Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy scenariusz Resident Evil: Afterlife

17 postów w tym temacie

Będzie Milla Jovovich, jak się powygina, poszaleje z bronią i (Bozia da) wypnie tyłek, to z chęcią obejrzę. Ostatni film z tej serii był taki sobie (aczkolwiek fajne łubudu), ale oglądałem właśnie dla pani M.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Nie wierze! Przypakowany Chris Redfield....postać tą ma grać sam Miller? Hahaha jakoś tego nie widze xd

Na początku sie ucieszylem ze bedzie Chris Redfield w filmie bo nie zaczaiłem co to za aktor xd a potem zong!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to twórcy gier RE swoje, a twórcy filmów też swoje :) Pierwsza część filmu przynajmniej trzymała fason i ogólnie bliżej była klimatowi Resident Evil jakiego znamy z konsol/PC, reszta to jakaś pozbawiona klimatu papka. Co gorsza, sami twórcy gry (Capcom) również mocno odbili w inną stronę i nie dość, że RE4 i 5 w ogóle nie przypominają poprzednich części z serii, to jeszcze planują "zresetować" serię.

Pomieszanie z poplątaniem :) Jak dla mnie to co było najlepsze w serii Resident Evil skończyło się na pierwszczej części filmu i na świetnych Residentach na GameCube (RE 0 i remake jedynki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raven chyba na głowę ci coś spadło Milla (moim zdaniem) jest jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie nie beż powodów jest na liście 100 najseksowniejszych aktorek na świecie :) Jest twarda, piękna, wysportowana i nawet umie śpiewać, RE Movie bez Milli już by był tanim crapem. A co Afterlife ja chcę powrót Jill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 18:24, jammy napisał:

RE Movie bez Milli już by był tanim crapem. A co Afterlife ja chcę powrót Jill

Przecież nawet z nią jest crapem tej ekranizacji nic nie było w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jammy Proszę mnie nie obrażać, w dodatku nie za moje słowa. Nic nie pisałem o tym, jak Milla wygląda, a jedynie, że to nie ma znaczenia w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować