Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

Pojawił się cover nadchodzącego albumu G-Unit (T.O.S.). Jak widać Buck został przedstawiony jako zakapturzona i odwrócona tyłem od składu postać... Tak mi się zresztą wydaje, bo po co wpychali by tam tą czwartą postać. A wy jak myślicie? Czy to specjalne nawiązanie do sytuacji z Buckiem?

20080515213650

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:37, Madt napisał:

Pojawił się cover nadchodzącego albumu G-Unit (T.O.S.). Jak widać Buck został przedstawiony
jako zakapturzona i odwrócona tyłem od składu postać... Tak mi się zresztą wydaje, bo
po co wpychali by tam tą czwartą postać. A wy jak myślicie? Czy to specjalne nawiązanie
do sytuacji z Buckiem?


Też mi się zdaje, że to Buck ;) IMO okładka ładna. Jest to pewna okładka, czy robocza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 19:28, bojanzaw napisał:

IMO okładka ładna. Jest to pewna okładka, czy robocza?


Tego nie jestem Ci w stanie powiedzieć, ale prawdopodobnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Okładka tego T.O.S''a będzie fajna, ale co do piosenek, to tylko niektóre sie nieźle zapowiadają. Powiedziałeś, ze ten album będzie gorszy od Beg for Mercy i się z tym zgodzę, na T.OS''ie jest tylko właściwie jedna piosenka która na prawde wymiata IMO ta piosenka to Rider Pt. 2, tez bardzo fajne jest juz mi wcześniej znane I like the way she do it, nawet też mi sie podoba Piano Man i też jest tam innych bardzo fajnych piosenek, ale i tak nic nie pobije Beg for Mercy (w tym momencie chodzi mi o piosenkę). Ale ogólnie album spoko (ach nie lubie tego słowa, ale nie wiedziałem jakiego innego użyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to Rider Pt. 2 to najgorszy track z albumu, były o lepszy bez efektu jaki 50 dodał do swojego głosu (ten "T-Painowski"). Z całkowitym osądzeniem T.O.S.''a poczekajmy na full wersję tego albumu - choć na pewno będzie on gorszy od Beg For Mercy... ;/ Trudno...
Jeśli chodzi o oczekiwanie na albumy, które pojawią się na wakacjach to G-Unit jest u mnie na ostatnim miejscu. Bradziej czekam na "L.A.X." The Game''a, "Untitled" Nas''a, "Blessed" Busty Rhymes''a i "Exit 13" LL Cool J''a.
Zmienił się 50 Cent - zmieniło się G-Unit - smutna prawda... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przedstawię oficjalną tracklistę:
1. "Straight Outta Southside"
2. "Piano Man" ft. Young Buck
3. "Close To Me"
4. "Rider Pt.2" ft. Young Buck
5. "Casualties of War"
6. "You So Tough"
7. "No Days Off" ft. Young Buck
8. "T.O.S. (Terminate on Sight)"
9. "I Like the Way She Do It" ft. Young Buck
10. "Kitty Kat"
11. "The Party Ain''t Over" ft. Young Buck
12. "Let It Go" ft. Mavado
13. "Get Down"
14. "I Don''t Wanna Talk About It"
15. "Ready or Not"
16. "Money Make the World Go Round"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 11:39, Madt napisał:

50 Cent pewnie nieźle się wkurzy(ł) bo T.O.S. jest już w necie... xD


No ja bym się na pewno wkurzył :)
Po tym jak były przecieki odnośnie Curtisa myślałem, że będzie trochę uważniej dobierał sobie towarzystwo. A tu proszę... jednak ktoś sprzedał płytę.

Do tej pory z T.O.S. słyszałem tylko tracki numer: 4, 9, 11, 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tego się nie spodziewałem 50 cent znowu nas odwiedzi :) I to moje miasto :D Pod koniec sierpnia w Gorzowie Wlkp. Koncert!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec beefu G-Unit vs The Game??Będzie współpraca?
Nie,to nie żart. The Game już kolejny raz wypowiada się publicznie na temat swojego beefu z G-Unit.Oto fragmenty jego dwóch wywiadów-

Dla Los Angeles Times-

"Nie mam beefu z 50 Cent''em.Obaj powiedzieliśmy dużo,ale nie jesteśmy jak Biggie i Pac.Doceniam to,że ziomek pomógł mi dostać się na szczyt".

Dla Inked Magazine-

" Inked- Pracowałeś juz z takimi osobistościami jak Dre,Kanye West,Timbaland i G-Unit. Jeżeli miałbyś wybierać z kim teraz chcesz współpracować,kto by to był?
Game-Jeżeli mógłbym wybrać,to wybrałbym Curtis''a Jackson''a

Inked- 50 Cent?Poważnie?
Game-Tak.Mieliśmy nasz beef ale teraz to już skończone.Nie mam z kolesiem żadnych problemów.Tworzyliśmy świetną muzykę gdy pracowaliśmy razem, i zarobilibyśmy miliard dolarów jeżelibyśmy się ponownie zjednoczyli.Nie wiem,może ten artykuł go zainspiruje.Bardzo chciałbym ponownie pracować z Curtisem.

Inked-Bez jaj! Twój tatuaż "G-Unot" może być małą przeszkodą
Game-Hej,zrobiłem go pod wpływem tego,jak się wtedy czułem.Żyję z dnia na dzień"


Serwis Mediatakeout informuje,że 50 Cent i The Game odbyli tajne spotkanie,na którym mieli oni omawiać kwestię dalszej współpracy i ewentualny powrót Game''a do G-Unit. Wg. informatora na spotkaniu nie zapadły żadne decyzje,lecz na najbliższym albumie 50 Centa można będzie spodziewać się tracku z Graczem.

Zobaczymy jak sytuacja potoczy się dalej.Były już przypadki gdy Game deklarował koniec beefu z G-Unit a następnie atakował 50 Centa i ekipę G.Tym razem sygnały od Gracza są bardzo wyraźne-pozostaje czekać na więcej info.

www.shadyattack.pl
------------------------------------
Tylko że z tego co ja wiem, to informacje z Mediatakeout trzeba traktować z przymrużeniem oka... Ale nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu można pobrać darmowy mixtape - This Is 50, Vol. 3: Sincerely Yours, Southside. Przesłuchałem go - jest to zbiór starych kawałków z dogranymi zwrotkami 50 Cent''a. Według mnie jest ciekawy i fajnie się go słucha, więc polecam. :)
tutaj można go pobrać:
http://vibesource.wordpress.com/2008/06/23/dj-whoo-kid-50-cent-sincerely-yo urs-mixtape/
(nie sugerujcie się okładką, bo w ogóle do zawartości nie pasuje)

20080718121440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../

WooW jak darmowe to sobie chyba z chęcią z tego skorzystam. Ale przykuł do mnie Post powyżej TMJ że Game ma niby wracac do G-Unit hehe ale jaja :D a niby Young Buck Dissujący go miał już robić kawałek z Game''em.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 12:21, Sir Braveheart napisał:

/../

WooW jak darmowe to sobie chyba z chęcią z tego skorzystam. Ale przykuł do mnie Post
powyżej TMJ że Game ma niby wracac do G-Unit hehe ale jaja :D


Też skorzystam. Jeśli Game ma współpracować z 50, to bardzo dobrze. Ich kawałki Westside Story, How we do oraz Hate it or love it są świetne ;) Podoba mi się to, że Game w końcu docenił 50 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 centa bardzo lubię , muzyka jego mi się podoba no i przyjeżdża na koncert do Polski do Gorzowa 30 Sierpnia 2008 , tylko ciekawe jakie ceny biletów będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować