Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie nowa część Commandos

20 postów w tym temacie

Jeżeli faktycznie ma powrócić stary dobry Commandos, to jest się z czego cieszyć. "Dwójkę" wspominam bardzo dobrze i wcale bym się nie obraził, gdyby autorzy pozostali nawet przy starej oprawie graficznej. Oczywiście przydałoby się podnieść jakość obiektów i przystosować je do wyższych rozdzielczości, ale np. wprowadzenie swobodnej kamery psułoby grę. Tak czy siak, będę śledził nowinki o nowym Commandos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe.... pozostaje mieć nadzieję że nie strzeli im do łba multipratformowość, i nie zrobią z gry jakiegoś #@R%#%%#!$$#@% casuala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chciał bym żeby zrobili ją tylko na pieca, dzięki temu najlepiej oddadzą klimat poprzednich części. W przypadku wielu platform będzie trzeba pójść na kompromisy, a to nie dobrze wpłynie na stary styl rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety taka gra tylko na PC może być... no jakoś nie widzę grania na padzie. Wielu próbowało... i chyba nic z tego dobrego nigdy nie wyszło... echhhh... Commandosi ... to była gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie się tam najbardziej pierwsza część komandosów podobała. Te nawiązania do filmów.. przecież akcja w górach <gdzie trzeba było wjechać wyciągiem> to growa adaptacja "tylko dla orłów" ^^
I fakt, jak dla mnie to mogą zosać nawet przy rysowanych tłach, ale tej gry na konsolach nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka to najlepsza część serii. W Strike Force nawet nie grałem, wystarczyło demo.
Akurat wczoraj się zastanawiałem czy wydadzą kiedykolwiek jeszcze jedną część. No i mam odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż moje serce mocniej zabiło, gdy przeczytałem nagłówek... Oczywiście w tym samym momencie przypomniałem sobie katastrofę znaną jako Strike Force, ale treść artykułu daje jednak nadzieję, że panowie z Pyro świadomi są błędów, jakie popełnili.

Pierwsza część Commandos mnie zachwyciła, druga powaliła na kolana ulepszeniami w każdym aspekcie (moim skromnym zdaniem - jedna z najlepszych gier wszech czasów), trzecia straszliwie rozczarowała, o Strike Force już wspomniałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ "W związku z tym nowa część serii będzie bardziej przypominała Commandos 2 - chyba najbardziej udaną odsłonę gry."

True, true. Jedyna część która mnie nie znudziła po dwóch planszach i przeszedłem ją całą. Strike Force było ciekawym pomysłem ale gra cierpiała na schizofrenię - ni to commandosi, ni shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strike Force miał jedną udaną misję: jak się snajperem oficerów zdejmowało w ruinach miasta. No ale jak wrócą do korzeni i nei będą starali się na siłę robić na wszystkie platformy jednocześnie to super. Tzn. po wersji PC niech sobie konwertują jak im zależy, ale tylko wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dwójki nie raz wracam, cieszę się że nowa odsłona powróci do korzeni. Czas pokaże, czy będzie równie dobra. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 09:49, dark_master napisał:

a mnie się tam najbardziej pierwsza część komandosów podobała.


Witam w klubie. Także uważam pierwszą część za najlepsza ;)
Ach ta 15 misja - ile się człowiek nabluzgał, ale grać się od tego jeszcze bardziej chciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Commandos
mam wszystkie części poza nieszczęsnym Strike Force.
Rewelacyjna wiadomość że goście z Pyro wracają do korzeni.
Oznacza to tylko jedno - stare, dobre Commandos.
Oby jakieś nowe info pojawiło się jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja radość nie zna granic. Nareszcie nowa część Commandosów. I to w dodatku wg. zapewnień podobna do początków serii, a nie tej pomyłki Strike Force. Najlepszą częścią była dwójka. W pierwszej części brakowało przedmiotów do ogłuszania niemieckich żołnierzy - praktycznie tyle strzelanie zza rogu. Dwójka była pod tym względem miażdżąca. Czekam niecierpliwie, ciekawe jacy komandosi będą oddani do naszej dyspozycji. Oby powrócił Driver, którego tak brakowało mi w trójce (też dobra, ale gorsza od dwójki). Może również pojawi się ktoś nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nformator Gamera przyznał, że przeniesienie serii w 3D nie było dobrym zabiegiem i Commandos: Strike Force z 2006 roku było po prostu słabe. Gra będzie w związku z tym pełnoprawną strategią a pomysł widoku fpp nie powróci.


AMEN


aby inne firmy poszły tym szlakiem... np Ubisoft i Heroes VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurogamer.net/articles/pyro-bringing-commandos-back-to-life

No i guzik z pętelką, Pyro twierdzi, że informacje są fałszywe, a żurnalista zacytował stwierdzenia, których nikt nie wypowiedział.
Swietnie wręcz, dla mnie oznacza to jedno - jeśli powstanie kolejna część Commandos, będzie ona gniotem na miarę Strike Force. Na powrót do korzeni chyba nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jedynka była świetna - choć psioczyłem na dwie rzeczy: za mało było tam inwencji gracza - całość w zasadzie sprowadzała się do odkrycia jak daną misję umyślili sobie przejść autorzy gry. Jakiekolwiek odstępstwa od schematów zaproponowanych przez panów z Pyro były boleśnie karane...
Druga sprawa - umiejętności komandosów. Rozumiem, specjalizacja ale... tylko nurek umiał pływać (sic !), tylko szpieg mógł założyć niemiecki mundur, itp. - iście kretyńskie założenie...

Ponoć te mankamenty poprawiono w "dwójce". Niestety nie dane mi było sprawdzić, choć wersja z CDA gdzieś w domu leży. Gra strasznie gryzła się z Win XP (brak dźwięku, wyloty do pulpitu). Choć przy czasie (czyli nieprędko) zerknę czy działa to to pod Vistą.

Co do remake - jestem na tak, przy założeniu że zapomnimy o nieporozumieniu jakim było Strike Force.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować