Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

HARDCORE TEAM

234 postów w tym temacie

Co filmik tym mniej cokolwiek widać. Kamera (aparat?) trzęsła się, jakbyś trzymał ją jedną ręką a drugą się zaspokajał. Praktycznie nic nie słychać, poza zoomem. A drzewo... To ma być coś trudnego do wspinania się? Dzisiejsze dzieci mają piekielnie niskie wymagania.
Jestem na nie.

20090904073501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bank. Sam popatrz na to drzewo. Nie wszedłby chyba tylko ktoś, kto nie ma odpowiednich warunków (np. nadwaga) lub lęk wysokości.

@Citkowsky - suchar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 07:35, Narmo napisał:

Co filmik tym mniej cokolwiek widać. Kamera (aparat?) trzęsła się, jakbyś trzymał ją
jedną ręką a drugą się zaspokajał. Praktycznie nic nie słychać, poza zoomem. A drzewo...
To ma być coś trudnego do wspinania się? Dzisiejsze dzieci mają piekielnie niskie wymagania.
Jestem na nie.

No wiesz... Trzeba wykazać zrozumienie. Taki był zapracowany robieniem filmiku, że nie miał się kiedy zaspokoić:D. Przynajmniej skończył poza obiektywem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 21:49, Zabrajin napisał:

> To drzewo nie jest naturalne, ale jest podstawione.

No comment.



Obejrzyj sobie ten filmik, tutaj ktoś to zrobił i nie gada na lewo i prawo jaki to z niej hardkor. A wy dzieciaczki macie podniete z wejscia na drzewo.

Zrobisz to co jest na tym filmiku to można zacząc sie zastanawiac nad tym twoim hardkorem chlopcze.

http://www.smog.pl/wideo/27146/fajerwerki_prosto_z_ust_glupie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 15:14, Gumisiek2 napisał:

Na bank. Sam popatrz na to drzewo. Nie wszedłby chyba tylko ktoś, kto nie ma odpowiednich
warunków (np. nadwaga) lub lęk wysokości.

@Citkowsky - suchar...


Człowieku, proszę, przemyśl, co gadasz. Ale przecież ty NIGDY nie byłeś w lesie, więc z kim ja rozmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:28, Zabrajin napisał:

/.../

Głupie i beznadziejne filmiki. Jesteście osłami jeśli myślicie, że to jest śmieszne. Lepiej już nie dawaj linków, bo jeszcze bardziej się pogrążacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu, popatrz sobie, jak to robi. Wchodzenie na drzewo nie jest trudną rzeczą (ale na pewno hardkorową -_-). Sam kiedyś wchodziłem na drzewo i wiem, że to nie jest trudne, zwłaszcza, jeśli gałęzie porozstawiane są tak a nie inaczej. Gdyby to nie było takie nudne, żmudne i ubogie, to może coś z tego by wyszło. Przeciętny user gramu/YT/GOL-u i innych miejsc, gdzie wrzucaliście swoje "hardkorowe filmiki" ma przynajmniej tysiąc ciekawszych rzeczy do roboty. Jak już zacząłeś filozofować, to pomyśl sobie "Ale przecież to nikomu do szczęścia nie potrzebne, tylko wystawia nas na pośmiewisko, po co to komu?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:28, Zabrajin napisał:

> Na bank. Sam popatrz na to drzewo. Nie wszedłby chyba tylko ktoś, kto nie ma odpowiednich

> warunków (np. nadwaga) lub lęk wysokości.
>
> @Citkowsky - suchar...

Człowieku, proszę, przemyśl, co gadasz. Ale przecież ty NIGDY nie byłeś w lesie, więc
z kim ja rozmawiam...

To ty pomyśl... Pewnie przez pare godzin szukaliscie takiego drzewa zeby bylo 0 dygawy ze moze sie cos stac
a kamerzysta sie i tak trzasl, pewnie bał się o zdrowie swojego przyjaciela;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 20:33, Ostrowiak napisał:

Zastanawiający jęk w 1:43 sugeruje inną przyczynę trzęsącego się kamerzysty >.>

Widocznie ich przyjaźń jest.... bardzo silna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 19:28, Zabrajin napisał:

> Na bank. Sam popatrz na to drzewo. Nie wszedłby chyba tylko ktoś, kto nie ma odpowiednich

> warunków (np. nadwaga) lub lęk wysokości.
>
> @Citkowsky - suchar...

Człowieku, proszę, przemyśl, co gadasz. Ale przecież ty NIGDY nie byłeś w lesie, więc
z kim ja rozmawiam...

Erm, drzewo jest jak drabina, już na latarnię trudniej wejść O.O Kamerzysta trząsł tak mocno żeby wyglądało jakby było trzęsienie ziemi, tak coby hartkor większy był :E Jeszcze mleko pod nosem i brak mutacji głosu a próbuje dojrzale pisać :D Try moar kid :) I typowe podejście dziecka - co z tego że wszyscy się naśmiewają z waszych żałosnych filmików, przecież wszyscy są głupi, tylko Wy jesteście tą rozumną ELYTĄ :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:25, Starscream napisał:

> Zastanawiający jęk w 1:43 sugeruje inną przyczynę trzęsącego się kamerzysty >.>

Widocznie ich przyjaźń jest.... bardzo silna:D

Po prostu wnerwili się, że nie doceniliśmy ich " wielkiej pracy " i postanowili nagrać, jak kamerzysta normalnie, legalnie wali konia:D. A ta wspinaczka to taki jakby dodatek. Jedno co mnie rozwaliło, to zaraz po 1:43 krzyki " pięknie, pięknie "! Ciekawe o co mu chodziło... A tak coś od siebie do HARDCOR TEAMU. Proszę was, przestancie robić z siebie idiotów, bo to nie jest nawet śmieszne. Pomysł nie jest zły. Kilku zapalonych dzieciaków chce się popisać czymś niezwykłym w internecie. Mówie OK. Ale popracujcie nad tym trochę, znajdzcie normalnego kamerzyste, ubezpieczcie się i na przykład skoczcie z 10 metrów do wody na rowerze. Takie cos chętnie obejrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:49, Bezi32 napisał:

> > Zastanawiający jęk w 1:43 sugeruje inną przyczynę trzęsącego się kamerzysty
>.>
>
> Widocznie ich przyjaźń jest.... bardzo silna:D
Po prostu wnerwili się, że nie doceniliśmy ich " wielkiej pracy " i postanowili nagrać,
jak kamerzysta normalnie, legalnie wali konia:D. A ta wspinaczka to taki jakby dodatek.
Jedno co mnie rozwaliło, to zaraz po 1:43 krzyki " pięknie, pięknie "! Ciekawe o co mu
chodziło...

To był krzyk goscia ktory stal obok kamerzysty. "pieknie jestes hardkorem" w koncu nielatwo jest krecic film z reki robic niepotrzebne zblizenia i przez caly ten czas sobie walic. Ten co wchodzi na drzewo to tylko tło.
Wow bezi ale cie zaszczyt kopnął, sam The "Hardkor" Bartezik odpowiedział na twojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:49, Bezi32 napisał:

> > Zastanawiający jęk w 1:43 sugeruje inną przyczynę trzęsącego się kamerzysty
>.>
>
> Widocznie ich przyjaźń jest.... bardzo silna:D
Po prostu wnerwili się, że nie doceniliśmy ich " wielkiej pracy " i postanowili nagrać,
jak kamerzysta normalnie, legalnie wali konia:D. A ta wspinaczka to taki jakby dodatek.
Jedno co mnie rozwaliło, to zaraz po 1:43 krzyki " pięknie, pięknie "! Ciekawe o co mu
chodziło... A tak coś od siebie do HARDCOR TEAMU. Proszę was, przestancie robić z siebie
idiotów, bo to nie jest nawet śmieszne. Pomysł nie jest zły. Kilku zapalonych dzieciaków
chce się popisać czymś niezwykłym w internecie. Mówie OK. Ale popracujcie nad tym trochę,
znajdzcie normalnego kamerzyste, ubezpieczcie się i na przykład skoczcie z 10 metrów
do wody na rowerze. Takie cos chętnie obejrze...


Słuchaj, ale ja nie waliłem konia, tylko musiałem się schylić i mnie coś w krzyżu zabolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 21:58, Zabrajin napisał:

Słuchaj, ale ja nie waliłem konia, tylko musiałem się schylić i mnie coś w krzyżu zabolało.

To ile masz lat, że cie kręgosłup już boli?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:02, Bezi32 napisał:

> Słuchaj, ale ja nie waliłem konia, tylko musiałem się schylić i mnie coś w krzyżu
zabolało.
To ile masz lat, że cie kręgosłup już boli?:P


Wiesz, wtedy się tak dziwnie jakby pochyliłem i coś mnie tak zabolało chwilowo. A, 13 lat mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 22:05, Zabrajin napisał:

Wiesz, wtedy się tak dziwnie jakby pochyliłem i coś mnie tak zabolało chwilowo. A, 13
lat mam.


Z twojego rozumowania stawiałbym raczej na 6/7 lat. Zróbcie coś na prawdę hardcorowego, albo śmiesznego, wtedy zapodaj jakiś link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować