Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

HARDCORE TEAM

234 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2009 o 23:17, Wipu napisał:

Za dużo ocen jednogwiazdkowych i ocenianie wyłączone :<

Tak jak usuwane są niektore komentarze, oczywiscie negatywne. Moze i lepiej, nie uslyszymy za pare dni w tv ze jakies dziecko skoczylo z mostu bo bylo dreczone w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej dadzą sobie spokój, bo zrobią sobie krzywdę, a później powiedzą, że to przez użytkowników gram.pl, dla których dzieła HARDCORE TEAM były za mało hardcorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 23:23, Starscream napisał:

> Za dużo ocen jednogwiazdkowych i ocenianie wyłączone :<
Tak jak usuwane są niektore komentarze, oczywiscie negatywne. Moze i lepiej, nie uslyszymy
za pare dni w tv ze jakies dziecko skoczylo z mostu bo bylo dreczone w internecie


Jakby to nagrali, to chociaż jeden filmik by im się udał... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 23:27, rob006 napisał:

> > Za dużo ocen jednogwiazdkowych i ocenianie wyłączone :<
> Tak jak usuwane są niektore komentarze, oczywiscie negatywne. Moze i lepiej, nie
uslyszymy
> za pare dni w tv ze jakies dziecko skoczylo z mostu bo bylo dreczone w internecie


Jakby to nagrali, to chociaż jeden filmik by im się udał... :>

A pozniej byłoby oburzenie że przemoc w internecie, że ludzie są orkutni i molestuja psychicznie i w ogole wszystkiemu winni są forumowicze i CS:)
Ale faktycznie byłoby hardkorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wipu, ty nie rozumuj tylke siedź i się śmiej. Ja mam ubaw po pachy i z nich i z, pożal sięBoże, sfrustrowanych forumowiczów z misją :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezi: z tego co mi wiadomo dopiero co zaczales gimnazjum. Wiesz, w podstawowce tez bylem dobry z matmy ;)

A logo ocenię tak: jego wartościowość i skomplikowanie są na tym samym poziomie co wy - to znaczy poniżej wszelkiego poziomu. Takie coś to ja w 2 minuty w paincie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2009 o 22:13, Starscream napisał:

(...) a wiedze potrzebna do przetlumaczenia tamtego tekstu zdobywasz w podstawowce

To do jakiej ty podstawówki chodziłeś ? ;) Nie przypominam sobie uczenia się w podstawówcę słów: "thread", "nigga" czy "y''all".

Dnia 05.09.2009 o 22:13, Starscream napisał:

> Przy okazji, język międzynarodowy to nie jest angielski slang...
Niedlugo nikt na Ziemi nie bedzie mowic w 100% poprawna angielszczyzna wiec schowaj sie

Życzę powodzenia jak będziesz pracował w zagranicznej korporacji i powiesz do swoich współpracowników "y''all niggaz..." Nie twierdzę, że trzeba mówić czystym angielskim, ale bez przesady ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 10:45, HunterO7 napisał:


> (...) a wiedze potrzebna do przetlumaczenia tamtego tekstu zdobywasz w podstawowce

To do jakiej ty podstawówki chodziłeś ? ;) Nie przypominam sobie uczenia się w podstawówcę
słów: "thread", "nigga" czy "y''all".

Do normalnej, zostalem tam wyszkolony w dochodzeniu do pewnych rzeczy
To ze ciebie tam nie nauczyli co znaczy thread to juz tylko powinienes winic poziom nauczania bo thread ma tyle wspolnego ze slangiem co ty z angielskim
Tobie trzeba wszystko powiedziec po 100x zeby dotarlo? Nie potrafisz dojsc do tego ze yall = u all? Niggers (to nie jest wbrew pozorom slowko ze slangu)---> niggaz czyta sie tak samo, ale ty musisz to miec na papierze. Cat dog cow hi i come from poland tego sie nauczysz w podstawowce jesli bedziesz tylko tępo powtarzal za nauczycielem.

Dnia 06.09.2009 o 10:45, HunterO7 napisał:

Życzę powodzenia jak będziesz pracował w zagranicznej korporacji i powiesz do swoich
współpracowników "y''all niggaz..." Nie twierdzę, że trzeba mówić czystym angielskim,
ale bez przesady ^^

Slang a angielski 21 wieku to 2 rozne rzeczy, ale zapomnialem ze masz wieksza wiedze ode mnie
Poza tym miał byc EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2009 o 11:00, Starscream napisał:

Do normalnej, zostalem tam wyszkolony w dochodzeniu do pewnych rzeczy
To ze ciebie tam nie nauczyli co znaczy thread to juz tylko powinienes winic poziom nauczania
bo thread ma tyle wspolnego ze slangiem co ty z angielskim

Nie powiedziałem, że ma coś wspólnego ze slangiem, tylko, że nie jest na poziomie podstawówki. A angielski umiem na poziomie B2 ;)

Dnia 06.09.2009 o 11:00, Starscream napisał:

Tobie trzeba wszystko powiedziec po 100x zeby dotarlo? Nie potrafisz dojsc do tego ze
yall = u all?

Oczywiście, że potrafię. Ja nie miałem problemów z przeczytaniem tego napisu, ale uważam, że nie potrzebanie obraziłeś beziego.

Dnia 06.09.2009 o 11:00, Starscream napisał:

Niggers (to nie jest wbrew pozorom slowko ze slangu)---> niggaz czyta
sie tak samo, ale ty musisz to miec na papierze.

Czarnuch w języku polskim zalicza się do języka potocznego... U mnie w szkole nie uczą takich rzeczy. Inną sprawą jest znać takie słowa, ale ja przynajmniej nie zaczynam nauki języka na poziomie podstawowym od uczenia się takich wyrazów. Może potrzebana jest trochę większa wiedza niż podstawowa...

Dnia 06.09.2009 o 11:00, Starscream napisał:

Cat dog cow hi i come from poland tego
sie nauczysz w podstawowce jesli bedziesz tylko tępo powtarzal za nauczycielem.

A czego mam się nauczyć ? "niggaz" ? czy może "cardiovascular system" ?

Dnia 06.09.2009 o 11:00, Starscream napisał:

> Życzę powodzenia jak będziesz pracował w zagranicznej korporacji i powiesz do swoich
> współpracowników "y''all niggaz..." Nie twierdzę, że trzeba mówić czystym angielskim,
> ale bez przesady ^^
Slang a angielski 21 wieku to 2 rozne rzeczy, ale zapomnialem ze masz wieksza wiedze
ode mnie

Angielski XXI wieku ? :0 A ja myślałem, że afroamerykanow w XXI nie nazywa się niggaz ^^

Dnia 06.09.2009 o 11:00, Starscream napisał:

Poza tym miał byc EOT

To mnie k***wa nie obrażaj. Każdy człowiek ma prawo do obrony ;) Pan i władca się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reszta posta to jakies pierdoly wiec odpowiem tylko na ta linie

Dnia 06.09.2009 o 14:01, HunterO7 napisał:

Angielski XXI wieku ? :0 A ja myślałem, że afroamerykanow w XXI nie nazywa się niggaz

To źle myślałeś. Nigger pochodzi od negro z tego co sie orientuje tak po prostu nazywano czarnych, nie musze przypominac jak murzyni byli traktowani jeszcze 40 lat temu w USA? To słowo nie powstało w 21 wieku i tym bardziej nie zalicza sie do slangu. Niektorzy niedouczeni kazde slowo ktorego nie znaja pakuja do slownika slumsów
To ze u ciebie w podstawowce nie doszliscie z materialem do slowka thread to juz nie moja wina

Poza tym teraz juz wszyscy wszedzie musza mowic afroamerykanow? Moze zacznijmy tez mowic na bialych biali lduzie albo rasa europejska zeby podnesc wspolczynnik poprawnosci politycznej
Murzyni i tyle. Nie sa gorsza rasa ale fakt ze niedlugo zaleja ziemie, patrzac na ich dokonania w nauce to troche szkoda. Przyszli na gotowe po prostu...

Dnia 06.09.2009 o 14:01, HunterO7 napisał:

To mnie k***wa nie obrażaj.

To k***wa zdechnij, najlepiej walnac jakies slowko po lacinie i czuc sie wyzszym
Teraz juz naprawde EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 15:20, Starscream napisał:

Reszta posta to jakies pierdoly wiec odpowiem tylko na ta linie
> Angielski XXI wieku ? :0 A ja myślałem, że afroamerykanow w XXI nie nazywa
się niggaz
To źle myślałeś. Nigger pochodzi od negro z tego co sie orientuje tak po prostu nazywano
czarnych, nie musze przypominac jak murzyni byli traktowani jeszcze 40 lat temu w USA?
To słowo nie powstało w 21 wieku i tym bardziej nie zalicza sie do slangu. Niektorzy
niedouczeni kazde slowo ktorego nie znaja pakuja do slownika slumsów
To ze u ciebie w podstawowce nie doszliscie z materialem do slowka thread to juz nie
moja wina

Poza tym teraz juz wszyscy wszedzie musza mowic afroamerykanow? Moze zacznijmy tez mowic
na bialych biali lduzie albo rasa europejska zeby podnesc wspolczynnik poprawnosci politycznej
Murzyni i tyle. Nie sa gorsza rasa ale fakt ze niedlugo zaleja ziemie, patrzac na ich
dokonania w nauce to troche szkoda. Przyszli na gotowe po prostu...
> To mnie k***wa nie obrażaj.
To k***wa zdechnij, najlepiej walnac jakies slowko po lacinie i czuc sie wyzszym
Teraz juz naprawde EOT


Na razie to ty zachowujesz się, jak człowiek bez kultury i najzwyklejszy cham. Nie każdy musi się zgadzać z twoim zdaniem, tym bardziej, że jest ono moim zdaniem bzdurą. Współczuję Ci szkoły, skoro uczyli cię tam slangu lub innych tego typu rzeczy. Ludzie normalni powinni się uczyć poprawnego słownictwa, a nie mowy potocznej. Owszem, teoretycznie liczy się też wiedza inna niż ogólna (by sobie na przykład pogadać z takim nigga), ale jak to brzmi? Tak czy owak nie wiem, po co te niepotrzebne wyzwiska i obrazy. Z mojej perspektywy widzenia nie możesz się albo pogodzić, że nie masz racji, albo na siłę próbujesz coś komuś wmówić, a takim zachowaniem z pewnością do niczego nie dojdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:36, Starscream napisał:


Lol dziecko pytał cie ktos o zdanie? Idz sie pobawic klockami

Jesteś od niego starszy tylko o 3 lata więc wiesz...

A do ludzi co tu się plują. Każdy kto widział ich filmiki, wie, że to syf jakich mało i skuteczna prowokacja (9 stron? wow!). No i fajnie, zostawcie to dla siebie. Niech oni sobie nagrywają te swoje hardkorowe, ekstremalne i w ogóle massiv filmiki. Macie z tym jakiś problem? Z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:40, Woko11 napisał:

>
> Lol dziecko pytał cie ktos o zdanie? Idz sie pobawic klockami
Jesteś od niego starszy tylko o 3 lata więc wiesz...

To ja robie głupie filmiki o skakaniu na linie i masturbuje sie przy kreceniu jakiegos dziecka wchodzacego na drzewo? Wiek to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jest młodszy od Ciebie a zachowuje się o niebo lepiej:P Co z tego że wystawia się na pośmiewisko, przynajmniej nie poniża innych bez powodu. A z tego co widzę to Ty robisz to przy okazji każdej kłótni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2009 o 16:56, Cierpik182 napisał:

A z tego co widzę to Ty robisz
to przy okazji każdej kłótni...

Tzn gdzie dokladnie kogos ponizylem?
Poza tym kiedy wreszcie skonczycie tego offtopa, proponuje spojrzec na nazwe tematu

Dnia 06.09.2009 o 16:56, Cierpik182 napisał:

przynajmniej nie poniża innych bez powodu.

Nie, on atakuje ludzi za to ze nie lubia jego taniego chinskiego szajsu, polecam zerknac na youtube:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 16:42, Starscream napisał:

Wiek to nie wszystko

No właśnie, polecam wyjść na dwór i trochę się przewietrzyć, może "bucowatość" wyleci z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować