Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #104: Które odsłony serii Need for Speed lubisz najbardziej?

74 postów w tym temacie

Need for Speed Underground 2. I nie dlatego, że jest super-duper-cool, ani nie dlatego, że "morzna nieźle fóry stjuningować :D :D :D". Z tą częścią mam najwięcej związanych wspomnień, bardzo miłych - fajnie nam się we dwoje grało.
Ogółem, NfS nie powala mnie na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche 2000, jako że miało najbardziej satysfakcjonujący model jazdy, do tego bez tej "kul-super-fury-ekstra-winyle-i-neony" otoczki. Czysta przyjemność z prowadzenia autka.

Szkoda, że Shift nie podążył podobną drogą. Stał się raczej ubogim krewnym rFactor i pochodnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shift i carbon. W shifta nie grałem ale wygląda świetnie a carbon może nie był dziełem ale przeszedłem całego jako jedynego nfs i nie był taki zły ;] Osobiście wstrzymam się z decyzją kupna shifta do premiery forzy motosport 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam np taki Pro Street się podobał , nie powiem ;) Odnośnie Shifta się nie mam zamiaru wypowiadać, bo w niego nie grałem. Natomiast jak dla mnie gierkami wartymi uwagi z serii NFS są bezdyskusyjnie części Porsche i Hot Pursuit ;) W Hot Pursuit 2 też się sporo grało ale to. Jak dla mnie od Undergrounda zaczęli zrywać z tym co przy serii mnie trzymało, zamienili cudeńka motoryzacji ( choćby Ferrari i Lambo ) na japońskie( przeważnie ) pudełka z niemal niekończącymi możliwościami tuningu. Nie powiem, bo przejeździłem Undergrounda zarówno pierwszego, jak i drugiego, ale Most Wanted i Carbona obszedłem szerooooookim łukiem xD Zdecydowanie bardziej spodobały mi się wtedy TDU!!!! i GriiiiiiiiD :)
A co do głosowania to:
a)Porsche
b)ProStreet
b)Hot Pursuit

PS. NFS Road Challenge = NfS High Stakes ? ;p Szkoda, że Motor City Online okazało się niewypałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Need for Speed Underground 2 (w tym miejscu powinien być Most Wanted, ale z sentymentu daję U2).
2. Need for Speed Most Wanted.
3. Need for Speed Pro Street.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować