Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

ciach

nie kilka dni, bo w sumie grę zainstalowałem po pewnych przepałach wczoraj późnym wieczorem...

a nie licząc powtórek (które się momentami zdarzają często) mam na liczniku troszke ponad 6 godzin... Ja się tym bawie, nie jara mnie przechodzenie na czas itp, trafi sie quest to go robię, czasami biegam to tu to tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zachęciłeś, zdąże przejść zanim nowego CoDa załatają, i się rynek rodzimy wspiera.
(Swoją drogą , na hyperze leciało jak robili grę, i autorski silnik mają, czym się też
nieźle chwalą)
(sory, nie mogłem edytować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:15, gumisfajnymis napisał:

Jeszcze takie nieznane studio , które praktycznie nic nie osiągnęło wielkiego a juz nie
mówić po za naszym krajem.

Mają to i owo na koncie. Nie tyle co Techland, ale jednak. Są na rynku od ok 15 lat i zdecydowanie więcej osiągnęli niż jakiś CD Projekt Red, People Can Fly czy Detalion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:36, zadymek napisał:

> Jeszcze takie nieznane studio , które praktycznie nic nie osiągnęło wielkiego a
juz nie
> mówić po za naszym krajem.
Mają to i owo na koncie. Nie tyle co Techland, ale jednak. Są na rynku od ok 15 lat i
zdecydowanie więcej osiągnęli niż jakiś CD Projekt Red, People Can Fly czy Detalion.

Możliwe ze Two Worlds II będzie największym sukcesem i pokaże im ze warto robić gry i może takie małe studio coś osiągnąć.
Jedyne co to zawiedli przekładaniem terminu premiery , potem wycofaniem EK. Najważniejsze w tym ze gra jest dobra, tylko jest i w grze małe kłamstwo ze gra starczy na ponad 100 godzin , ze tester z największym rekordem miał 117 jak to mozliwe , wiec wątpie ze te 100 ktoś osiagnie.
Ciekawe na jakim poziomie grał i czyz ta wyspa największa która jest nie dostępna to może czeka na odblokowanie jako dodatek do gry , jest to mozliwe co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:36, zadymek napisał:

> Jeszcze takie nieznane studio , które praktycznie nic nie osiągnęło wielkiego a
juz nie
> mówić po za naszym krajem.
Mają to i owo na koncie. Nie tyle co Techland, ale jednak. Są na rynku od ok 15 lat i
zdecydowanie więcej osiągnęli niż jakiś CD Projekt Red, People Can Fly czy Detalion.

Zrobili,min.dość popularną serie RTS:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 12:33, gumisfajnymis napisał:

Kiedy zobaczę recenzje napisana przez Polaków ? Gra wydana w naszym kraju i cisza medialna
, jestem w szoku , nie sadziłem ze będzie az tak cicho .

Ta gra miała jakąś kampanie reklamową? Zresztą zobacz jak twórcy potraktowali polskich odbiorców, nie dziw się zatem, że recenzenci odkładają tą grę na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 12:56, meJKu napisał:

Ta gra miała jakąś kampanie reklamową? Zresztą zobacz jak twórcy potraktowali polskich
odbiorców, nie dziw się zatem, że recenzenci odkładają tą grę na dalszy plan.


Przynajmniej na sieci / jeśli nie w TV pojawiało się kilka filmów - nawet niezłych min. z głównym bohaterem u psychologa. Szukajcie a znajdziecie.

W każdym razie nigdy nie było zbyt wielu cRPG więc każdy kto ceni ten gatunek zapewne o grze słyszał, nie ukrywając, że spora grupa ludzi pokładała w niej dość wygórowane oczekiwania. Recenzje są więcej niż przychylne - przy Arcanii, tytuł wypada zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem tych wypowiedzi na temat wielkości świata. Ja mam dopiero jeden dzień gry za sobą i jestem nadal na drugiej wyspie, już sama ona wydaję się dosyć duża. Poza tym świat nie musi być duży, a ciekawy i zróżnicowany :) Według mnie pod tym względem nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 12:56, meJKu napisał:

> Kiedy zobaczę recenzje napisana przez Polaków ? Gra wydana w naszym kraju i cisza
medialna
> , jestem w szoku , nie sadziłem ze będzie az tak cicho .
Ta gra miała jakąś kampanie reklamową? Zresztą zobacz jak twórcy potraktowali polskich
odbiorców, nie dziw się zatem, że recenzenci odkładają tą grę na dalszy plan.


Ja wszystko bym zrozumiał jak by gra nie powstawała u ans.Wiadomo tylko ze Wiesiek kampanie bedzie miał na pewno i to jeszcze wiekszą niz pierwsza czesc o to jestem spokojny.

A co Two Worlds II to mozliwe ze kampania ruszy jak cos osiagnie sporego i wtedy moze zainwestują w reklamę i mozliwe ze gra lepiej sie sprzeda jakiś kawałek czasu po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 16:38, hammerfall87 napisał:

i tak i nie


W sensie, że to nie jest obowiązek znać TW 1, ale warto, by coś tam lepiej zrozumieć, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, piszę w imieniu mojego kolegi, który ma pewien problem.. Otóż.. byłem u niego i gra niby fajna, ale.. jest jedno ale dlaczego gdy zmieniamy u niego ustawienia grafiki to nadal jest ten HDR i jakiś motion blur? (Oczywiście na niższe ustawienia). Jest jakiś pliczek w którym ręcznie w notatniku można to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 22:39, karolekx23x napisał:

> O 22 na Hyperze będzie recenzja gry.

Gdzie ta recenzja , byłem na stronie i nawet nie moge tego odtworzyc ?


Leciała na Hyperze,w tv ;)
w sumie to nie była to recenzja a raczej opis gry / co i jak zrobić,co oznaczają dane ikonki,itp.taki samouczek + wprowadzenie do fabuły,kilka pierwszych questów /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować