Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Student zabija samurajskim mieczem

64 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

W Stanach Zjednoczonych doszło do niecodziennego zdarzenia. Czterej studenci, którzy kilka dni wcześniej zostali pozbawieni przez włamywaczy dwóch laptopów i konsoli PlayStation, postanowili być bardziej czujni. Kiedy usłyszeli dziwne hałasy z garażu wynajmowanego domu, jeden z nich zszedł na dół z... samurajskim mieczem.

Przeczytaj cały tekst "Student zabija samurajskim mieczem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawo powinno dopuszczać obronę własną, zwłaszcza w domu. U nas niestety nawet jak ktoś wtargnie do czyjegoś domu i właściciel w obronie własnej zabije sprawcę (nawet niechcący/przypadkowo) to jest mordercą i idzie siedzieć, co uważam za chore. Ja gdybym mógł, pogratulowałbym gościowi sprawnego cięcia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy fakt, że tym studentom ostatnio skradziono laptopy i konsolę, czyni z tej wiadomości coś powiązanego z tematyką gier lub ogólnie komputerów? Inaczej mówiąc, czy gram.pl to aby na pewno serwis, który powinien się tym zajmować? Bo w sumie, na świecie dzieje się mnóstwo rzeczy obok których kiedyś stał komputer, a o wielu nie ma tu ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W starożytnej Mezopotamii było tak, że złodziejowi odcinano rękę za karę. O ile jest to okrutna kara (zwłaszcza, jeżeli nie można w pełni dowieść winy), o tyle w przypadku kiedy jest ona nieoczekiwanym efektem bronienia się przed napastnikiem wydaje się być w pełni uzasadnione. Swoją drogą. Straszne jest to, że u nas w kraju, jeżeli zrani się napastnika, np. złodzieja, można otrzymać karę większą niż sam przestępca. Ja tam pana Hopkinsa nie oczerniam, IMO dobrze zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GO KATANA GOOOO!!
Hahaha genialna informacja XD No i pokazana jest wyższość Amerykańskiego prawa nad Polskim, nie ma jakiejś durnej granicy obrony koniecznej i tym podobnych głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Refleks wyćwiczony na grach konsolowych? Hahahaha. Tego miecza raczej z braku laku w domu nie trzymał. Machanie klingą to nie jest łatwa zabawa dla gracza, który widział miecz tylko w DMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze śmieć mógł nie kraść ... ja bym nie odcinał ręki, coś bardziej .... może noge ? albo głowe... ale tak jak juz mówiłem bardzo nie lubie złodziejstwa więc niech teraz bawią sie tym gnojem w piekle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 21:10, Vandaeriel napisał:

To udowadnia przewagę warriorów nad rogue i podobnymi klasami walczącymi z ukrycia.

Bo ten rogal atakował od przodu, jakby się schował w cieniu i backstabnął studenta to ten by nawet tym swoim żelastwem nie zamachał :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kraju w ktorym ''moj dom jest moja twierdza'', nie sadze by ukarano tego studenta. Zreszta, nie sadze bysmy jeszcze kiedykolwiek przeczytali artykul o tym. News, ktorego w sumie mogloby nie byc. Ot, zapchaj dziura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten złodziej był jakimś kompletnym debilem, skoro zamiast uciec, rzucił się na gościa z mieczem. Ja na widok takiej kosy to bym i przez zamknięte okno wyskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować