Zaloguj się, aby obserwować  
GarosS

Red Dead Redemption - temat ogólny

801 postów w tym temacie

Mam pytanie co do pudełkowego dodatku Undead Nightmare na Xboxa. Posiadam podstawkę w menuu jest do wyboru podstawka albo dodatek czy czeka mnie jak kupie dodatek zonglowanie plytami? I jeszcze jedno czy te DLC którę są na płycie będą widzoczne w Menu DLC w grze?. Wszystkie gry instaluje na dysk twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże, ale jestem podjarany. Zacząłem dzisiaj grać w Undead Nightmare po ponad rocznej przerwie po rozstaniu się z podstawką i na nowo zakochałem się w RDR. Jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły, a dialogi to po prostu masakra- parodia horrorów (Undead Nightmare). Przy motywie z Sasquatchem ryczałem ze śmiechu, a potem zbierało mi się na płacz. :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Powiesz mi jedną rzecz? Uporałeś się z tą

Spoiler

Chupacabrą

? Za kija czytam TrueAchievements rady itd. ale nie mogę tego ścierwa znaleźć. Nie mam tego acziwa ,bo sprawdzałem. Proszę o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:15, BartexooN napisał:

/.../
Powiesz mi jedną rzecz? Uporałeś się z tą

Spoiler

Chupacabrą

? Za kija czytam TrueAchievements
rady itd. ale nie mogę tego ścierwa znaleźć. Nie mam tego acziwa ,bo sprawdzałem. Proszę
o pomoc! :)

Gram dopiero od wczoraj i nie byłem jeszcze w Meksyku. ;) Dam Ci znać jak ją znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:15, BartexooN napisał:

/.../
Powiesz mi jedną rzecz? Uporałeś się z tą

Spoiler

Chupacabrą

? Za kija czytam TrueAchievements
rady itd. ale nie mogę tego ścierwa znaleźć. Nie mam tego acziwa ,bo sprawdzałem. Proszę
o pomoc! :)

Podobno jeżdżenie na jednym z koni

Spoiler

apokalipsy - Śmierci

zatrzymuje spawnowanie sie
Spoiler

Chupacabry

. Możesz też zapisać grę w Chuparosa, wyłączyć grę i po włączeniu najczęściej
Spoiler

Chupacabra

pojawia się w okolicach Perdido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią pograł z kimś w advancet co-op na xboxie. Kilka razy udało mi się pograć z kimś "ogarniętym" ale to rzadkość. GT - ShadoverPL.

P.S Jak trafić latającego nietoperza Tomahawkiem ? Jest jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 12:15, BartexooN napisał:

/.../
Powiesz mi jedną rzecz? Uporałeś się z tą

Spoiler

Chupacabrą

? Za kija czytam TrueAchievements
rady itd. ale nie mogę tego ścierwa znaleźć. Nie mam tego acziwa ,bo sprawdzałem. Proszę
o pomoc! :)

Nie mogę edytować poprzedniego posta: skończyłem już Undead Nightmare i do 100% brakuje mi tylko wyzwania Undead Sharpshooter 4 i 5 oraz misje z zaginionymi. Chupacabrę znalazłem tak jak wspomniałem po wczytaniu save''a w Chuparosie i jeżdżeniu po Perdido na zachód/północny-zachód od Las Hermanas. Dam sobie rękę uciąć, że ta lokalizacja to absolutny pewniak, bo skorzystałem z niej dwa razy. :) Upewnij się tylko czy zebrałeś wszystkie cztery

Spoiler

apokaliptyczne

konie i masz wykonany challenge Undead Hunter 4. Bez tego nie pojawi się Czupakabra.

Jednorożca znajdziesz na samym końcu
Spoiler

Meksyku,

tam gdzie na mapie w grze są
Spoiler

trzy biegnące bizony.

Unicorn po prostu jest cudowny. Najszybszy wierzchowiec w grze i te motylki z tęczową poświatą przy galopie <3.

Powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 05:23, Harrolfo napisał:

Co mi powiecie o Undead Nightmare?
Ten dodatek to tylko misje, czy coś do samej mechaniki wnosi?


Nowa fabuła w singlu, nowe postacie, konie, mityczne kreatury, i ogólny survivor wśród zombiaków na pustkowiach i miastach. Do tego nowy tryb do multi i nowe skórki dla postaci. Ja osobiście zakochałem się w UN jako najlepszym DLC kiedykowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 16:14, Harrolfo napisał:

A czy powinno spodobać się każdemu, czy raczej tylko fanom zombie?


Nie mam pojęcia. ;P Nie jestem szczególnym fanem zombie, ale połączenie tego tematu z dzikim zachodem po prostu mnie zauroczyło. Klimat w Undead Nightmare jak dla mnie jest niepowtarzalny i jeśli RDR było dla Ciebie bardzo dobre, to warto by spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 16:14, Harrolfo napisał:

A czy powinno spodobać się każdemu, czy raczej tylko fanom zombie?


Dla mnie jest raczej w porządku jeśli się skupisz na fabule. Są momenty upierdliwe, ale ogółem było nawet ciekawe. Osobiście dużo bardziej wolę podstawkę, ale nie musiałem się zmuszać, żeby przejść Undead Nightmare''a (a biorąc pod uwagę, że w 90% gier muszę się zmuszać, żeby przechodzić dalej, vide Skyrim i maaasa innych tytułów, to znaczy że mnie porządnie wciągnęło i nie znudziło swoją monotonnią :p)

i nie, nie jestem fanem zombie a wręcz daleko mi do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 21:37, Malevyn napisał:

ja mam pytanie co z ta wersja na PC ? RDR mial wyjsc na pcty w lutym/marcu tego roku
z tego co pamietam.


Nigdy nic takiego nie było powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować