Zaloguj się, aby obserwować  
Shiraco

Heroes of Newerth - temat ogólny

72 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 16:29, zBiK93ck napisał:

Dzisiaj ściągnąłem, HoN (trwa już open beta) i również przy próbie updejtu gry z wersji
0.3.0.0 do 0.3.3.0 wywala mnie do pulpitu, oby to szybko poprawili ;/


ja znalazłem rozwiązenie działa na win 7 64 i 32

w folderze hona robisz txt o nazwie "tos" musi być ".txt" i odpalasz hon_updater ;) i już działa wszystko ten plik zostawiasz pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 11:04, wilqu94 napisał:

> Dzisiaj ściągnąłem, HoN (trwa już open beta) i również przy próbie updejtu gry z
wersji
> 0.3.0.0 do 0.3.3.0 wywala mnie do pulpitu, oby to szybko poprawili ;/

ja znalazłem rozwiązenie działa na win 7 64 i 32

w folderze hona robisz txt o nazwie "tos" musi być ".txt" i odpalasz hon_updater ;) i
już działa wszystko ten plik zostawiasz pusty

Już miałem tu pisać o tym :) dzięki dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu mój kolega grał w HoN''a i mógł wybierać Scouta na opcji All Pick a obecnie nie może, wygląda jak by tego herosa nie było ale inni gracze mogą go brać ? Co się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoN 2.0!

Mógłby ktoś bardziej szczegółowo napisać o zmianach w 2.0? Niestety dopiero pod koniec tygodnia będę miał czas/dostęp do ''normalnego'' internetu, żeby to dokładniej obadać. A muszę przyznać, że mail od S2Games mnie zaciekawił.
Tym bardziej, że od wakacji nie grałem - przesiadka na LoLa, ze względu na znajomych :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawiła się promocja, konta po 10$ (standardowo 30$, o ile się nie mylę). "Wyprzedaż" trwa do końca tygodnia - do 27marca, godziny 11:59 EST (u nas bodaj 6 rano, 28 marca).

Ot, może ktoś czekał na promocję, a nie sprawdza codziennie strony hona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie strony internetowej HoNa.

http://www.heroesofnewerth.com/heroes.php

Za każdym razem, gdy próbuję obejrzeć filmiki z umiejętności jakiegokolwiek championa, nie mogę tego zrobić, bo wszystko zaczyna się przewijać. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 17:36, Wielki_Bubba napisał:

Widzę, że dzisiaj HoN przeszedł na f2p. Chętny jakiś stary wyjadacz dać jakieś tipy nowemu
graczowi, albo pouczyć w samej grze?


Takie to F2P, że taniej by było kupić kilka innych gier. Już pomijam, że do konkretnych trybów gry trzeba kupować tokeny/passy (polecam FAQ: Q. If I only have access to 15 heroes, will I be at a disadvantage in game modes like Single Draft and Banning Pick?), to do tego ceny tokenów i innych opcji (zmiana nicka, sub-konto, wyzerowanie statystyk, etc.) są wg mnie za bardzo wygórowane. 1000 tokenów, co odpowiada 10 dowolnym pickom, to około 13-15 dolarów, natomiast grzebanie w opcjach konta to koszt 10 lub 20 dolarów jednorazowo w zależności od wybranej opcji.

Przyznam, że wczoraj z ciekawości zainstalowałem, ale wspomniane ceny znacząco mnie od gry odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Można w tej grze w ogóle grać z botami? Szukałem takiej opcji, ale coś nie udało mi sie znaleźć. Trochę lipnie, bo zarówno w starej Docie, jak i w LoL''u dało się tak grać. Nie chcę rzucać się na głęboką wodę i grać od razu z ludźmi, bo nie będe ogarniał i zostane zwyzywany od noobów (słusznie zresztą). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 13:27, Ecko09 napisał:

Strenght to tanki, Intelligence magowie, a Agility fighterzy?


Nie ma czegoś takiego jak tanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to nie ma tutaj botów. Chociaż mogę się mylić, bo ostatnio loguje się tylko po to, żeby zobaczyć nowych hero ;).

Jeżeli chcesz sprawdzić skille bohaterów, możesz to zrobić w Practice Game (uwaga, niektóre skille nie działają w tutaj, także nie bój się jak coś nie działa).
A od "uczenia" się służą No Stats gry (w wyszukiwarce przy Server Type) - tutaj nie powinno być zbyt dużego płaczu, jeżeli będziesz lamił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować