Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox już za rok?

31 postów w tym temacie

"Fascynujący" i chwytliwy tytuł newsa - byleby tylko przyciągnąć uwagę, nieważne że z prawdą ma to tyle wspólnego co nic. Szkoda że Gram osiąga poziom "Faktu" czy innego "Super Expressu"...

Odnośnie samego newsa. Czy dla newsmana nowa rewizja konsoli to to samo co nowa konsola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:16, Lordpilot napisał:

"Fascynujący" i chwytliwy tytuł newsa - byleby tylko przyciągnąć uwagę, nieważne że z
prawdą ma to tyle wspólnego co nic. Szkoda że Gram osiąga poziom "Faktu" czy innego "Super
Expressu"...

Raczej poziom wirtualnej polski tam też dany tytuł nie ma nic wspólnego z treścią wiadomości, zaczyna się z tego robić jakiś pudelek - plotki i ploteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulshit, jak stąd do Moskwy przez Waszyngton i Tokio. Bodajże sam M$ mówił, że P Natal będzie działał ze wszystkimi wersjami konsol. News żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Raczej poziom wirtualnej polski tam też dany tytuł nie ma nic wspólnego z treścią wiadomości,

Dnia 23.07.2009 o 14:32, Malcollm napisał:

zaczyna się z tego robić jakiś pudelek - plotki i ploteczki


Też prawda. A nawet gorzej - to już zaczyna być poziom o2 (a kiedyś był to jeszcze normalny portal, teraz to dno, niestety mam tam pocztę - zakładałem kiedy jeszcze nie było to "dno, dna"). Tylko czekać aż newsy się tu będą zaczynały od słów "Szok !" albo "Skandal !"...

A co do newsa to wiadomo - newsman mógł napisać prawdę: "Nowy model xboxa...", "Nowa rewizja konsoli xbox", czy coś w ten deseń. Ale nie - lepiej napisać "nowy xbox już za rok ?" (koniecznie znak zapytania na końcu), żeby przyciągnąć jak najwecej czytelników, z których połowa nawet newsa nie przeczyta, a zacznie za chwile biadolić że trzeba będzie konsole zmieniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest związek kamerki z nową wersją konsoli?

Jeśli nowa wersja będzie miała się ukazać to dowiemy się o niej najwcześniej miesąc, dwa przed premierą. Sprzedaż konsol przez te dwa miesiące znacząco by spadła a potem nie było by co robić ze starszymi wersjami - tylko sprzedaż ze stratą by została. A mogła by spadać przez pół roku przy zbyt wczesnym pochwaleniu się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:48, hallas napisał:

Jaki jest związek kamerki z nową wersją konsoli?


Prawdopodobnie (bo newsman tu Ameryki nie odkrył) nowa wersja klocka będzie tą "kamerkę" miała od razu wbudowaną, co wydaję się rozwiązaniem calkiem rozsądnym. Dla posiadaczy starszych wersji będzie możliwość dokupienia samej kamerki (jeśli będą mieli ciśnienie żeby grać w gry korzystające z tego Natala). Wszystko to na razie należy traktować jako plotki - żadnego oficjalnego potwierdzenia nie ma.

Co do reszty Twojego posta - zdrowy rozsądek każe mi przyznać Ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 14:48, hallas napisał:

Jaki jest związek kamerki z nową wersją konsoli?

Jeśli nowa wersja będzie miała się ukazać to dowiemy się o niej najwcześniej miesąc,
dwa przed premierą. Sprzedaż konsol przez te dwa miesiące znacząco by spadła a potem
nie było by co robić ze starszymi wersjami - tylko sprzedaż ze stratą by została. A mogła
by spadać przez pół roku przy zbyt wczesnym pochwaleniu się...


Pamietając afere z pierwszym xboxem, jestem w stanie przyznać Ci rację. Tak dzieje się w przypadku konsol MS, ponieważ olewają poprzednią generację wydając nowiusieńki sprzęt. Całkiem inaczej ma się sprawa w obozie Sony. PS2 ma swoje lata a w dalszym ciągu po prostu się sprzedaje, choć już nie tak rewelacyjnie jak kiedyś, ale jest to przecież naturalną koleją rzeczy.

Moment wydania nowej konsoli Microsoftu będzie momentem w którym tłoczenie gier na 2,3 DVD nie będzie po prostu opłacalne. Opcją byłoby wydanie napędu Blu-ray pod x360, choć ja co do tego podchodzę dosyć sceptycznie, bo przecież jakby brzmiał tytuł : Kup X360 a za równowartość drugiej konsolki zaopatrz się w blu-ray, headseat, wi-fi, dysk twardy itd itp.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz dowala ze ten Natal to tak naprawde Xbox Natal...
Ale coz.. dobre i to bo przebilo by to PC i PS3! Konsola z własna sztuczna inteligencja..
Ja tam nie narzekam ;] Niech bedzie nowy Xbox Natal czy jak tam go nazwa wazne by byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gdzieś obiło się o uszy, iż rzeczywiście będzie nowy Xbox. Ma mieć dodatkowe 512 mb Ramu i podkręconą grafikę i zarówno starsze jak i te nowe gry miały by wyróżniać się na tym Xboxie lepszą grafiką, doczytywaniem tekstur itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natal w tej generacji i tak będzie tylko dodatkiem. Podejrzewam, że ani jednej rozbudowanej gry na tym nie uświadczymy. To urządzenie na pewno pochłania moc obliczeniową i wymaga zupełnie nowego podejścia.
Co innego pałeczki do PS3 - takie sterowanie raczej nie będzie wymagało zbyt skomplikowanego podejścia i mocy konsoli. Osobiście do większości gier preferuję to rozwiązanie - można sterować ruszając jedynie nadgarstkiem (doświadczenie z Wiilotami), a frajda niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta nowa generacja Xpudełka, byłaby jakaś przełomowa i naprawde dobra, w wyszła by już za rok czy troche później nie warto byłoby mi się bawić w 360, ale to pewnie tylko jakieś powiastki od Stagi, i nic nowgo i fajnego w najbliższym czasie nie będzie gościło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2009 o 15:48, MisioKGB napisał:

Pamietając afere z pierwszym xboxem, jestem w stanie przyznać Ci rację. Tak dzieje się
w przypadku konsol MS, ponieważ olewają poprzednią generację wydając nowiusieńki sprzęt.
Całkiem inaczej ma się sprawa w obozie Sony. PS2 ma swoje lata a w dalszym ciągu po prostu
się sprzedaje, choć już nie tak rewelacyjnie jak kiedyś, ale jest to przecież naturalną
koleją rzeczy.

oj dobra, ale to inna sytuacja była - pierwszy xkloc przecierał szlaki i miał po prostu zbyt małą bazę użytkowników, raptem kilka własnych marek i ta śmierć była raczej naturalna, a PS2 to był tani sprzęt na który opłacało się robić exclusive''y co efektem błędnego koła napędzało sprzedaż dalej. Nie ma tego co porównywać

Dnia 23.07.2009 o 15:48, MisioKGB napisał:

Moment wydania nowej konsoli Microsoftu będzie momentem w którym tłoczenie gier na 2,3
DVD nie będzie po prostu opłacalne. Opcją byłoby wydanie napędu Blu-ray pod x360, choć
ja co do tego podchodzę dosyć sceptycznie, bo przecież jakby brzmiał tytuł : Kup X360
a za równowartość drugiej konsolki zaopatrz się w blu-ray, headseat, wi-fi, dysk twardy
itd itp.??

po co? M$ nie ukrywa że dąży do sprzedaży przez Live''a, bo wtedy 30% marży dla sklepów lądowało by w ich kieszeni (w to że spuszczą cenę nie wierzcie), a edycje pudełkowe byłyby dla trzeciego świata. Wtedy starczy wydać edycję konsoli elitproturbohdremix z jeszcze większym dyskiem twardym, co jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem.
I w sumie dla nas takie ciągnięcie na siłę obecnej generacji byłoby lepszym wyjściem, bo choć gram na PC, to jednak tak jak dwa lata temu kupiłem GF8800GT tak do dziś wszystkie gry działają bez problemu na max detalach, o ile optymalizacja jest przynajmniej przyzwoita. Co prawda wszystkie gry wyglądają przez to tak samo (wiwat UE3 z jego wszechobecnym glowem i blurem, choć to podobno wina devów, że go stosują by maskowac inne niedoróbki), ale działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Według informacji DigiTimes firma Aptina wygrala przetarg na dostawę czujników ruchu 1,3 Mpix, dla nowej konsoli Xbox 360 pod nazwą Microsoft Project Natal Technology. W dalszej części informacji dowiadujemy się, że źródła na Tajwanie potwierdzają, że konsola trafi o sprzedaży w drugiej połowie 2010 roku. "

I to ma być dowód na nowa konsole? ktoś chyba jest (wulg!) bo do poziomu newsów się tu już przyzwyczaiłem ;/. Microsoft Project Natal Technologi to jest ich technologia. A czujnik ruchu to wiadomo po cholerę jest. To tylko i jedynie świadczy że ktoś wygrał przetarg i zaczynają składać już produkt który ma mieć premierę w drugiej połowie 2010 roku. (nikt tego jakoś nie ukrywał jeżeli ktoś śledzi informacje z natalem związane).

Pojecie nowa konsola się kłania.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 17:39, Kafar napisał:

"Według informacji DigiTimes firma Aptina wygrala przetarg na dostawę czujników ruchu
1,3 Mpix, dla nowej konsoli Xbox 360 pod nazwą Microsoft Project Natal Technology. W
dalszej części informacji dowiadujemy się, że źródła na Tajwanie potwierdzają, że konsola
trafi o sprzedaży w drugiej połowie 2010 roku. "

I to ma być dowód na nowa konsole? ktoś chyba jest (wulg!) bo do poziomu newsów się tu
już przyzwyczaiłem ;/. Microsoft Project Natal Technologi to jest ich technologia. A
czujnik ruchu to wiadomo po cholerę jest. To tylko i jedynie świadczy że ktoś wygrał
przetarg i zaczynają składać już produkt który ma mieć premierę w drugiej połowie 2010
roku. (nikt tego jakoś nie ukrywał jeżeli ktoś śledzi informacje z natalem związane).

Pojecie nowa konsola się kłania.;/


Racja to ,że ktoś wygrał przetarg nie oznacza ,że będzie to nowa konsola jednak słyszałem gdzieś ,że wraz z Natalem ma się pojawić nowa wersja Xboxa jednak nigdzie nie widać potwierdzenia tej informacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby news był o tym to ok. A oni o nowej konsoli piszą a wszystkie dowody wskazują że to natal :). Nowa konsola będzie taka że będzie posiadała wbudowany natal podobno i TYLKO taka różnica będzie zresztą to nie żadna plotka tylko normalna kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować