Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram z Creative - zaczynamy nowy konkurs!

122 postów w tym temacie

Wreszcie jakiś trudniejszy konkurs, nie sprowadzający się do kilku minut na googlach.
Nie znam żadnego dźwięku, oprócz tego z numerem 5 - bardzo charakterystyczna melodia, kto grał w tą grę, na pewno musi ją znać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 - mocno kojarzyłem i w końcu odgadłem.
2 - odgadłem od razu.
3 - to było naprawdę banalne.
4 - takiej muzyczki nie da się zapomnieć, od razu na myśl przychodzi tylko jedna gra.
5 - kojarzyłem, ale nie pamiętałem z jakiej dokładnie gry. Aż w końcu odgadłem.
6 - tej w ogóle nie kojarzyłem, ale wystarczy ruszyć głową i da się wszystko znaleźć bez pomocy. Tą także odgadłem oczywiście.

Konkurs w 100% wypełniony poprawnie - nie mogę się doczekać 30 września!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu konkurs, który nie (tylko) opiera się na odpowiedzeniu na trzy banalne pytania, ale ruszeniu głową na poważnie. Tylko, że w muzyce z gier nie jestem za mocny... Szczególnie jak mam do czynienia z czymś a''la nr 6. Na razie jestem pewien trzech utworów, a co do następnego mam poważnego kandydata, ale nie umiem znaleźć dokładnie tego utworu w soundtracku. Jeszcze się pomyśli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic bardziej denerwującego, niż usłyszenie znajomych melodii, których za nic w świecie nie jesteśmy w stanie dopasować do odpowiedniego tytułu. Połowę dźwięków skojarzyłem od razu, jednak 1 i 2 do tej pory nie mogę do żadnego tytułu przypasować, brzmią dziwnie znajomo, jednak nie mogę nic wymyślić. Będę bezczelny i powiem, że mogę się z kimś za te cyferki wymienić. A co mi tam, współpraca popłaca. :P Namiary na sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny konkurs.

Dopiero 3 odsłuchałem i jak na razie tylko to wiem, ale ta muzyczka na długo zapadła mi w pamięć, genialny kawałek ;).

Uahuahauh piąte też łatwe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zechciałby mi dać jakąś "przyjacielską" podpowiedź? :)) Taką bez tytułu, tylko ze wskazówką.
Słyszałem 5, ale nie mogę sobie przypomnieć co to, a reszty prawie nie znam;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ... z soundrackó znam tylko 3 ... a przy czwórce się prawie popłakałem ... pamiętam jak pogrywałem w ''''tą'''' gre ... takiej muzy sie nie zapomina ... tylko z czego ona była ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak mam Fatal1ty Headset , głośniki T6100 i ZEN''a więc nic z tych nagród nie jest mi potrzebne ;P

Ale walczcie dzielnie, naprawdę warto ;D Powodzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę tylko na pocieszenie. Przy odgadywaniu muzyki nie napisałem nic.:/ Nie wsłuchuje się zbytnio w podkład muzyczny ,który leci w grach i to jest może błąd.:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować