Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kogo usłyszmy w FIFA 10?

24 postów w tym temacie

Utwory do zyczenia sa.. i to baardzo.
Osobiscie twierdze ze powinno dawa sie opcje ktora wstawia ulubione utwory gracza..
Przeciez nie kazdy lubi pop itd.
Ja kocham Metal.. tylko tak sugeruje.. Ale bylo by to milym dodatkiem w zamian za (pewnie słaba) grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba grafika na X360 raczej nie będzie. Jak wspomniał kolega powyżej - ma być przyjemnie i różnorodnie. Chociaż zgodzę się z Pile, że między te utwory które już są dobrze byłoby dodać coś "swojego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nic nie znam, to wciągające xD Tak samo w FIFE 09 nie znałem żadnego utworu,a do teraz sobie nucę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 16:07, Merovingian napisał:

To nie jest koncert życzeń, ma być przyjemnie i różnorodnie, a jeśli coś się nie podoba,
to zawsze można szybko przeskoczyć utworek jednym przyciskiem.


No właśnie - różnorodnie :) Mam Fifę 09 i zauważyłem, że wszystkie piosenki są do siebie gatunkowo podobne - szeroko określany pop - tak bym to najkrócej opisał. Lepiej już by było odpalić swoją muzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W FIFIE09 większość piosenek było słabych (imo), z wyjątkiem MGMT. Będzie mi ich brakować. Ehh fajnie by było robić sobie własną listę, bo ostatnia tracklista z gier która mi się podobała, to ta w Burnout Paradise. Ta prędkość przy akompaniamencie Guns n'' Roses... miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego ibisz! No to bylo by kapitalnie gdyby dali Guns n'' Roses!
W Burnout Paradise byla swietna muza ale wlasnie powinno sie dawac wlasna muze do gry;]
No ale do B.. Paradise mozna dodawac wlasna muze jesli sie wie jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fifie 09 muzyka była bardzo dobra: Ladytron, The Kooks, Sam Sparro, Yuksek, The Ting Tings, MGMT. Naprawdę mocna lista.

Z 10 znam jedynie Röyksopp i Wyclef Jeana.

Ale błagam, metal do gry sportowej o.0? Muzyka w Fifie ma być lekka i przystępna dla ogółu. Taka była w poprzedniej wersji i soundtrack naprawdę trzymał poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwóch wykonawców z tegorocznego Open''era ;)
F*ck, te koncerty ominąłem :|
PS: Trochę dziwne, na Open''erze było również dwóch wykonawców z soundtracku z FIFY 09 (The Kooks i Duffy) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, w FIFA 09 to było coś. MGMT - Kids ciągle sobie nucę, szczególnie wstęp, tak samo The Veronicas :)
Muszę przesłuchać tych kawałków, ale akurat znając fife to nie zawiodę się na nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, fakt, MGMT Kids jest wypasione. Do tego jeszcze lubiłem bardzo i lubię, Im Villain Jakobinariny, Gasoline The Airborne Toxic Eventa, The Kooks, Duffy..i jeszcze pare. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować