Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 kontra FIFA 10 - jakość grafiki w wersji PC

57 postów w tym temacie

Nic nowego niestety.Fifa już od kilku lat wygląda tak samo i tak naprawdę nic w tej serii gier się nie zmienia.W końcu skoro i tak się dobrze sprzedaję to po co wprowadzać jakieś zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:18, Azvar napisał:

Jak dla mnie to rybka mi to, niech mają tą kasę i wydają ją na tworzenie tak świetnych
gier jak Dead Space czy Mirror''s Edge, które notabene już tak dobrze się nie sprzedają -.-

E tam, jak na to co sobą prezentują to sprzedają się świetnie! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączcie Fife 09 na minimalnych detalach to będziecie mieć podobną grafike, co tutaj jest. Jeśli te zdjęcia są z Fify 10, to sorry, ale w to nie uwieże... Nawet jakość tych zdjęć jest marna (spójrzcie na widownie z Fify 10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2003 + aktualne składy = FIFA 10. Dobrze, że jest PES. :]

EDIT: A może ktoś zrobi moda do FIFY 2003 na wzór FIFY 10? Wystarczy składy pozmieniać i nowe stroje dodać. A ile kasy się zaoszczędzi. Hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku chyba już nawet nie sprawdzę nowej FIFY, tylko kupię PESa. Przecież ta grafika, to jakaś tragikomedia. Albo wiecie co? Być może EA Sports doszło do wniosku, że będzie teraz pogarszać oprawę wizualną. Szkoda gadać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co wy byście chcieli gra która wydawana jest co roku na pewnie tym samym silniku graficznym moze kapke ulepszonym... Ea wydaje co roku seryjnie gry dla szmalu NBA NFS <-- O tym to juz nie wspomnę ~~ NHL FIFA I Wszystko co sportowe co roku ten sam miesiąc.. niech się wezmą za gre i robią ją moze z 3 lata to może cos fajnego wyjdzie ... Ea Zlazło na PSy

POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:31, loczyn napisał:

> Jak dla mnie to rybka mi to, niech mają tą kasę i wydają ją na tworzenie tak świetnych
> gier jak Dead Space czy Mirror''s Edge, które notabene już tak dobrze się nie sprzedają
-.-
E tam, jak na to co sobą prezentują to sprzedają się świetnie! :]


Ale co, gry czy firma? Bo te gry serio są genialne, to nie był sarkazm... Mirror''s Edge do tego dosyć nowatorski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, trudno tu ocenić czy grafika jest grosza, bo nie ma w FIFE 10 tego efektu głębi. Ale piłkarze i tak kanciaści.

Była jakaś tam sonda, w której głosowali gracze, czy chcą na PC tą wersje z konsol i większość była na NIE. Dalej nie wiem kto tam głosował..

Wierze, że teraz zmienią parę rzeczy i nie będzie tak źle, bo przyznać trzeba, że przy dziewiątce się nieźle bawie, ale łatwość transferów i brak realizmu (te same akcje, strzały) wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja na pieca jest robiona tylko po to, żeby była. A wielka szkoda, bo grywalność ma niesamowitą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhaha, a juz w 09 byla nawet nawet fajna murawa (zielona i 3D w pewnym sensie ^^), a tu ewidentnie cofneli sie w rozwoju, toz to boisko wyglada jak nalozona tekstura jednego koloru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu Fifa pokazuje jak mozna kopiowac kolejne gry z ta sama grafika lecz innymi dodatkami..
Ech.. EA! Kończ waść stydu oszczędz!
No ale w pewym sensie murawa o 09 byla zielona w pewnym sensie jak zauwazyl to Afro69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD_ominik - na konsolach rewolucji nie będzie, bo już Fifa 09 była naprawdę doskonała... sam czasami pogrywam mimo, że żadnym fanem kopanek nie jestem... a moja poprzednia część w jaką grałem to edycja z 2001 roku chyba...

Grafiki już za bardzo nie poprawią, bo z konsol wiele już nie wycisną... a sama mechanika gry jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować