Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Niedawno kupiłem kupiłem sobie RDR. Grę kupiłem na gram.pl ii było napisane że w zestaw wchodzą 3 DLC które zawierają zestaw złotej broni, jakiegoś rumaka i strój zabójcy. Jak odblokować te dodatki w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie* dostałeś kod na te dodatkowe rzeczy, i musisz je pobrać z marketu


*
Prawdopodobnie, bo zazwyczaj tak jest, ale pewności nie mam bo na gram RDR nie kupowałem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 15:16, Diverso napisał:

Jakieś kody dostałeś?

Nie dostałem żadnego kodu. W pudełu\ku była tylko książeczka się znaczy instrukcja i mapa świata i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Na okładce powinieneś mieć czarną nalepkę ''Bonus Unlocable Content <wymienione bonusy>'', a w pudełku kartę-zdrapkę z kodami. Przynajmniej ja tak miałem w swoim egzemplarzu (zamówiony u Cenegi). Ewentualnie sprawdź w karcie swojego zamówienia na gramie. Kody wklepuje się w menu RDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 15:22, Lex napisał:

/ciach/
Na okładce powinieneś mieć czarną nalepkę ''Bonus Unlocable Content <wymienione bonusy>'',
a w pudełku kartę-zdrapkę z kodami. Przynajmniej ja tak miałem w swoim egzemplarzu (zamówiony
u Cenegi). Ewentualnie sprawdź w karcie swojego zamówienia na gramie. Kody wklepuje się
w menu RDR.

No niestety przejrzałem na pudełku nic nie mam. Wydaje się jakby to było stantardowe wydanie. No a w zamówieniu też nie mam żadnego kodu. Mimo że w zamówieniu wyraźnie pisze że powinny te 3 DLC-ki być. Hmm dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 15:29, Lex napisał:

/ciach/
W takim razie pisz maila do gramowego sklepu/konsulatu Akne i wyjaśniaj sprawę. :)

Nom bedę musiał niestety interweniować :) Ale dzięki za pomoc

Sipso2008: Nie mam tam w moich zamówieniach klucza niestety. Wiem o co ci chodzi, bo np. w MAss Effect 2 to tam klucze były podawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie właśnie w UN, uratowałem już kilka pierwszych ocalałych w miasteczkach itd, ale jest jeden problem. Nie mam konia, wszędzie idę z buta. Możliwe, że właśnie na tym ma zabawa polegać, bo zombiaki chodzą w tych lasach itd niemniej jest to jednak denerwujące, bo jak zauważyłem niektóre znaczniki są od siebie dość daleko. Jakieś rady czy to normalne?

Przy okazji ten dodatek jest świetny, z początku byłem trochę sceptycznie nastawiony do umiejscowienia zombie w świecie RDR, ale już po pierwszych minutach bardzo mi się spodobało. Nie przeszkadza mi nawet to, że mam lekkiego stracha jeśli chodzi o chodzące umarlaki. Ponura atmosfera opustoszałych miast, częsty brak amunicji, dubeltówka w dłoniach i dziurawienie zombie jest po prosu super. Do tego ten początek gry, nie spodziewałbym się takiego obrotu spraw :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz konia, gwizdnij i koń przybędzie :P
Zawsze jest jakiś, nieważne czy już jeździłeś czy nie.

Ja mam problem, bo odbiłem wszystkie możliwe miasta w grze (tzn nie w meksyku, bo jest zamknięty!) i nie mam już żadnych misji, ani głównych ani pobocznych.
Jednym słowem mam jakiegoś buga i nie mogę pchnąć fabuły do przodu...
]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 19:09, Mafioso_PL napisał:

Jak nie masz konia, gwizdnij i koń przybędzie :P
Zawsze jest jakiś, nieważne czy już jeździłeś czy nie.

Zapomniałem wspomnieć o tym w poprzednim poście. Na początku gry kiedy już jesteśmy przed naszym domem gotowi do drogi zagwizdałem po konika i ten przybył. Dotarłem z nim do pierwszego miasta, zaczęła się cutscenka i koń zniknął. Od tamtej pory kiedy wciskam przycisk gwizdu nic się nie dzieje tym samym żaden transport po mnie nie przyjeżdża :/, jeden raz jakiś udało mi się znaleźć jednego konia zaparkowanego w oczyszczonym miasteczku, ale został zabity przez niedźwiedzia zombie. To jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możliwe, bo koń nawet gdy zginie, to po jakimś czasie powinien pojawić się nowy do "przygwizdania"...
Spróbuj przespać kilka dni, jeśli to nie pomoże, połaź po bezdrożach a może trafi Ci się jakiś Koń Apokalipsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 19:19, Mafioso_PL napisał:

Spróbuj przespać kilka dni, jeśli to nie pomoże, połaź po bezdrożach a może trafi Ci
się jakiś Koń Apokalipsy :P

Spróbuję. Zdaje się, że miałem już okazję złapania jednego z tych koni apokalipsy, tło na mapie zaznaczyło się wtedy na niebiesko. Niestety w tym miejscu była też chmara zombi, nie dałbym im rady, do tego sam nie miałem konia, a bez niego złapanie tamtego byłoby pewnie niemożliwe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam żadne zombi nie straszne. Ogólnie to ta część gry jest zwalona, bo można zabić wszystkich zombi po prostu strzelając, nie trzeba celować, tylko czekać aż podejdą na odległość ręki i strzelić, będziemy mieli wtedy animacje ładnego headshota i tak z każdym zombiakiem. Nie ma na to limitu ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 19:09, Mafioso_PL napisał:

Jak nie masz konia, gwizdnij i koń przybędzie :P
Zawsze jest jakiś, nieważne czy już jeździłeś czy nie.

Ja mam problem, bo odbiłem wszystkie możliwe miasta w grze (tzn nie w meksyku, bo jest
zamknięty!) i nie mam już żadnych misji, ani głównych ani pobocznych.
Jednym słowem mam jakiegoś buga i nie mogę pchnąć fabuły do przodu...
]


musisz zrobić te questy z znakiem zapytania (?) i jedną misje missing souls [ wtedy marston rozmawia z jakimś kapitanem amerykanskim i ratujesz dziewczynę ] i jak zrobisz jak napisałem to będzie quest u West Dickensa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny błąd z przywołaniem konia nagle się naprawił więc wszystko działa jak należy. Teraz mam inne pytania. Udało mi się złapać jednego z koni apokalipsy, podejrzewam, że to zaraza. Te konie mają jakieś specjalne właściwości? Widziałem gdzieś na filmiku, że ten płonący żywym ogniem podpala przeciwników kiedy się na nich wjedzie. A co z resztą?

Mam też pewien problem z zdaniem ze znaku zapytania. To zadanie z kręceniem filmu, powie mi ktoś proszę o co w nim chodzi, bo chyba jakiś głupi jestem i nie rozumiem albo to jakiś kolejny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że NIE MAM żadnych zadań, ani głównych, ani pobocznych

@Damianuss1
W tej misji musisz złapać toksycznego zombiaka (pluje zieloną mazią) na lasso i zaprowadzić to "wytwórni" :P

Co do koni, wszystkie chyba mają nieskończoną staminę (tzn nie męczą się) po za tym koń którego aktualnie posiadam (śmierć :P) nie potrafi jechać prosto, przez co ciągle trzeba korygować tor jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 16:52, Damianuss1 napisał:

Udało mi się złapać jednego z koni apokalipsy, podejrzewam, że
to zaraza. Te konie mają jakieś specjalne właściwości?

Zaraza jest niemal nieśmiertelna
Głód nie męczy się od galopu
Wojna podpala przez dotknięcie
Śmierć zabija przez dotknięcie

http://reddead.wikia.com/wiki/Four_Horses_of_the_Apocalypse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 17:25, Mafioso_PL napisał:

W tej misji musisz złapać toksycznego zombiaka

Dzięki za info, to chyba nie będzie łatwe. Dość rzadko spotykam je na drodze.

@Fatal-X
Dzięki za linka, teraz wszystko jasne :). W takim razie jestem obecnie posiadaczem "Zarazy" - niezniszczalny i nigdy się nie męczy (to chyba powinno dotyczyć wszystkich czterech hmm?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować