Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)

3259 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 13:08, Piotrek K. napisał:

Ojj... widze, ze wkradl sie tutaj pewien blad logiczny, ktory warto wyjasnic. Nie sa to MOJE
propozycje, a jedynie ZEBRANE przeze mnie ;).

Ale to ty je podałeś ;P Więc napisałem "propozycje Piotrka K.", bo to ty je zebrałeś i napisałeś w poście.

Dnia 09.04.2007 o 13:08, Piotrek K. napisał:

Zreszta jest o tym info w moim poscie (nie tym Destra) :).

No i właśnie tu pojawia się problem. Szczerze powiedziawszy przeczytałem przypięty post, a nie twój w oryginale.
Jednak myślę, że moje wykroczenie to nic znaczącego i nic się w związku z moim błędem nie stało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 15:55, DawSolo napisał:

Przydało by się edytowanie postów :)


To było już tyle razy wałkowane, że nawet nie można zliczyć :P

Edycji nie było, nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum tematy są pokazywane według ostatniego napisanego posta. Przydałyby się filtry, żeby można jeszcze było sortować tematy np. według ilości postów albo daty powstania tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje by na forum pojawił się temat typu Kupie/Sprzedam by każdy mógł zamieścić ogłoszenie. brak takiego tematu to grzech :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:52, Be-Yacz napisał:

A ja proponuje by na forum pojawił się temat typu Kupie/Sprzedam by każdy mógł zamieścić ogłoszenie.
brak takiego tematu to grzech :) :)


Grzechem byłby właśnie taki temat. Zrobiłeś błąd że nie przeczytałeś regulaminu.

"Nie umieszczaj reklam, ofert i innych wypowiedzi typu kupię / sprzedam / zamienię / pragnę zaprosię na... / pragnę poinformować o... Forum nie jest tablicą ogłoszeń!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 15:55, Airuk napisał:

Ja chciałbym powiększenia obrazków, bo awatary niektórych użytkowników są mało widoczne :(


Mozna to zmienić w Ustawienia (na dole forum) -> Strona postów -> Pokazuj awatara przy poscie autora -> tak (duży obrazek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał,żeby ktoś w końcu wprowadził nowe skiny!

wip_01 ----> Chodzi o to pewnie,żeby był jeszcze większy obrazek niż ten duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze jest taki regulamin. ale nierozumiem czegos takieg. to forum zrzesza graczy, a gracze kupuja i sprzedaja gry :) taki temat jest poprostu potrzebny, a regulamin mozna zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 16:29, wip_01 napisał:

> Ja chciałbym powiększenia obrazków, bo awatary niektórych użytkowników są mało widoczne
:(

Mozna to zmienić w Ustawienia (na dole forum) -> Strona postów -> Pokazuj awatara przy
poscie autora -> tak (duży obrazek) :)


Mu chyba chodzi o awatary większe niż 64x64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty jestes kierownikiem gram.pl że udzielasz mi odpowiedzi? do bylo pytanie do ekipy gram.pl, a w uzywka z tego co sie orientuje (moge sie mylic) nie da sie wystawic gier np. cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem, ale znam sprawę. I proszę o grzeczniejszą odpowiedź, gdyż takiej samej ja Ci udzieliłem.

I nie, nie można sprzedawać. Dlatego podałem jeszcze Allegro i inne serwisy aukcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie moglem byc grzeczniejszy :), a jednoczesnie przekazac to samo. jesli cie urazilem to... nie, nie moglem cie urazic bo przeciez nic takiego nie powiedzialem :P

jest allegro, ale na forum tez powinien być ten temat. ty bys go nie chcial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 17:01, edeń napisał:

Mu chyba chodzi o awatary większe niż 64x64.


Jeszcze wieksze...??
Tylko po co :D
Mi tam na małych pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chciałbym go. Generalnie w takiego typu tematach na innych forach jest masa spamu, w postaci sprzedaży guzików, szpulek do nici, jakiegoś innego badziewia. Od takich właśnie rzeczy są wyspecjalizowane serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to byś nie wchodził :) nikt ci nie każe. ja nadal trzymam się tego, bo uważam że ten temat jest najzwyczajniej w świecie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować