Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Jeśli chcesz wydać około 1500 złoty za grę (bo w sumie na to wychodzi) to moim zdaniem żadna gra nie jest tyle warta. Ale jeśli nosisz się z zamiarem kupna konsoli to ta gra na pewno jest po stronie zalet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem ostatnio na gram.pl RDR -> http://www.gram.pl/sk8_9QPjHu0_Red_Dead_Redemption_3_DLC.html
Opis sugeruje, że w zestawie są 3 DLC, jednak nie dostałem do gry żadnych kodów na nie. I stąd moje pytanie - czy ta zawartość jest już w grze i nie trzeba wpisywać kodów, czy może opis produktu to pozostałość po pre-orderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Wchodzisz na Sklep.gram.pl ->Wchodzisz na swoje konto o twoim nicku,lub prościej kliknij na "Moje konto" na górze po prawej stronie. Lista zakupów-> RDR-> Prawdopodobnie tam będą kody.
Lub.

W instrukcji powinna byc dodatkowa "utwardzona" naklejka-> odklej ją i masz tam kody. I robisz odp. kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widzisz miałem ten sam problem co ty. Nigdzie tego kodu na DLC nie miałem, ani w swoich zamówieniach, ani na pudełku. Napisałem do obsługi sklepu i podali mi ten kod e-mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będę pilnował swojego zdania - NAJLEPSZA gra 2010 roku. W sumie to przy żadnej grze się tak nie bawiłem (Sorry, nawet przy Uncharted 2 i Killzonie drugim ;).

Co prawda kupowanie konsoli dla samej gry wydaje się nieco dziwne, aczkolwiek... polecam tak czy inaczej : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie.Korzystam często z RDR wikia, i tak.Gram w Undead Nightmare i jest jeden q.

Spoiler

który wymaga Undead Bait i Dynamite.

Lecz Ja nie wiedziałem o tym,że takie coś będzie i zużyłem all. W wiki są 2 miasta które trzeba uratować. Lecz są inne jakieś możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 13:38, BartexooN napisał:

Witam,mam takie pytanie.Korzystam często z RDR wikia, i tak.Gram w Undead Nightmare i
jest jeden q.

Spoiler

który wymaga Undead Bait i Dynamite.

Lecz Ja nie wiedziałem o tym,że
takie coś będzie i zużyłem all. W wiki są 2 miasta które trzeba uratować. Lecz są inne
jakieś możliwości?


Undead Bait możesz zrobić sam z dwóch składników, które na wiki na stówę znajdziesz. Dynamit musisz już znaleźć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 13:03, Nightdew napisał:

Szybkie pytanie, ponieważ nie siedzę w temacie. Jest w planach wersja PC?

Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał.
I szczerze mówiąc wątpię, żeby w najbliższym czasie się to zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 14:59, bobobo napisał:

Czy po przejściu RDR można grać dalej,i czy są jakieś dodatkowe misje,typu zabij tylu
przeciwników w tym czasie?


tak, można grać po przejściu i robić to samo co w podstawce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Undead Nightmare.Macie jakiegoś przez was wypróbowanego glitcha na

Spoiler

Chupacabrę? Potrzebna jest do zabicia by mieć Unicorn''a.

. Bo Ja tego glitcha którym jest na RDR.wikia.com jest ,że zapisać grę w pewnym miejscu [Chuparosa- czy jakoś tak to się pisze] i wyłączyć konsolę,pojechać niedaleko kościoła i tam powinien być.Ale od cholery ja przeszedłem Undead Nightmare , buszuję po całym meksyku i nic :F... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 15:28, Kreek napisał:

> Czy po przejściu RDR można grać dalej,i czy są jakieś dodatkowe misje,typu zabij
tylu
> przeciwników w tym czasie?

tak, można grać po przejściu i robić to samo co w podstawce...


Chyba wam te DLC na głowę upadły. Przecież on pyta o podstawkę, ani nawet na chwilę nie pomyślał o tych zdzieraczach kasy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego glitchem?

Spoiler

Chupacabrę można spotkać i bez takich pomocy i ten sposób nie jest skuteczny w 100%, to tylko jakieś prawdopodobieństwo.

Zakładam, że nie spotkałeś jej wcześniej i że masz rangę 4 Undead Hunter?
Spoiler

Ja Chupacabry szukałem ponad 2 godziny i miałem już serdecznie dość tego jeżdżenia, a tu nagle - jest. Nie jeździj po całym Meksyku, tylko wałęsaj się od Ojo Del Diablo przez tereny na południe od Las Hermanas i Sepulcro aż do terenów w okolicy Mesa De La Luna i Casa Madrugada. Nie spotkasz - w drugą stronę. I do oporu.



@Zaś do Pana powyżej....
Dość łatwo wyczytać z posta, że przez słowo "podstawka" chodziło o main storyline. I to że nie podoba Ci się DLC nie znaczy że masz na kogoś najeżdżać, że coś komuś upadło na głowę. To raz. Dwa - DLC do RDR akurat zdzieraczami kasy nie są, tylko świetne kawałki zawartości w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja sam pod dwóch dniach ją ubiłem... Wkurzające to jest naprawdę. Mój egzemplarz pojawił się na południe od Casa Madrugada. Po prostu próbuj. Mi te sposoby z wikii nie pomogły. Po prostu jeździłem i "szukałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2011 o 18:06, Woo-Cash napisał:

Chyba wam te DLC na głowę upadły. Przecież on pyta o podstawkę, ani nawet na chwilę nie
pomyślał o tych zdzieraczach kasy ;>


No to,można wreszcie grać w RDR po ukończeniu wątku fabularnego i robić np. misje poboczne BEZ DLC?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2011 o 18:06, Woo-Cash napisał:

Chyba wam te DLC na głowę upadły. Przecież on pyta o podstawkę, ani nawet na chwilę nie
pomyślał o tych zdzieraczach kasy ;>


Eee, podstawkę napisałem z rozpędu:D
Chodziło mi o główny wątek, że można robić to samo co w głównym wątku.
I tak na marginesie - dodatek z zombiakami jest tani i oferuje znacznie więcej niż np. droższy vietnam do bc2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam takie pytanie. W Escelera jest taki bug,że możesz wejść "pod ziemię" i wbić acziwa z 10 min. Wanted i musisz uciekać. Nie pamiętam nazwy, robiłem tak jak kazali ,ale nie wchodzi mi w "dzbanek". Są inne metody? Większość przypadków psuje przypadkowe osoby z Live''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować