Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Gry MMORPG :)

1501 postów w tym temacie

Darmowy MMORPG.Nie trzeba się rejestrować.Wpisujesz tylko login i grasz.Gra jest w grafice 3D.Oto link:
www.maidmarian.com
Wchodzisz na stronę i wybierasz grę pod tytułem sherwood dagernon.Są tak też inne MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też znam fajną gre mmorpg nazywa się gunboud .Jest legalna można grać na serwerze globalnym(nie ma innego^^).Gra jest turowa jesteś ludzikiem na wózku masz za zadanie niszczyć przeciwników.Zyskujesz GP kupujesz zobie nowe rzeczy. Więcej informacji znajdziesz na stronie domowej http://www.softnyx.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:56, You Bad napisał:

ja też znam fajną gre mmorpg nazywa się gunboud .Jest legalna można grać na serwerze
globalnym(nie ma innego^^).Gra jest turowa jesteś ludzikiem na wózku masz za zadanie niszczyć
przeciwników.Zyskujesz GP kupujesz zobie nowe rzeczy. Więcej informacji znajdziesz na stronie
domowej http://www.softnyx.net/


To nie jest MMORPG, a jedynie MMO. Z tego co się orientuję to to się zalicza do strategii turowych... Ale gra fajna. No, malo możliwości jest, szybko się nudzi ale i tak polecam spróbować, może się komuś spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pytanko :) Chce zrobić gre MMORPG i chciałbym zapytać w jakim świecie chcielibyscie by była osadzona...zapowiadałem że będe robił gra była przeszła testy grało w nią (I NADAL GRA! :D) 25 osób ale linka nie podam bo chce zrobic nowa i tamte osoby pewnie się tam przeniosa ale co tam...

Więc w jakim świecie chcielibyscie by była osadzona? Takie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:13, Ecko09 napisał:

Najlepiej w świecie Gothica, Myrtanie!


Temat jest o grach MMO czyli Masive Multiplayer Online ;-) Napisałeś o grze RPG a nie MMORPG. Gra MMO to taka w której gramy przez internet a nie na komputerze nie poprzez sieć tak jak wymieniłeś Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:15, piotrek-heroes napisał:

> Najlepiej w świecie Gothica, Myrtanie!

Temat jest o grach MMO czyli Masive Multiplayer Online ;-) Napisałeś o grze RPG a nie MMORPG.
Gra MMO to taka w której gramy przez internet a nie na komputerze nie poprzez sieć tak jak
wymieniłeś Gothic.


ech zobacz mój post wyżej :D zrozumiesz o co mu chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 10:45, Master J napisał:

Darmowy MMORPG.Nie trzeba się rejestrować.Wpisujesz tylko login i grasz.Gra jest w grafice
3D.Oto link:
www.maidmarian.com
Wchodzisz na stronę i wybierasz grę pod tytułem sherwood dagernon.Są tak też inne MMORPG.

dzieki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 18:15, piotrek-heroes napisał:

> Najlepiej w świecie Gothica, Myrtanie!

Temat jest o grach MMO czyli Masive Multiplayer Online ;-) Napisałeś o grze RPG a nie MMORPG.
Gra MMO to taka w której gramy przez internet a nie na komputerze nie poprzez sieć tak jak
wymieniłeś Gothic.


wiem co to jest MMO. Jestem graczem i znam się an tych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepszą grą MMO 3D jest Maple story.
Strona oficjalna: www.nexon.net (wchodzić poprzez IE)
Strona nieoficjalna: www.maple-superhost.pl i www.maple.yoyo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować