Zaloguj się, aby obserwować  
Zabrajin

HARDCORE TEAM

234 postów w tym temacie

http://www.youtube.com/watch?v=L9COaYAAuJA

HARDCORE TEAM: Skatepark z Bartii33
Przedstawiam kolejny nasz klip, w którym Bartii33 zjeżdża po rampie. Na wstępie zaznaczam, że my nie kręcimy tylko hardkorowych wyczynów, tylko po prostu nazwę takową mamy. Jak sami pewnie widzicie, video jest obrobione, jest to zasługa Bartiego33. On także zuploadował naszą produkcję, za co mu oczywiście dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najgorszy filmik ...
Kamera cały czas się trzęsie , ten kolo na rolkach nic ciekawego nie zrobił ... Po prostu dno (robicie śmietnik z youtube ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzman, po co robisz z siebie idiotę wraz z kolegami? Nie dość, że masz parkinsona, to jeszcze to co tam robicie nie robi na nikim żadnego wrażenia. Gościu jeździ rolkami na rampie i nawet nie potrafi na nią wskoczyć... Obiecujesz, że robicie postępy i jesteście coraz bardziej zajebiści, a tak naprawdę wychodzi wam coraz gorzej... Umrzyj :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 21:35, oskiiq napisał:

Chyba najgorszy filmik ...
Kamera cały czas się trzęsie , ten kolo na rolkach nic ciekawego nie zrobił ... Po prostu
dno (robicie śmietnik z youtube ;])

Oni specjalnie trzęsą kamerą, aby oddać emocje im towarzyszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to pytanie już padło ale przeglądałem wątek i nie zauważyłem. Jaki jest cel istnienia Waszej organizacji innymi słowy po co nakręcacie te filmiki w których robicie.... to co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 14:33, Bezi32 napisał:

> Pozamiatał :D Cała chata znajomych leży i kwiczy ze śmiechu ;] Tokio Hotel się nie
umywa,
> 4 real.
>
> http://w989.wrzuta.pl/audio/0abKMMfNpy0/bartezik_spiewa
O cholera!!! Jaki fałsz! (...) Słuchanie jego śpiewu to tortura.


Pociesze Bartezika: twój ostatni wpis jest jeszcze gorszy :) A komentarze to już przebijają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 19:57, Blutok napisał:

Pociesze Bartezika: twój ostatni wpis jest jeszcze gorszy :) A komentarze to już przebijają
wszystko.

" Choćby na mnie 10 Blutoków srało w ciemnym pomieszczeniu, zła się nie ulęknę, bo mam cie w dupie". Co ty chcesz osiągnąć? Jesteś tylko durnym dzieckiem neo ośmieszającym się, wpisując głupie obrazy na swojej stronie. Jesteś według mojej opinii bez przeproszenia głupi:). Jak pisałem mam cie w dupie, jak i twoje zasrane obrazy. Jeżeli sprawia ci to przyjemność, to pisz sobie na mnie ile chcesz. Zauważyłeś, że nie napisałem na ciebie żadnego głupiego wpisu typu " ale ten Blutok to gupi jest! zaśmieca nam całe gram.pl!". Nie. Ja nie dam się sprowokować komuś twojego pokroju. Mam mocne nerwy i sram na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 21:24, Zabrajin napisał:

Wszystkiego najlepszego! A i widać dużą poprawę jakości w waszych filmach. Życzę super sukcesów:). A i co to za costam.pl co u was gościnnie wystąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi kolego, co Ty właściwie chcesz tu osiągnąć? Konsekwentnie wklejasz jakieś nowe (za przeproszeniem) g**** i nie przejmujesz się krytyką. Czy odczuwasz jakąś przyjemność we wkurzaniu tutaj wszystkich i ośmieszaniu samego siebie (jak i całego "teamu")? Wakacje się już skończyły - radzę zająć się szkołą... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować