Zaloguj się, aby obserwować  
Shadover

Palenie Skrętów - Legalne?

2609 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2010 o 19:44, Tyler_D napisał:

> No, szczególnie fakty miażdżą i masakrują jego bzdurne gadanie.
Fakty? Żadnych jakoś od ciebie nie uświadczyłem poza gadkami w stylu 15 latka.

Ode mnie wlasnie doswiadczyles, sprawdz milion roznych stron na necie i sobie poczytaj o tym co robia ludzie po trawce... A pozniej opusc ten temat prosze:P to moze ci wybaczymy te wszystkie sruby jakie probowales tu wkrecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten 15 latek zauważył, że ludzie palą od wieków. I tak jak przez tysiące lat egzystencji zauważyli, że woda jest mokra, a ogień parzy. A okazjonalne palenie trawki nie ma zgubnego wpływu na nasze zdrowie i psychikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:44, Starscream napisał:

A ty jak sie relaksujesz?

G*wno cię to obchodzi. Przynajmniej nie muszę się zniżać do waszego poziomu i fascynacji syfiastym ziółkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:45, Tyler_D napisał:

A to co ja widziałem to niby nie jest faktyczne? Może znowu napiszesz że mi się przywidziało?

A skad my mamy to wiedziec, zachowujesz sie jak dziecko z przedszkola.
Tyler btw wczoraj wylądowali u mnie na dachu kosmici, masz pozdrowienia. WIDZIAŁEM ICH WIĘC TO SIĘ STAŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:47, Tyler_D napisał:

> A ty jak sie relaksujesz?
G*wno cię to obchodzi. Przynajmniej nie muszę się zniżać do waszego poziomu i fascynacji
syfiastym ziółkiem.


Pewnie herbata z rumiankiem? Babcia tak miala ona tez nie lubila uzywek:D Bez urazy
Aha ONA NIE ZYJExD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A okazjonalne palenie trawki nie ma zgubnego

Dnia 27.01.2010 o 19:46, Draco-PNC napisał:

wpływu na nasze zdrowie i psychikę.

Pogadaj z jakimś byłym palaczem co to tylko palił trawkę - tylko "okazjonalnie" a potem stał się przeciwnikiem dragów [ zaliczając po drodze uzależnienie, fetę i sporo innych ]. Może tak pojmiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:47, Starscream napisał:

> A to co ja widziałem to niby nie jest faktyczne? Może znowu napiszesz że mi się
przywidziało?
A skad my mamy to wiedziec, zachowujesz sie jak dziecko z przedszkola.
Tyler btw wczoraj wylądowali u mnie na dachu kosmici, masz pozdrowienia. WIDZIAŁEM ICH
WIĘC TO SIĘ STAŁO

Ja to widziałem kiedyś na filmie jak ktoś pił jedno piwo. Całe 0,5 L. Przecież to jest żółte! i ma taka dziwną piane, jakby pleśń. No, nie mówiąc o fakcie, ze naukowcy stwierdzili, ze picie alkoholu powoduje marskość wątroby. Nie wiem jak można coś takiego pic. Trzeba być debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:48, Starscream napisał:

> > A ty jak sie relaksujesz?
> G*wno cię to obchodzi. Przynajmniej nie muszę się zniżać do waszego poziomu i fascynacji

> syfiastym ziółkiem.
>
>
Pewnie herbata z rumiankiem? Babcia tak miala ona tez nie lubila uzywek:D Bez urazy
Aha ONA NIE ZYJExD

Herbata to tez używka. A to o krok od kawy i kofeiny. Potem to już tylko heroina zostaje. Dlatego jestem przeciwnikiem herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:51, Draco-PNC napisał:

Ja to widziałem kiedyś na filmie jak ktoś pił jedno piwo. Całe 0,5 L. Przecież to jest
żółte! i ma taka dziwną piane, jakby pleśń. No, nie mówiąc o fakcie, ze naukowcy stwierdzili,
ze picie alkoholu powoduje marskość wątroby. Nie wiem jak można coś takiego pic. Trzeba
być debilem.

Piwo? OMG JAK MOZNA TO PIĆ!!!!!!!!!!!!!! Jestem za delegalizacją !

Dnia 27.01.2010 o 19:51, Draco-PNC napisał:

Herbata to tez używka. A to o krok od kawy i kofeiny. Potem to już tylko heroina zostaje. Dlatego jestem
przeciwnikiem herbaty.

Zdelegalizowac herbatę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na posty tych dwoch wyzej i musze ci przyznac racje - przynajmniej czesciowa - marihuana siada na mozg.


Twoje na wierzchu - pozostaje mi wycofac sie z tego watku, bez kitu. Peace.


Zero sarkazmu tudziez ironii - zeby nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy, że tak się naśmiewamy ale nie ma sensu odpowiadać rzetelnie na twoje bajki. Naprawdę, daj już spokój i idź nabijać, potrzebną ci ilość postów do awansu, na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:57, Draco-PNC napisał:

Naprawdę, daj już spokój i idź nabijać, potrzebną ci ilość postów do awansu, na inny
temat.

ty za to wracaj cos zapalic - z pewnoscia ci to pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 19:57, lydathegreat napisał:

Tak patrze na posty tych dwoch wyzej i musze ci przyznac racje - przynajmniej czesciowa
- marihuana siada na mozg.

Czasami jak wracam wieczorem i za duzo wypale trawy to mam kolejno zaniki pamieci, zanik orientacji (IDE PRZED SIEBIE I CH**), glosy w glowie, wzorki, a na koncu wchodzi mi robocik:D Pozniej stany lękowe, a na drugi dzien okazuje sie ze spadło mi IQ
Pozniej wchodze na forum i dalej wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać są jeszcze ludzie którzy są za legalką i mają trochę oleju we łbie. Poza tym mam wrażenie że czasem owa marycha nie ma już na co "siadać" ... A "panom" Draco i Starscreamowi już dziekuję za taką "dyskusję" ale nie oczekujmy tego że każdy powiniem mieć wpojone chociaż jakieś podstawy kultury i dobrego zachowania że o umiejętności dyskusji nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyler, taka prośba. Nie oceniaj palących na podstawie ludzi wypowiadających się w tym temacie. Równie dobrze mogę napisać że ludzie nie palący są debilami, patrząc na ludzi których znam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje sobie rękę uciąć, że gdybyś rozmawiał z moimi znajomymi nawet byś nie zauważył że palą. Zupełnie niczym się nie różną od osób ''czystych''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować