jeszcze nie wycenione.
A może Ty naprawdę myślisz że ktoś sprzedawałby grę z noktowizorem za 80$ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 11:46, jammy napisał:

Cena gry z noktowizorem jest ustalona na 80$ więc tak dużo nie kosztuje i jak tylko wyjdzie
w Anglii to ją kupie

Możesz wskazać gdzie jest napisane, że to będzie kosztować 80$?

Przeglądając to i owo zaczynam podejrzewać, że ten cały noktowizor to będzie coś rodzaju takiej zabawki. Jak np tutaj - http://www.amazon.com/EyeClops-Vision-Infrared-Stealth-Goggles/dp/B00153F5QA

Chodzą, też pogłoski, że edycja z googlami będzie kosztować ~800$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza edycja- super. Druga edycja- super+2. Trzecia edycja- GODLIKE!!!! Tyle że będzie okropnie droga. Cena takiego noktowizora to ok. 1000zł... A przynajmniej takie podobne widziałem za taką cenę na ceneo. Dlatego też nikt z nas nie powinien robić sobie nadziei na to, że kupią za te 500zł... Nie zapominajmy, że do tego trzeba doliczyć też tą drugą edycję, która też tania nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować